O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 13 kwie 2021, o 16:14

Już niedługo Pan Premier przdkaże Naszej Gminie kolejne miliony Obietnic
I wtedy zobaczycie!
A jakież to pieniążki obiecał premier naszej gminie i ich nie ma?
Na górę

Postautor: Kamixx » 13 kwie 2021, o 16:25

Byłoby dobre ale te sosy, w saładce słodki aż mdli w burgerze też jakiś słodki a już jak wzięłam innym razem ostry to też wyszedł słodki, no i w gyrosie coś czerwonego i oczywiście słodkie. Jak się chce jakiegoś fast foodu to polecam pyszne zapiekanki w xawierze- tylko normalny ketchup i sos czosnkowy też normalny.
Dokładnie. Do zabiera można iść rodzinką na pizzę lub zamówić wracając z Tomaszowa i nikt się nie martwi o świeżość
Na górę

Postautor: Gość » 14 kwie 2021, o 12:22

Ku..a, bo inaczej nie ujmę. Czy oprócz machnowa, Wierzbicy będzie coś z dróg remontowane!!!.
Czy reszta się nie liczy!!
Na górę

Postautor: Edek » 14 kwie 2021, o 12:30

Ku..a, bo inaczej nie ujmę. Czy oprócz machnowa, Wierzbicy będzie coś z dróg remontowane!!!.
Czy reszta się nie liczy!!
Dokładnie tak, jak mówisz. Drogi będą tam zrobione, bo tam są nasi wyborcy. A teraz morda w kubeł I masz mieć szacunek do WŁADZY.
Na górę

Postautor: Gość » 14 kwie 2021, o 12:58

Gdzie nie popatrzysz remont Machnow, wóz strażacki Machnow, ja się pytam kiedy druga część drogi na zurawcach osadzie. Kolejny wójt olewa sprawę, wychodzi na to że członkowie jednej z rodzin z machnowa muszą zamieszkać u nas. Będzie wtedy priorytet na wsi.
Na górę

Postautor: Anty2691 » 14 kwie 2021, o 13:55

Oj!zła pogoda w Lubyczy.Z powodu niskiego zasobu słów to jakieś przeklony .
Na górę

Postautor: Anty2691 » 14 kwie 2021, o 14:24

Muszę stwierdzić, że na forum zapanował język z rynsztoka.😡 Świadczy to dużo o tych którzy najbardziej się tutaj udzielają. Dobrze, że trafili tam gdzie ich miejsce.
Tak,zgadza się!Nieliczni tego forum posługują się językiem ćwoka!
Na górę

Postautor: Gość » 14 kwie 2021, o 17:39

Dokładnie tak, jak mówisz. Drogi będą tam zrobione, bo tam są nasi wyborcy. A teraz morda w kubeł I masz mieć szacunek do WŁADZY.
Dróg nie ma i nie będzie! w tym roku jest w planach zatrudnienie jeszcze 5 osób od pisania projektów na dotacje na które i tak nie ma na wkład własny, poza tym 4 osób od kultury i promocji kultury i promocji sportu i kultury bo 12 osób od kultury to mało na tak bogatą gminę a bym zapomniał 10 nauczycielom bez etatu trzeba 15-stki wypłacić
Na górę

Postautor: P 777 » 14 kwie 2021, o 18:34

Nie masz racji. Wystarczy sprawdzic budżet. Dwie ulicy w Lubyczy Królewskiej, drogi w Wierzbicy, drogi w Siedliskach, droga w Machnowie, droga w Dębach, droga w Żurawcach, droga w Rudzie Żurwieckiej itd. Tylko to nie na twój mózg. Jak ktoś jest trollem forumowym to ma klapki na oczach i żyje w innym świecie. Nie popierałem obecnego burmistrza i nie spodziewałem się, że przy zadłużeniu które otrzymał cokolwiek zrobi. A tu zaskoczenie naprawdę widać inwestycje. Więc przestań pisać trolu.
Na górę

Postautor: Gość » 14 kwie 2021, o 19:18

Nie masz racji. Wystarczy sprawdzic budżet. Dwie ulicy w Lubyczy Królewskiej, drogi w Wierzbicy, drogi w Siedliskach, droga w Machnowie, droga w Dębach, droga w Żurawcach, droga w Rudzie Żurwieckiej itd. Tylko to nie na twój mózg. Jak ktoś jest trollem forumowym to ma klapki na oczach i żyje w innym świecie. Nie popierałem obecnego burmistrza i nie spodziewałem się, że przy zadłużeniu które otrzymał cokolwiek zrobi. A tu zaskoczenie naprawdę widać inwestycje. Więc przestań pisać trolu.
Sprawdź najpierw swój musk😃
Wysypanie tłuczniem drogi polnej nazywasz poważną inwestycją? No brawo, to asfaltowa nawierzchnia to dla ciebie nie osiągalny luksus?
Na górę

Postautor: Belfer88 » 14 kwie 2021, o 20:49

Sprawdź najpierw swój musk😃
Wysypanie tłuczniem drogi polnej nazywasz poważną inwestycją? No brawo, to asfaltowa nawierzchnia to dla ciebie nie osiągalny luksus?
Ty to naprawdę masz musk a nie mózg.😂
Analfabeto opanuj zasady pisowni na poziomie klasy 1-3 szkoły podstawowej.
Na górę

Postautor: Gość » 14 kwie 2021, o 21:43

OSP w Machnowie dostało używany wóz strażacki za wysłużonego Stara by spełnić wymogi KSRG , OSP Lubycza ma lepszy młodszy wóz strażacki i ma problemy by dotrzeć do pożaru we własnej miejscowości jako pierwsi
Na górę

Postautor: Gość » 15 kwie 2021, o 07:51

Chyba tylko 100/150 metrów na Żurawcach to droga asfaltowa więc nie mydlić oczu ludziom wazeliniarze obecnej władzy. Chcesz sprawdzić jak się remontuje drogi daleko nie wysyłam bo się zgubisz widać że poza swoją zabłoconą dziurą świata nie widziałeś ale jedz do Narola zobaczysz jak wyglądają nowe drogi, chodniki i trawniki w mieście a potem dalej się podniecaj wyrównaniem drogi polnej i nazywaj to "inwestycja"
Na górę

Postautor: Gość » 15 kwie 2021, o 08:27

Ty to naprawdę masz musk a nie mózg.😂
Analfabeto opanuj zasady pisowni na poziomie klasy 1-3 szkoły podstawowej.
Ty przebłysku inteligencji lubyckiej, wiesz co to ironia😂.
Na górę

Postautor: felczer » 15 kwie 2021, o 08:36

Ty to naprawdę masz musk a nie mózg.😂
Analfabeto opanuj zasady pisowni na poziomie klasy 1-3 szkoły podstawowej.
Trzeba zbadać czy w Lubyczy nie panuje epidemia kołowacizny. Wszystko wskazuje na to,że zapadł na nią często odwiedzający Lubyczę dr prawa P.B. Skutki tej choroby będą dotkliwe dla niektórych mieszkańców gminy.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”