O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gosc2 » 11 lut 2018, o 14:36

A i jeszcze jedno i tam będziesz musiał bądź musiała powiedzieć co wiesz na temat przekrętów i tajemnic Pani BZ. Myślę,ze po tym jak wyrzucisz z siebie cały ciężar tajemnicy ,którą dźwigaczasz zrobi Ci się dużo lżej na duszy gorzej będzie z portkami :lol:
Na górę

Postautor: mem » 11 lut 2018, o 16:00

obecny wójt/ burmistrz nie miał nic wspólnego z organizacją wydarzenia... rajdu rowerowego bo w tym czasie był zwykłym pracownikiem gminy...więcej zasług w tym temacie ma Piotr Krzych
Na górę

Postautor: Gość » 11 lut 2018, o 16:06

:?: :?: :?: :?:
Na górę

Postautor: expert » 11 lut 2018, o 16:49

A i jeszcze jedno i tam będziesz musiał bądź musiała powiedzieć co wiesz na temat przekrętów i tajemnic Pani BZ. Myślę,ze po tym jak wyrzucisz z siebie cały ciężar tajemnicy ,którą dźwigaczasz zrobi Ci się dużo lżej na duszy gorzej będzie z portkami :lol:
Wiadomo jest, że pisany jest kolejny akt spektaklu pt. "Pełne gacie". Jedną z głównych ról przewiduje się dla faceta z zapasioną d..pą a piszącego na tym forum pod kilkoma nickami, m.in. Kamux. :shock: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: PeGeRus » 11 lut 2018, o 18:10

A i jeszcze jedno i tam będziesz musiał bądź musiała powiedzieć co wiesz na temat przekrętów i tajemnic Pani BZ. Myślę,ze po tym jak wyrzucisz z siebie cały ciężar tajemnicy ,którą dźwigaczasz zrobi Ci się dużo lżej na duszy gorzej będzie z portkami :lol:
Wiadomo jest, że pisany jest kolejny akt spektaklu pt. "Pełne gacie". Jedną z głównych ról przewiduje się dla faceta z zapasioną d..pą a piszącego na tym forum pod kilkoma nickami, m.in. Kamux. :shock: :lol: :lol:
Czyli że mamy już się bać zemsty wójta ? Wiem że on lubi mscić się na ludziach którzy myślą i mówią inaczej niż on ale że już nawet na forum!?
Na górę

Postautor: Gość » 11 lut 2018, o 18:23

Kamux jest jednym ze sprawców zadymy w szkole i musi ponieść konsekwencje swego czynu. Tyle w temacie.
Na górę

Postautor: Gość » 11 lut 2018, o 19:52

Ale wy ludzie jesteście dziwni. Popisujecie się na forum , że wiecie dużo przekrętach innych osób a gdy ktoś daje wam do zrozumienia, ze niedługo będzie okazja żeby zarzuty oficjalnie przedstawić i uzasadnić uderzacie w płacz , że to jest prześladowanie inaczej myślących. :roll:

Wam się wydaje , że jesteście w necie anonimowi i możecie sobie tak bezkarnie na kogoś nasrać i uciec? Bierzcie odpowiedzialność za własne słowa.
Na górę

Postautor: Kamux » 12 lut 2018, o 00:14

Ludzie opanujcie się. Szkoła i jej problemy mnie nie obchodzą bo podgrzewanie tego kotleta przez niektórych powoduje odwrócenie uwagi od problemów Sołectw, w tym dziurawych dróg. Poczytajcie moje posty i nie ma nigdzie mowy o jakiś nauczycielach i szkole bo nie znam tematu i mnie to nie interesuje. Chce tylko aby pieniądze płynęły na sołectwa te które przez 8 lat były pomijane.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lut 2018, o 09:03

Napisane było :" Innych uprawnień w 2009 roku nie posiadał" to oznacza, że nie posiada uprawnień z racji stażu pracy. Uprawnienia te wygasły nauczycielom z dniem 31 grudnia 2008 roku. Chyba, ze teraz wyrobi papiery na pracę w gospodarstwie rolnym rodziców, którego nie mieli. Może urodzi się w ten sposób nowa sprawa ? Natomiast w sprawie anonimu jest jasne, że Wojewoda jest organem administracji państwowej i musi działać wg przepisów KPA, może on uznać podanie za skargę lub odwrotnie decyduje treść a nie forma. Natomiast musi być oznaczona strona wnosząca pismo, anonim jest to pismo bez oznaczenia strony i dyrektor Widomski przyznając, że wszczęto postępowanie na podstawie anonimu wyjaśnił wszystko. Dla sprawy byłoby lepiej gdyby WSA przyznało rację Wojewodzie to byłby dopiero huk na skalę krajową,
a NSA w kasacji w zasadzie byłby pod ścianą. Widzę, że ktoś maksymalnie dozbroił wako w argumenty nie do odparcia.
Ten belfer to chyba prorok albo jakiś szachista, skoro przewidział to wszystko. A co będzie jak burmistrz nie odwoła się do NSA od wyroku WSA ? :shock: :roll: :lol:
Na górę

Postautor: Kamux » 12 lut 2018, o 13:12

A ten dalej o szkole. Skoro co niektórzy są tacy mądrzy to niech startują na dyrektora szkoły i burmistrza. Kto powiedział że trzeba być nauczycielem w tej samej szkole całe życie. Wszędzie sa zwolnienia i u prywaciarza i tzw. Budżetówce. Inaczej wygląda sprawa burmistrza. Dostał głosy wielu osób którym obiecywał inwestycje i nie dotrzymał słowa. Wybory to zweryfikują ale nie przejdziemy obojętnie jak zacznie znowu coś obiecywać bo udowodnił że jest niesłowny w pewnych sprawach. Inne sprawy mnie nie interesują tak samo jak los donosicieli i tych co pomawiają licząc że są anonimowi w XI w. w swoich domkach.
Na górę

Postautor: Piotr s » 12 lut 2018, o 13:56

Sprawy szkoły, chodników ,oświetlenia ulic,dziurawych dróg, ceny wody ścieków i wiele innych zadań składają się na obraz całości. Z każdej strony wygląda fatalnie .Nieudolność w realizacji zadań przez dwie.kadencję doprowadziły do dna finansowego w gminie za co trzeba oddać głos na ..człowieka roku" bo nagradzać trzeba za coś. Znając lubycka przewrotnosc pewnie TomUs ten ranking wygra.
Na górę

Postautor: Kamux » 12 lut 2018, o 16:20

Ale kanalizację i wodociągi zrobione dla Was też muszą sie spłacać i kredyty dlatego nie liczcie na niskie ceny wody. Żeby się to zbilansowana musi być więcej odbiorców i konieczność podłączania. Czy zauważył ktoś że w pewnych sołectwach nie świecą juz latarnię załamania dotychczasowo od zmroku do22. Niech każdy zrobi sobie rachunek sumienia. Macie w lubczy stadion z ogromnym i pradozernym oświetleniem ktore kosztuje duzo w ciągu roku a nam wyłącza sie w ramach oszczędności? Widzę że gminę i mieszkańców tez podzielono na A i niektóre sołectwa jako gorszy sort B
Na górę

Postautor: Piotr s » 12 lut 2018, o 18:06

Stadion to inwestycja? To porażka finansowa .Fundusze które pozarla ta,,inwestycja"można było z powodzeniem ulokowac w innych obszarach z kozyscia dla 80%społeczeństwa gminy ze stadionu kozysta 8%.Podanych trafnych inwestycji jest więcej w naszej
gminie popatrzcie dookoła.
Na górę

Postautor: luzik » 12 lut 2018, o 18:37

37 miejsce w kraju pod względem zadłużenia na mieszkańca. 2 miejsce w województwie- na 1 miasto Lublin. Zawsze lubiłem żartować ale to jest przykre. Teraz dla gminy przydały by się wpływy z podatków. Na jedną osobę w gminie zadłużenie wynosi 3017 zł. a stadion buduje się z funduszy europejskich ale trzeba wiedzieć co to jest :-)
Na górę

Postautor: Kamux » 12 lut 2018, o 23:06

37 miejsce w kraju pod względem zadłużenia na mieszkańca. 2 miejsce w województwie- na 1 miasto Lublin. Zawsze lubiłem żartować ale to jest przykre. Teraz dla gminy przydały by się wpływy z podatków. Na jedną osobę w gminie zadłużenie wynosi 3017 zł. a stadion buduje się z funduszy europejskich ale trzeba wiedzieć co to jest :-)
takie miejsce ilość na jednego mieszkańca mieliśmy przed najnowszym kredytem wiec to juz nie aktualne, bo awansujemy znowu :)
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”