O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: modus » 13 lip 2020, o 20:02

I tym oto sposobem po podaniu oficjalnych wyników wyborów ,można powiedzieć ,że babki i dziadki załatwili naszym dzieciom i wnukom powrót do PRZESZŁOŚCI.
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2020, o 04:01

I tym oto sposobem po podaniu oficjalnych wyników wyborów ,można powiedzieć ,że babki i dziadki załatwili naszym dzieciom i wnukom powrót do PRZESZŁOŚCI.
A co chciałbyś te Babki jak napisałeś czy dziadków poddać eutanazji!? A może oni też obawiają się o swoją starość? Młodzi żyją tylko teraźniejszością w du..ie mają przyszłość a tym bardziej przeszłość. Liczy się teraz, tu i kasa. Nie dziw się.
Na górę

Postautor: modus » 14 lip 2020, o 14:51

A co chciałbyś te Babki jak napisałeś czy dziadków poddać eutanazji!? A może oni też obawiają się o swoją starość? Młodzi żyją tylko teraźniejszością w du..ie mają przyszłość a tym bardziej przeszłość. Liczy się teraz, tu i kasa. Nie dziw się.
Ale przecież nikt się niczego nie powinien obawiać ,przecież jak mówicie ludziom, teraz jest tak dobrze jak nigdy nie było i nie będzie ?
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2020, o 17:44

Ale przecież nikt się niczego nie powinien obawiać ,przecież jak mówicie ludziom, teraz jest tak dobrze jak nigdy nie było i nie będzie ?
Dlatego nie głosujemy na Berlińską zgraje. żeby było lepiej w Polsce nie w Berlinie.
Verstehen?
Na górę

Postautor: modus » 14 lip 2020, o 19:51

Dlatego nie głosujemy na Berlińską zgraje. żeby było lepiej w Polsce nie w Berlinie.
Verstehen?
Widać ,że brak wykształcenia i wychowania .A po drugie po co wyjeżdżacie do tych spod Berlina Niemców do pracy , Jedżcie na Węgry ,do Serbii tam też jest tak dobrze jak jest lub niedługo będzie w Polsce.Zobacz ilu wyjechało i wyjeżdża zatrzymaj ich i powiedz ,że przecież to Niemcy.Myślę ,że zabili by Cię śmiechem.A tak inaczej to gdyby nie Unia E. to pewnie żylibyśmy tak jak na Ukrainie. Pojedż zobacz , trochę poza Rawę , a potem obrażaj ludzi, którzy myślą z przyszłością z Niemcami Francuzami Włochami itd, z Europą , a nie zamykają się w czterech ścianach odizolowani od świata zachodniego jak za tzw. komuny .A jeżeli chcecie być w tym świecie szanowani, szanujcie inny świat . Bo może się potem okazać ,że zostaniemy sami ,no chyba ,że bliżej wam do wschodu jak do zachodu.
Na górę

Postautor: Jeremiah » 14 lip 2020, o 20:39

Dlatego nie głosujemy na Berlińską zgraje. żeby było lepiej w Polsce nie w Berlinie.
Verstehen?
Klęcznik z kierunku na Berlin i Brukselę zmieniono na Waszyngton i Tel Aviv. Teraz 3 lata nie ma żadnych wyborów. Zobaczysz prawdziwą politykę. Przedsmak był w sprawie ustawy o IPN i repolonizacji mediów. Szybciutko usadzili naszych polityków
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2020, o 20:55

Widać ,że brak wykształcenia i wychowania .A po drugie po co wyjeżdżacie do tych spod Berlina Niemców do pracy , Jedżcie na Węgry ,do Serbii tam też jest tak dobrze jak jest lub niedługo będzie w Polsce.Zobacz ilu wyjechało i wyjeżdża zatrzymaj ich i powiedz ,że przecież to Niemcy.Myślę ,że zabili by Cię śmiechem.A tak inaczej to gdyby nie Unia E. to pewnie żylibyśmy tak jak na Ukrainie. Pojedż zobacz , trochę poza Rawę , a potem obrażaj ludzi, którzy myślą z przyszłością z Niemcami Francuzami Włochami itd, z Europą , a nie zamykają się w czterech ścianach odizolowani od świata zachodniego jak za tzw. komuny .A jeżeli chcecie być w tym świecie szanowani, szanujcie inny świat . Bo może się potem okazać ,że zostaniemy sami ,no chyba ,że bliżej wam do wschodu jak do zachodu.
Ja,ja natürlich. Bywam w świecie pewnie więcej niż Ty w ubikacji i dlatego nigdy nie zagłosuję za Trraskiem. Widzę co zrobili z Polską B przez tyle lat a co dzieje się teraz.
Na górę

Postautor: Dama » 14 lip 2020, o 23:55

Ja,ja natürlich. Bywam w świecie pewnie więcej niż Ty w ubikacji i dlatego nigdy nie zagłosuję za Trraskiem. Widzę co zrobili z Polską B przez tyle lat a co dzieje się teraz.
O to to. U nas widać postęp, ale widocznie nie wszystkim się to podoba. Nie wiem za co oni nas tak nienawidzą. Najchętniej pewnie odcięliby całą prawą stronę Wisły i sprzedali Rosji, żeby mieć spokój.
Na górę

Postautor: gosciu » 15 lip 2020, o 07:15

Ja,ja natürlich. Bywam w świecie pewnie więcej niż Ty w ubikacji i dlatego nigdy nie zagłosuję za Trraskiem. Widzę co zrobili z Polską B przez tyle lat a co dzieje się teraz.
A co takiego się dzieje ? Było B. i będzie naiwniaku.
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2020, o 08:31

Ja,ja natürlich. Bywam w świecie pewnie więcej niż Ty w ubikacji i dlatego nigdy nie zagłosuję za Trraskiem. Widzę co zrobili z Polską B przez tyle lat a co dzieje się teraz.
Fascynujące!!! A jaka to opcja rządzi w Lubyczy Królewskiej: niemiecka, waszyngtońska, a może izraelska? Może wszystkie naprzemiennie mianują wam radnych i wójtów/burmistrzów, że w swoim grajdole nie potraficie dojść do ładu.
To wasze bagienko, rodzime, narodowe, na wasz obraz i podobieństwo. Mała Ukraina- skłócona, rozpolitykowana, bezwładna, ze swoimi oligarchami, klanami, prywatą i straconymi szansami.
Na górę

Postautor: belfer » 15 lip 2020, o 10:49

Lubycza potwierdza starą zasadę socjologiczną, że suma inteligencji tłumu jest równa sumie inteligencji najgłupszego z tego tłumu. Za PRL-u i na początku tzw. niepodległej Polski gmina Lubycza miała największą procentowo ilość mieszkańców z wyższym wykształceniem w stosunku do ogólnej ich ilości.I co z tego pozostało !!!
Na górę

Postautor: Jeremiah » 15 lip 2020, o 18:03

Lubycza potwierdza starą zasadę socjologiczną, że suma inteligencji tłumu jest równa sumie inteligencji najgłupszego z tego tłumu. Za PRL-u i na początku tzw. niepodległej Polski gmina Lubycza miała największą procentowo ilość mieszkańców z wyższym wykształceniem w stosunku do ogólnej ich ilości.I co z tego pozostało !!!
Inteligencję łączyć z wyższym wykształceniem to trochę ryzykowne gdy słucha się od Pani profesor, że w związkach jednopłciowych rodzi się więcej dzieci niż w różnopłciowych
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2020, o 19:39

Bardzo ciekawe ogłoszenie dotyczące gruntów na terenie gminy. Obszar do dzierżawy - 216,9176 ha. Czas dzierżawy - 29 lat. Przeznaczenie - Wybudowanie i eksploatacja elektrowni fotowoltaicznej.

https://sptomaszowlubelski.bip.lubelski ... p2=1515063

https://sptomaszowlubelski.bip.lubelski ... 020_05.pdf
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2020, o 23:23

Bardzo ciekawe ogłoszenie dotyczące gruntów na terenie gminy. Obszar do dzierżawy - 216,9176 ha. Czas dzierżawy - 29 lat. Przeznaczenie - Wybudowanie i eksploatacja elektrowni fotowoltaicznej.

https://sptomaszowlubelski.bip.lubelski ... p2=1515063

https://sptomaszowlubelski.bip.lubelski ... 020_05.pdf
"And the winner is..."

Dobrze wiecie kto to załatwia i kto jest wygranym. Podpowiedź- firma, która nie uczestniczyła w aukcjach na energię wiatrową.
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2020, o 08:39

Lubycza potwierdza starą zasadę socjologiczną, że suma inteligencji tłumu jest równa sumie inteligencji najgłupszego z tego tłumu. Za PRL-u i na początku tzw. niepodległej Polski gmina Lubycza miała największą procentowo ilość mieszkańców z wyższym wykształceniem w stosunku do ogólnej ich ilości.I co z tego pozostało !!!
Na początku lat dziewięćdziesiątych w przeciętnej gminie wiejskiej było 30-50 osób z wyższym wykształceniem, czyli około 1% ludności. Byli to głównie nauczyciele ( przed wprowadzeniem obowiązku posiadania wykształcenia wyższego nie było to wcale regułą) i kadra zarządzająca PGR. Nawet w administracji samorządowej ludzi z regularnym wykształceniem wyższym było jak na lekarstwo. Jeśli weźmie się to pod uwagę, to widać dlaczego Lubycza miała tak wysoki wskaźnik wykształcenia. Ciekawym byłoby takie zestawienie dla radnych w poszczególnych kadencjach- pewnie już nie tak wesoło.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”