O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Dziki » 23 paź 2018, o 11:13

Mam nadzieje że Pan Marek wyciągnie w drugiej turze brudy gminne i ciemny naród przejrzy na oczy.
Nie wiem dlaczego tak nie lubicie obecnego wójta. Wybudował piękny stadion. Myślę, że jakby wygrał wybory mógłby stworzyć piękny dworzec autobusowy na 10 stanowisk. Równie przydatny i potrzebny jak stadion.
Może metro między Lubyczą a Lubyczą(wsch Dęby) :lol: :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Takkkk » 23 paź 2018, o 12:59

O jak mi nie przykro że Pana Brzyskiego nie będzie w Radzie. Machnów może spać spokojnie i szkoła też :lol: :x :P ::panzielony: :panzielony: :panzielony:
Na górę

Postautor: Gost » 23 paź 2018, o 14:07

Dokładnie tak. Temu Panu już podziekujemy.
Na górę

Postautor: Tarok » 23 paź 2018, o 15:08

Głosowałem na Pana Piotra. Może za 5 lat przekona bardziej ludzi. Teraz nie ma wyjścia. Trzeba na Pana Marka.
u Nas w sołectwie będzie tak samo. Na Marka Łuszczyńskiego oprócz zwolenników zagłosują jeszcze przeciwnicy obecnego Burmistrza albo nie pójdą wogóle głosować. Nie mniej jednak wiecej głosów z Sołectw pójdzie do Pana Marka Nadzieja Prawda Łuszczyński. 👍🙂😃
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2018, o 15:21

Mamy radną powiatowa!!!
https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/geogra ... ct_council
Weszła Pani Kasia Gucz, z listy Pana Marka https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/delega ... esults_wbp
Gratulacje!!!
A za Pana Marka trzymamy kciuki, żeby ich współpraca była owocna...
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2018, o 15:26

Ooo jaki łaskawca Pan Marek!!! Weź już przestań z tym Pan Marek bo to jest nienaturalne i widać że piszesz
to ty te wszystkiee posty z użyciem Pan Marek. A i myślałem że k.g startowała z listy PiS a nie Pana Marka sic!
Na górę

Postautor: Zic » 23 paź 2018, o 15:36

Ooo jaki łaskawca Pan Marek!!! Weź już przestań z tym Pan Marek bo to jest nienaturalne i widać że piszesz
to ty te wszystkiee posty z użyciem Pan Marek. A i myślałem że k.g startowała z listy PiS a nie Pana Marka sic!
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 0452925015
Na górę

Postautor: legat » 23 paź 2018, o 16:09

O jak mi nie przykro że Pana Brzyskiego nie będzie w Radzie. Machnów może spać spokojnie i szkoła też :lol: :x :P ::panzielony: :panzielony: :panzielony:
Panie zielony, Machnów i szkoła za T.L. były pod ochroną, teraz to się skończy. Pan Marek będzie musiał zacisnąć pas by zaoszczędzić coś na inwestycje. Nikt nic nie da jak gmina nie będzie miała środków własnych. Jedynie można coś zaoszczędzić na płacach pracowników gminy i szkół (wtem nauczycieli). Czy na to pójdzie ? Raczej nie ( planowane stworzenie nowego etatu swego zastępcy, podobno dla J.G.) bo zrazi sobie elektorat, który go popiera. A to pogłębi kłopoty z ZUS-em, dostawcami usług dla szkół itp. Będzie raczej kontynuowana dotychczasowa polityka, byle do jutra. A już trzeba zalegalizować dotychczasowe bezprawie w szkole lubyckiej, "pasztet" pozostawiony przez poprzednika.
Na górę

Postautor: Mach xvx » 23 paź 2018, o 16:18

Nie krakaj. Gorzej być już nie może. Wiec jedyna nadzieja to Marek Łuszczyński.
Na górę

Postautor: Pffffff » 23 paź 2018, o 16:31

:evil: oi
O jak mi nie przykro że Pana Brzyskiego nie będzie w Radzie. Machnów może spać spokojnie i szkoła też
Panie zielony, Machnów i szkoła za T.L. były pod ochroną, teraz to się skończy. Pan Marek będzie musiał zacisnąć pas by zaoszczędzić coś na inwestycje. Nikt nic nie da jak gmina nie będzie miała środków własnych. Jedynie można coś zaoszczędzić na płacach pracowników gminy i szkół (wtem nauczycieli). Czy na to pójdzie ? Raczej nie ( planowane stworzenie nowego etatu swego zastępcy, podobno dla J.G.) bo zrazi sobie elektorat, który go popiera. A to pogłębi kłopoty z ZUS-em, dostawcami usług dla szkół itp. Będzie raczej kontynuowana dotychczasowa polityka, byle do jutra. A już trzeba zalegalizować dotychczasowe bezprawie w szkole lubyckiej, "pasztet" pozostawiony przez poprzednika.
Co ty za bzdury wypisujesz Pan Marek publiczne mówił na spotkaniach że zadnego zastępcy nie będzie miał i już nie pisz pod publikę bo to śmieszne ten kto pytał ten wiedział gdzie to było mówione
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2018, o 16:41

O jak mi nie przykro że Pana Brzyskiego nie będzie w Radzie. Machnów może spać spokojnie i szkoła też :lol: :x :P ::panzielony: :panzielony: :panzielony:
Panie zielony, Machnów i szkoła za T.L. były pod ochroną, teraz to się skończy. Pan Marek będzie musiał zacisnąć pas by zaoszczędzić coś na inwestycje. Nikt nic nie da jak gmina nie będzie miała środków własnych. Jedynie można coś zaoszczędzić na płacach pracowników gminy i szkół (wtem nauczycieli). Czy na to pójdzie ? Raczej nie ( planowane stworzenie nowego etatu swego zastępcy, podobno dla J.G.) bo zrazi sobie elektorat, który go popiera. A to pogłębi kłopoty z ZUS-em, dostawcami usług dla szkół itp. Będzie raczej kontynuowana dotychczasowa polityka, byle do jutra. A już trzeba zalegalizować dotychczasowe bezprawie w szkole lubyckiej, "pasztet" pozostawiony przez poprzednika.
Szkołę w Machnowie to dawno byście zamknęli jakby nie radny Żołądek i ludzie na sesji. Blady strach padł na radnych podczas sesji. Takich mieliśmy radnych!! Bezradnych. Zapytaj pojedynczo radnego dlaczego tak głosował. bo mu tak kazali taka była odpowiedz.
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2018, o 16:46


Panie zielony, Machnów i szkoła za T.L. były pod ochroną, teraz to się skończy. Pan Marek będzie musiał zacisnąć pas by zaoszczędzić coś na inwestycje. Nikt nic nie da jak gmina nie będzie miała środków własnych. Jedynie można coś zaoszczędzić na płacach pracowników gminy i szkół (wtem nauczycieli). Czy na to pójdzie ? Raczej nie ( planowane stworzenie nowego etatu swego zastępcy, podobno dla J.G.) bo zrazi sobie elektorat, który go popiera. A to pogłębi kłopoty z ZUS-em, dostawcami usług dla szkół itp. Będzie raczej kontynuowana dotychczasowa polityka, byle do jutra. A już trzeba zalegalizować dotychczasowe bezprawie w szkole lubyckiej, "pasztet" pozostawiony przez poprzednika.
Szkołę w Machnowie to dawno byście zamknęli jakby nie radny Żołądek i ludzie na sesji. Blady strach padł na radnych podczas sesji. Takich mieliśmy radnych!! Bezradnych. Zapytaj pojedynczo radnego dlaczego tak głosował. bo mu tak kazali taka była odpowiedz.
I objawił się. Jedyny prawy i sprawiedliwy. :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2018, o 16:48

Najważniejsze ze kończą nas obsługiwać kelnerzy i inne przydupasy, CZAS NA ZMIANY!!!
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2018, o 16:52

Pan Marek musi mieć zastępcę bo sam nie udźwignie tego długu. A zastępca to misi być kawł chłopa, który będzie miał trochę rozumu a nie salceson w głowie . No chyba nie chcecie powiedzieć ,że będą pracowali społecznie ażwyciągną gminę długu.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”