O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Koleżanka wojewody. » 25 lis 2006, o 19:12

Dla mnie jest niezrozumiała postawa wojewody Zukowskiego, który pomimo, że (jak twierdzi Koszel) zapoznał się z treścią ulotki nadal popierał Głąba towarzysząc mu w spotkaniach. Dotąd uważałam Wojtka za przyzwoitego, wrazliwego człowieka. Chyba jednak w PiSie takich nie ma.
Na górę

Postautor: opszczajmurek » 25 lis 2006, o 19:55

sztap jurka stawia wotke. Nie bede muwił gdzie, bo sie cała Lubycza zleci i napije i jusz dzis pujdo glosowac.
Lobio go wszyscy za to.

te wybory mogli by byc codzien.
Na górę

Postautor: niepijący » 25 lis 2006, o 20:06

Jak widać kampania mimo ciszy wyborczej trwa, a to był głos typowego przedstawiciela elektoratu J.G. Nic dodać, nic ująć.
Na górę

Postautor: sympatyk z machnowa » 25 lis 2006, o 22:17

Morze jutro pszywiezo wudke do nas? Bedziem czekac od rana tam dzie zawsze, pod sklepem Zbyszka.
Na górę

Postautor: Buc » 26 lis 2006, o 11:05

Czy i dziś odbywa się dowózka głosów dla J.G.?
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2006, o 11:14

Widziałam jak autobus z Instalbudu pojechał na brzeziny. Chyba nie po robotników, bo dziś nie pracują, a po za tym budowa hali została wstrzymana. A jak nie po robotników to po co? Po głosy. Wacek działaj.
Na górę

Postautor: Wako » 26 lis 2006, o 13:49

Jestem przekonany,że Policja śledzi m.in. to forum i podejmie stosowne kroki. Przecież takie forum to jest dobre żródło informacji. Będzie można przekonać się na jakim szczeblu Policja jest zamieszana w wybory J.G. W sprawie incydentu u p.Klimka mam wezwanie do Prokuratury na wtorek w charakterze świadka.
Na górę

Postautor: Buc » 26 lis 2006, o 17:28

Widzialem stojacy w Beżcu pusty autokar Instalbudu. Czyżby ludzie z Brzezin odmówili głosów albo Policja wreszcie ukróciła to bezprawie?
Na górę

Postautor: pan Ż. » 26 lis 2006, o 20:13

Niestety drogi Gościu to nie pan Ż. Pan Ż. właśnie do Ciebie odpisuje i oswiadczcza, że się mylisz. A co do plugawego brukowca. Poczytaj zanim zaczniesz opiniować.

Anonymous pisze:A ten BYŁY UCZEŃ KOSZELA to kto? Słyszałam, że to p. Ż - redaktor plugawego brukowca FAKTY i MITY wynajety przez sztabowców Głaba do oszkalowania p. Koszela, a przy okazji i p. Cisły. Nie wiem, czy to prawda, ale jeśli tak to jest kolejny przykład "czystej walki wyborczej". Kończę, bo za chwile cisza.
Na górę

Postautor: wioskowy gupek » 26 lis 2006, o 20:40

no i co GŁęby?

kopara wam opadła?
Na górę

Postautor: były milicjant » 26 lis 2006, o 20:54

Pytanie do P. Koszla?

Żeby wygrać sprawę w śądzie , będzie Pan zmuszony do zlustrowania P.Głaba. Czy był faktycznie agentem TW?

A o ile się orientuje teraz , to nie będzie łatwe!
Na górę

Postautor: były milicjant » 26 lis 2006, o 20:58

Pytanie do P. Koszla?

Żeby wygrać sprawę w śądzie , będzie Pan zmuszony do zlustrowania P.Głaba. Czy był faktycznie agentem TW?

A o ile się orientuje teraz , to nie będzie łatwe!
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2006, o 21:11

Słyszałem z w miarę pewnego źródła, że p. Głąb wygrał. Czyżby Internetowa antygłąbowa propaganda nie przyniosła skutku a może wyborcy też są w zmowie?
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2006, o 21:17

Jeśli wygrał P. Głąb, to dzięki wydatnej pomocy komitetu wyborczego P. Cisły, który praktycznie nie funkcjonował.
Na górę

Postautor: memphis » 26 lis 2006, o 21:25

Głąb Jerzy został wybrany Wójtem Gminy Lubycza Królewska


Wyniki głosowania :


1.Cisło Stanisław - 9832


Głąb Jerzy Wojciech - 1116
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”