O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: troll » 1 maja 2017, o 08:39

Dajcie coś na forum bo zdechnę z głodu :shock: :roll: :roll:
Na górę

Postautor: trolik » 1 maja 2017, o 10:07

Sarnie,Jagos, Wawerowi i innym półgłówkom dedykuję:
"Bitwa trwała jeszcze,albowiem wiele grup ciemnogrodzian wolało umierać niż błagać o litość i niewolę.Zbili się teraz wedle swego wojennego zwyczaju w ogromne kolisko i bronili się tak, jak broni się stado dzików,gdy je gromady wilków otoczą. Pierścień Lubyczan opasał owo kolisko,jak wąż opasuje ciało byka i zacieścniał się coraz bardziej.I znów śmigały ramiona, grzmiały cepy,zgrzytały kosy, cięły noże, bodły widły, śmigały pały. Wycinano ciemnogrodzian jak bór, a oni marli w milczeniu,posępni, ogromni,nieustraszeni.Niektórzy popodnosiwszy łby do góry,żegnali się ze sobą,dając sobie ostatni przed śmiercią pocałunek,niektórzy rzucali się na oślep w ukrop bojowy jaby zdjęci szaleństwem,inni walczyli jak przez sen,inni na koniec mordowali się sami, wbijając sobie w gardło scyzoryki lub maczety. Zaciekłość Lubyczan rozbiła wkrótce wielkie kolisko na kilkanaście mniejszych kup.Ale w ogóle i te rozbite gromady biły się z wściekłością i rozpaczą. Mało kto klękał,prosząc o litość, a gdy straszny zapęd Lubyczan rozpłoszył wreszcie i mniejsze kupy, nawet pojedynczy ciemnogrodzianie nie chcieli oddawać się żywcem w ręce zwyciężców.Dzień był dla ciemnogrodzian i dla wszystkiego złodziejstwa i ignoranctwa największej klęski. Z siedmiu wodzów tej ciemnogrodzkiej powodzi zostało ledwie dwu.Przeszło dwadzieścia ciał leżało w wiekuistym śnie na onym krwawym boisku. Burmistrzowi pisarze spisywali jeńców, którzy klękając przed majestatem błagali o miłosierdzie i o powrót za okupem do szkoły.
Cała armia ciemnogrodzian przestała istnieć. Pogoń lubycka zdobyla ogromny obóz ciemnogrodzian, a w nim, prócz niedobitków,nieprzeliczoną ilość samochodow wyładowanych pętami kiełbasy i gorzałą przygotowaną na wielką ucztę po zwycięśtwie."
Wako zdjął rękę z klawiatury i sięgnął po komórkę. Mówi Wako - powiedział -.Czołem burmistrzu. Opracowałem ten plan walki z ciemnogrodem, o którym mówiliśmy. Zaraz wyślę to mailem na adres biura burmistrza.
Nigdy się nie spodzsiewałem,że to może być realne :shock: :shock: :shock:
Tata masz coś na pokrzepienie serca!
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2017, o 19:34

No i dyrektorka szkoły w Lubyczy się doigrała.Związkowcy skarżą ją do prokuratury o niegospodarność, za to że rzuca szkolne perły przed wieprze :oops: :shock: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2017, o 20:30

A coś bardziej konkretnego?
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2017, o 20:48

A coś bardziej konkretnego?
Tak związkowcy (którzy jeszcze zostali) piszą do władz, że dyrektorka zwalnia najlepszych nauczycieli, perły szkolne.Chyba o to chodzi.
Na górę

Postautor: eeh » 2 maja 2017, o 20:12

Ja się tak zastanawiam czemu w tej nieszczęsnej wsi, bo miastem to nie jest jest taki marazm. Wszystko pada, nic się nie dzieje. Popatrzyłem co robi np.narolskie centrum kultury. Tu nic. I tak kolejne pokolenia dzieciaków wychowują się na przystanku. Jeszcze ta wojna w szkole, która się wszystkim odbije czkawką. Długów od groma. No może kilka osób po stadionie biega. Ale to można było taniej zrobić.
Na górę

Postautor: Gość » 2 maja 2017, o 20:50

Dajcie coś na forum bo zdechnę z głodu :shock: :roll: :roll:
http://www.tygodnikzamojski.pl/artykul/ ... l-sie.html
Na górę

Postautor: GiZi » 3 maja 2017, o 08:30

Kupię-przyjmę komfort przydatny w pracy!
Na górę

Postautor: koneser » 3 maja 2017, o 11:59

Kupię-przyjmę komfort przydatny w pracy!
Czy to ogłoszenie ma związek z odwołanym premierowym spektaklem pt "Wkręceni durnie" teatrzyku "GGG' z ubiegłego czwartku, na który zaproszono m.in. wojewodę i burmistrza? Może ktoś zna powód i ewentualny termin tej premiery, na której można będzie podziwiać kunszt aktorski tego zespołu?
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2017, o 09:12

Kupię-przyjmę komfort przydatny w pracy!
Jeśli chodzi o komfort pracy w szkole to mam go na zbyciu po przystępnej cenie. Gratisowo w wytargowanej cenie dodaję trochę autorytetu. Nauczyciel w stanie nieczynnym :oops: :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2017, o 00:00

słyszałem, że w Lubyczy ktoś z młodzieży zarejestrował Klub Młodych Kukiz 15 https://klubymlodych.pl/, prawdopodobnie jakaś oddolna nie zależna inicjatywa, chętnie bym się przyłączył nie ma sensu tworzyć kilku w jednej miejscowości
Na górę

Postautor: prorok » 8 maja 2017, o 08:39

słyszałem, że w Lubyczy ktoś z młodzieży zarejestrował Klub Młodych Kukiz 15 https://klubymlodych.pl/, prawdopodobnie jakaś oddolna nie zależna inicjatywa, chętnie bym się przyłączył nie ma sensu tworzyć kilku w jednej miejscowości
Niedosypiający Gostku lepiej działać bez pośredników i zapisać się do PiS-u. Choć w perspektywie czasowej jest obojętne czy wyjedziesz na Syberię jako zapłata za dostarczoną ropę i gaz jako PiS-owiec, PO-wiec czy Kukizowiec, jako realny towar wymienny. Jeśli taka perspektywa jest powodem niedosypiania to współczuję.
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2017, o 09:38

słyszałem, że w Lubyczy ktoś z młodzieży zarejestrował Klub Młodych Kukiz 15 https://klubymlodych.pl/, prawdopodobnie jakaś oddolna nie zależna inicjatywa, chętnie bym się przyłączył nie ma sensu tworzyć kilku w jednej miejscowości
Niedosypiający Gostku lepiej działać bez pośredników i zapisać się do PiS-u. Choć w perspektywie czasowej jest obojętne czy wyjedziesz na Syberię jako zapłata za dostarczoną ropę i gaz jako PiS-owiec, PO-wiec czy Kukizowiec, jako realny towar wymienny. Jeśli taka perspektywa jest powodem niedosypiania to współczuję.
nie mam zamiaru nigdzie wyjeżdżać, po poziomie wpisu u Pana zauważam skrajny przyrost frustracji, czym jest spowodowana nie wiem, interesuje mnie jedynie klub młodych nic więcej, jeśli nie ma Pan w przedstawionym temacie konkretnej wiedzy, dyskusja z Panem jak dla mnie jest zbędna.
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2017, o 10:07

nie wiem czy ktoś już zarejestrował taki klub, ale uważam, że to dobry pomysł w mieście i okolicy od miesięcy prowadzona jest walka pomiędzy dwoma obozami urzędu i szkoły, młodymi nikt się nie interesuje, nikt nic nie organizuje bo nie ma czasu walczyć trzeba, młodzi w mieście i na terenie gminy powinni sami się zorganizować i za rok pokazać, że w ogóle są i coś znaczą. Mądrych kilku młodych i spokojnie zabawę dwóm obozom by za rok w samorządowych popsuli, miny by zrzedły jakby okazało się, że w radzie gminy nastąpiło odmłodzenie.
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2017, o 10:13

myślę, że coś takiego w Lubyczy powstanie tym bardziej, że do założenia wystarczą jedynie trzy osoby i prywatny adres może być nawet u siebie w domu nie musowo prosić o jakieś lokale władzy czy inne takie https://klubymlodych.pl/ zakładasz, organizujesz i działasz nic więcej, takich klubów w Polsce jest już kilkaset i każdego dnia przybywa kilkadziesiąt nowych, rosną jak grzyby po deszczu.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”