O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 12 lut 2019, o 20:46

panie baranie - śmierdzący waco :panzielony: a czego uczyła ,, jako " nauczyciel w szkole????? bo nikt jej na zajęciach nie widział???? :lol: a , że ci mówiła , ze ,, uczyła" ....to już innna kwestia :lol: :lol


A co to ma do rzeczy, jak ją zwolnił wójt z pensum godzinowego, a miał do tego prawo. Gdybyś umiał to doczytaj art. 42 ust.6 Karty Nauczyciela. Opinie prawników dyrektora to bardzo rzadziutkie gów...ko !


No jak patrzę na ten duet B.Z. i Waco to oczywiście widzę baaardzo rzadziutkie gów......o !!! :roll: :roll:
Na górę

Postautor: Stary33 » 12 lut 2019, o 20:49

No wiem ze gmina zadłużona, ale wiem też że duża część mieszkańców gminy nie ma jak wyjść na spacer(bądź do szkoły), bo błotko pod nogami, że tu i ówdzie brak oświetlenia ulic, nie wspomnę o dziurach w drogach(m. in. na torach koło pzz- wiem droga powiatowa, ale jeżdżą głównie mieszkańcy naszej gminy).Wiem też że My będziemy płacili za błędy odnośnie szkoły, ale tego już nie cofniemy, więc po co drążyc aż tak ta szkole? Moim zdaniem jest też wiele innych spraw takich przyziemnych, ważniejszych dla mieszkańców aniżeli kłótnie naszego grona pedagogicznego.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lut 2019, o 21:16

panie baranie - śmierdzący waco :panzielony: a czego uczyła ,, jako " nauczyciel w szkole????? bo nikt jej na zajęciach nie widział???? :lol: a , że ci mówiła , ze ,, uczyła" ....to już innna kwestia :lol: :lol


A co to ma do rzeczy, jak ją zwolnił wójt z pensum godzinowego, a miał do tego prawo. Gdybyś umiał to doczytaj art. 42 ust.6 Karty Nauczyciela. Opinie prawników dyrektora to bardzo rzadziutkie gów...ko !


No jak patrzę na ten duet B.Z. i Waco to oczywiście widzę baaardzo rzadziutkie gów......o !!! :roll: :roll:
Może tak merytorycznie . Jak się nie chce-nie umie czytać to widzisz to gów...ko w swojej głów...ko.
Na górę

Postautor: kibic » 12 lut 2019, o 21:21

Stary narzeka na brak chodników a nie widzi, że odsetki od bryndzy jaką narobił burmistrz w szkole to ok. 230 zł dziennie za odsetki, które załatwił gminie dyrektor szkoły J.G. w sądzie. Policz ile to metrów chodnika.
Na górę

Postautor: Stary33 » 12 lut 2019, o 21:48

Ja to wszystko doskonale rozumiem i mogę wyliczyć. Ale po za problemem tej szkoły i słuszności bądź nie wyrokow(nie mi to oceniać) życie pozostałych 99% mieszkańców gminy nadal się toczy i fajnie by było coś zrobić żeby im żyło się lepiej. Na szkole gmina się nie kończy?!!! A wyroki zapadną prędzej czy później.
Na górę

Postautor: Gość » 13 lut 2019, o 05:36

Ja to wszystko doskonale rozumiem i mogę wyliczyć. Ale po za problemem tej szkoły i słuszności bądź nie wyrokow(nie mi to oceniać) życie pozostałych 99% mieszkańców gminy nadal się toczy i fajnie by było coś zrobić żeby im żyło się lepiej. Na szkole gmina się nie kończy?!!! A wyroki zapadną prędzej czy później.
Słuchaj stary, większość tych pajacy odpowiedzialnych za ten stan ma wyjebane na gminę. Z prostego powodu, nie mieszkają w niej. Tak jak i wizjonerzy i zaklinacze prawa.
Na górę

Postautor: kibic » 13 lut 2019, o 08:33

Ja to wszystko doskonale rozumiem i mogę wyliczyć. Ale po za problemem tej szkoły i słuszności bądź nie wyrokow(nie mi to oceniać) życie pozostałych 99% mieszkańców gminy nadal się toczy i fajnie by było coś zrobić żeby im żyło się lepiej. Na szkole gmina się nie kończy?!!! A wyroki zapadną prędzej czy później.
Słuchaj stary, większość tych pajacy odpowiedzialnych za ten stan ma wyjebane na gminę. Z prostego powodu, nie mieszkają w niej. Tak jak i wizjonerzy i zaklinacze prawa.
Myślałeś że prawo to wojewoda a tu zong ! Prawo jest prawo i stąd Twoje koszmarne wizje nie pozwalające ci spać. :shock:
Na górę

Postautor: kat » 13 lut 2019, o 09:38

I co? Weterynarza doświadczonego na gwałt ! Gmina zaatakowana jest przez kołowaciznę. Nie ma komu przeczytać już prostego pisma. Czyżby był konieczny ubój z konieczności ?
Na górę

Postautor: rammi » 13 lut 2019, o 12:52

Ja to wszystko doskonale rozumiem i mogę wyliczyć. Ale po za problemem tej szkoły i słuszności bądź nie wyrokow(nie mi to oceniać) życie pozostałych 99% mieszkańców gminy nadal się toczy i fajnie by było coś zrobić żeby im żyło się lepiej. Na szkole gmina się nie kończy?!!! A wyroki zapadną prędzej czy później.
Słuchaj stary, większość tych pajacy odpowiedzialnych za ten stan ma wyjebane na gminę. Z prostego powodu, nie mieszkają w niej. Tak jak i wizjonerzy i zaklinacze prawa.
w końcu to tomaszowskie forum a nie lubyckie
Na górę

Postautor: apacz » 13 lut 2019, o 13:37

Zaglądam na to forum by dowiedzieć się co dzieje się naprawdę w gminie. Pod ty względem poplecznicy aktualnej władzy nic nie wnoszą w temacie, żadnych sprostowań, wyjaśnień, żadnej argumentacji, tylko inwektywy. I to daje do myślenia uczciwym ludziom nie tylko w naszej gminie.Hawgh !
Na górę

Postautor: Dzikus » 13 lut 2019, o 16:08

Zaglądam na to forum by dowiedzieć się co dzieje się naprawdę w gminie. Pod ty względem poplecznicy aktualnej władzy nic nie wnoszą w temacie, żadnych sprostowań, wyjaśnień, żadnej argumentacji, tylko inwektywy. I to daje do myślenia uczciwym ludziom nie tylko w naszej gminie.Hawgh !
[/quote]

Nie wnoszą.PRAWDA OBRONI SIĘ SAMA !
Nikt się nie będzie ze świnią taplał w błocie...
( czyt. tomaszowskie trio :lol: :lol: :lol: )
Na górę

Postautor: Gość » 13 lut 2019, o 16:16

Dzikus uważaj byś się nie utopił w błocie, które robicie ze strachu!
Na górę

Postautor: Gość » 13 lut 2019, o 16:23

Dzikus uważaj byś się nie utopił w błocie, które robicie ze strachu!
Ze strachu przed czym?
Przed tobą pajacu?
Na górę

Postautor: Gość » 13 lut 2019, o 17:20

Zaglądam na to forum by dowiedzieć się co dzieje się naprawdę w gminie. Pod ty względem poplecznicy aktualnej władzy nic nie wnoszą w temacie, żadnych sprostowań, wyjaśnień, żadnej argumentacji, tylko inwektywy. I to daje do myślenia uczciwym ludziom nie tylko w naszej gminie.Hawgh !

od 2006 roku w tym temacie zaklinacie lepsze jutro. widocznie takiego nie będzie :roll: taka gmina
Na górę

Postautor: Xxnmid » 13 lut 2019, o 21:05

Psy i koty.... :roll:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”