O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 30 lip 2020, o 19:53

Ochłonowszy po ostatnich wyborach, stwierdzam iż klany rodzinne opanowały nasze komisje wyborcze. Można powiedzieć rodzinny interes w naszej gminie bez zmian. No może z małymi zmianami... rodziny się zmieniły. Teraz są te bliższe obecnemu korytu :lol:
Na górę

Postautor: Jeremiah » 30 lip 2020, o 22:31

Polityka prorodzinna
Na górę

Postautor: Gość » 31 lip 2020, o 10:01

Ochłonowszy po ostatnich wyborach, stwierdzam iż klany rodzinne opanowały nasze komisje wyborcze. Można powiedzieć rodzinny interes w naszej gminie bez zmian. No może z małymi zmianami... rodziny się zmieniły. Teraz są te bliższe obecnemu korytu :lol:
Niebawem nastąpi drutowanie tych będących przy korycie ! :lol:
Na górę

Postautor: Rodo » 31 lip 2020, o 11:57

Dzisiaj ósmoklasiści otrzymali wyniki testów. Ciekawe jak wypadła nasza szkoła. Ale jeszcze bardziej ciekawi mnie dlaczego druki z wynikami wręczały uczniiom woźne? Czy nie są to druki ścisłego zarachowania z drażliwymi danymi?
Na górę

Postautor: Gość » 31 lip 2020, o 12:18

Dzisiaj wyniki egzaminu ósmoklasisty. Ciekawe jak wypadła nasza szkoła. Ale jeszcze bardziej ciekawi mnie dlaczego druki z wynikami wręczały uczniiom woźne? Czy nie są to czsem druki ścisłego zarachowania z drażliwymi danymi?
Na górę

Postautor: Gość » 31 lip 2020, o 14:09

A aleja barszczowa do Machnowa dalej trzyma się mocno. Można robić fotki, bo po żniwach zacznie się sypać. MY z ZamTop-u wycięliśmy społecznie wszystkie okazy ( 50 sztuk) tego cholerstwa w rezerwacie Machnowska Góra . A co wy zrobiliście w tym temacie???
Barszcz ma się znakomicie. Kwiatki właśnie dojrzały, niedługo nasionka rozsieją się we wszystkich kierunkach, a nasza Pani Sekretarz powie w tv, że gmina walczy... Jak? Gdzie? Kiedy?
Z barszczem trzeba zaczynać walkę, kiedy jest mały i bez nasion. Teraz to jest syzyfowa praca, pieniądze wyrzucone w błoto ... A może dlatego nic się z tym nie robi, bo nie warto?
Na górę

Postautor: Jaaaaaaa » 1 sie 2020, o 17:38

Dzisiaj wyniki egzaminu ósmoklasisty. Ciekawe jak wypadła nasza szkoła. Ale jeszcze bardziej ciekawi mnie dlaczego druki z wynikami wręczały uczniiom woźne? Czy nie są to czsem druki ścisłego zarachowania z drażliwymi danymi?

😀😀😀😀😀😀drażliwe 😀 człowieku naucz się myśleć
Na górę

Postautor: Ruda xxx » 2 sie 2020, o 00:13

Jak rośnie w twoim ogrodzie to idź i wytnij na nie piszesz na forum.😃 Ja u siebie wycinam.
Na górę

Postautor: Szczesli » 2 sie 2020, o 14:01

No i super Pani Burmistrzu, coś się dzieje w miejscu gdzie ma powstać kapielisko deptak. Wszyscy widzą, że kostka brukowa przywieziona coś zaczyna się dziać.
Jak ktoś coś więcej wie proszę o info :)
Na górę

Postautor: ciul » 3 sie 2020, o 10:36

Dzisiaj ósmoklasiści otrzymali wyniki testów. Ciekawe jak wypadła nasza szkoła. Ale jeszcze bardziej ciekawi mnie dlaczego druki z wynikami wręczały uczniiom woźne? Czy nie są to druki ścisłego zarachowania z drażliwymi danymi?
Jak wygonili dyrektorkę ze szkoły to, kto miał wręczyć te wyniki ? Zabawa w dyrektora J.G. dopiero wchodzi w stadium końcowe. Ciekawe jak zalegalizują promocję uczniów naszej szkoły za lata 2018/19 i 2019/20 ? To dopiero będzie promocja gminy !!!
Na górę

Postautor: Kozica » 3 sie 2020, o 14:21

A ty taki mądry, że nawet nie sprawdzisz, że za rezolucją było ponad 460 europosłów a przeciw 153. Nawet gdyby cała polska opozycja zagłosowała przeciw byłoby dalej ponad 400 europosłów za. Dobrze wyżej napisane. PIS nie potrafi się dogadać z europosłami.
Ja mam tylko jedno pytanie. Kto jest przewodniczącym największej frakcji w Europarlamencie
Na górę

Postautor: Milak » 3 sie 2020, o 14:40

Większość wpisów na tym forum od początku istnienia to
brednie sklucajace ludzi.Ostatni post odnośnie wydawania świadectw a raczej zaświadczeń dla uczniów klas ósmych w ubiegły piątek obraża p.sekretarz szkoły J P .Pani Jadwiga od
kilkudziesięciu lat jest w szkole sekretarka i to wiedzą rodzice i
uczniowie . Nikt inny tych dokumentów nie wydawal
Na górę

Postautor: Gość » 4 sie 2020, o 01:07

A leśnicy dlaczego nie wycinają BARSZCZU wzdłuż lasu na Rudzie Żur. Osada ???
Toć to rzut beretem do rezerwatu , jeden dobry wiaterek. Może niech wytną barszczyk przynajmniej przy swojej tablicy reklamowej nadleśnictwa ( od wschodu czyli od Machnowa, potem skoczyć na skraj lasu Kornie i na las Święcie - Chlewiska (od strony stawu PZW).
Na górę

Postautor: Jeremiah » 4 sie 2020, o 09:11

Ja mam tylko jedno pytanie. Kto jest przewodniczącym największej frakcji w Europarlamencie
Nie było dyscypliny w EPL. Każdy głosował jak chciał. 460 do 153. I tyle w temacie. Chyba przeceniasz Tuska
Na górę

Postautor: EDEK » 4 sie 2020, o 10:52

A leśnicy dlaczego nie wycinają BARSZCZU wzdłuż lasu na Rudzie Żur. Osada ???
Toć to rzut beretem do rezerwatu , jeden dobry wiaterek. Może niech wytną barszczyk przynajmniej przy swojej tablicy reklamowej nadleśnictwa ( od wschodu czyli od Machnowa, potem skoczyć na skraj lasu Kornie i na las Święcie - Chlewiska (od strony stawu PZW).
? a gdzie tam jest jakiś staw PZW?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”