O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: jaja » 18 lut 2018, o 23:15

Może ktoś wie kto będzie startował na nowego burmistrza ?
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2018, o 06:54

Tak. Ja. I wygram.
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2018, o 08:28

Tak. Ja. I wygram.
To ja ci nie zazdroszczę ...
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2018, o 08:56

Na górę

Postautor: belfer » 19 lut 2018, o 09:52

O ile mi wiadomo, to etat informatyka nigdy nie był wolny. Po przejściu na emeryturę pani K.H. planowany był
(po redukcji lekcji z wf-u) dla dotychczasowej pedagog pani I.N. by uniknąć zwolnienia jeszcze jednego nauczyciela wf-u. Ta powodowana solidarnością koleżeńską ze zwolnionymi (innego powodu nie widać) nie chciała pracować tygodniowo 18 x 45 min. pewnego etatu, zamiast dotychczasowego 26 x 60 min. niepewnego etatu (bo można go ograniczyć lub zlikwidować), zmusiła dyrektorkę do pośpiesznego zatrudnienia informatyka z zewnątrz już po 1.09.2017 roku. Jeśli prawdą jest, że nowo zatrudniona informatyk jest w ciąży (a chyba nie jest to jeszcze przestępstwem) radzę pani I.N. zgłosić się do pracy na zastępstwo. Taka forma zatrudnienia wcale nie pogarsza jej sytuacji w sądzie pracy.
Na górę

Postautor: Matka » 19 lut 2018, o 12:01

Kogo to obchodzi. Ważne że szkoła spełnia swoje zadanie, dzieci mają zapewnione dojazdy, obiady i warunki oraz możliwości rozwoju zainteresowań i poziom nauki. Reszta zamieszania jest kreowana sztucznie bo nie po nosie tym którzy widzą że w szkole jest dobrze. Brawa to się należą Pani dyrektor że dzieci dobrze czuja się w szkole i to jest najważniejsze bo chcą się uczyć i do niej wracać. W moich czasach (ale inna szkoła) dopłacało sie do dojazdów, świetlicy a i stawka obiadów była wyższa. Co mnie obchodzi całe zamieszanie i sposób wyboru skoro dzieci są zadowolone
Co Ty pi.....sz? Dzieci się dobrze czują? Są zadowolone? Chyba nie masz dziecka w tej szkole. Wiedz, że ta chora sytuacja najbardziej uderza właśnie w nasze dzieci i na nich negatywnie się odbija. Już to widać na bieżąco, a jakie będą skutki w bliższej i tej dalszej przyszłości to szkoda gadać.
Na górę

Postautor: Jeremiah » 19 lut 2018, o 12:16

No nie wina dzieci, że tyle o tym mediach
Na górę

Postautor: Sokrates » 19 lut 2018, o 14:38

Może ktoś wie kto będzie startował na nowego burmistrza ?
Ksiądz😂😂😂
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2018, o 17:23

Żesz kurde, a tyle problemów bym w gminie rozwiązał!! :lol: :oops:
Na górę

Postautor: Hyba » 19 lut 2018, o 18:41

W sołectwach w ramach oszczędności pogrążonej w długach gminy wyłączono oświetlenie lamp a stadion świeci jak psu ja...... Dziekujemy Burmistrzu Leszczyński za zgaszenie lamp i "poprawę bezpieczeństwa".
Na górę

Postautor: Piotr s » 19 lut 2018, o 18:55

Za daremne oświetlenie stadionu to za ja..powinien wisieć gość już dawno na jednej z lamp.Tymczasem bierze sowite pieniądze i śmieje się nam w nos.Trzeba jesienią dać mu głos.
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2018, o 19:02

Czy ktoś może napisać na jakiej stronie mogę znaleźć wyniki ewaluacji z listopada 2017.
Na górę

Postautor: PeGeRus » 19 lut 2018, o 19:49

W sołectwach w ramach oszczędności pogrążonej w długach gminy wyłączono oświetlenie lamp a stadion świeci jak psu ja...... Dziekujemy Burmistrzu Leszczyński za zgaszenie lamp i "poprawę bezpieczeństwa".
A bezpieczeństwo urzytkownikow stadionu to pies? :lol: Toż to potęcjalni wyborcy, ale śmiechem żartem jest coś takiego jak skarga na działalnośc burmistrza do rady miasta. Pewnie i tak będzie nie zasadna ale im więcej takich skarg tym bardziej może ruszymy tą machinę. piszmy takie skargi na każdy temat który dotyczy jakości życia w naszej gminie. Choć do tego mamy prawo.
Na górę

Postautor: Gil » 19 lut 2018, o 20:05

Czy ktoś może napisać na jakiej stronie mogę znaleźć wyniki ewaluacji z listopada 2017.
http://www.seo2.npseo.pl/reports/1000233908127.pdf
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2018, o 20:26

Prosiłam o wyniki ewaluacji z 2017 a nie 2012.Jeśli ktoś jest w temacie proszę o wysłanie poprawnej strony z tymi wynikami.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”