O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 22 paź 2018, o 16:59

Cośradość na forum przygasła ocyzywiśćie popierających Pana M .
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2018, o 17:02

Borowiec przegrał KILKOMA głosami, to tak jakby wygrał. I znaczy, że jednak Lubycza Leszczyńskiego nie chce, a że znalazło się kilku, co przeważyli szalę, to trudno. Szkoda, byłoby ciekawiej w II turze, chociaż teraz też nic nie jest przesądzone.
Przegrał ogólnie siedmioma, a dziewięć było nieważnych w ostatnim okręgu.
Na górę

Postautor: mem » 22 paź 2018, o 17:04

czy ktoś w końcu napisze jakie są wyniki?
Na górę

Postautor: zzz » 22 paź 2018, o 17:08

Może w końcu skończy się cwaniactwo i egoizm obecnego włodarza, traktowanie poniżająco ludzi i wpisywanie obiecanek do kosmicznego zeszyciku, który wiecznie gdzieś gubi i zakłada nowy :lol: Niestety przez 8 lat woda sodowa mocno uderzyła do głowy i czas zejść na ziemię, bo niczym sie od nas nie różni !!! Wielokrotnie słyszałem jak rozmawia z ludzmi pieknie i obiecuje cuda a po za ich plecami wulgarnie sie o nich wypowiada. To jest człowiek bez jakiejkolwiek kultury osobistej!!
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2018, o 17:18

czy ktoś w końcu napisze jakie są wyniki?
https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/geogra ... neral_stat
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2018, o 17:19

zzz Twoja wypowiedź nie świadczy o kulturze osobistej. Nie słyszałam, aby Burmistrz kiedykolwiek wyrażał się o kimś wulgarnie.
Na górę

Postautor: mem » 22 paź 2018, o 17:26

teraz to sie dopiero kampania zacznie... a było blisko tylo 8 głosów pawłowi zabrakło :) hey
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2018, o 17:32

zzz Twoja wypowiedź nie świadczy o kulturze osobistej. Nie słyszałam, aby Burmistrz kiedykolwiek wyrażał się o kimś wulgarnie.
Prawdopodobnie jesteś głuchy!
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2018, o 17:33

Ale jednak zabrakło i to jest pocieszające.
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2018, o 18:10

Ale jednak zabrakło i to jest pocieszające.
I zapanowała radość w ...........
Na górę

Postautor: Dlugi988 » 22 paź 2018, o 18:48

Radość to już była przez "ostatnie 8 lat" a teraz jeszcze niektórzy mieszkańcy chcą powtórki, no porażka totalna, naprawdę nie spodziewałem się takiej ilości głosów na Tomka, liczyłem że ze 100 wiernych się nie odwróci i odda głos w ramach podziękowań. Szkoda osobiście głosowałem za P. B ale teraz pójdę za M. Ł i niezdecydowanych też tak polecam.
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2018, o 19:46

Mam nadzieje że Pan Marek wyciągnie w drugiej turze brudy gminne i ciemny naród przejrzy na oczy.
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2018, o 20:15

Mam nadzieje że Pan Marek wyciągnie w drugiej turze brudy gminne i ciemny naród przejrzy na oczy.
Nie wiem dlaczego tak nie lubicie obecnego wójta. Wybudował piękny stadion. Myślę, że jakby wygrał wybory mógłby stworzyć piękny dworzec autobusowy na 10 stanowisk. Równie przydatny i potrzebny jak stadion.
Na górę

Postautor: mem » 22 paź 2018, o 20:47

po co komu dworzec jak PKS już nie ma??? i szkoły też?
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2018, o 20:59

Mam nadzieje że Pan Marek wyciągnie w drugiej turze brudy gminne i ciemny naród przejrzy na oczy.
Nie wiem dlaczego tak nie lubicie obecnego wójta. Wybudował piękny stadion. Myślę, że jakby wygrał wybory mógłby stworzyć piękny dworzec autobusowy na 10 stanowisk. Równie przydatny i potrzebny jak stadion.
Czyli ci co nie poparli Marka, to "ciemny naród"? Kurski już przejechał się na takim określeniu, więc Gościu nie wyrywaj się z takimi nazwiskami, bo, jak widać, sam nie grzeszysz erudycją.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”