O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 17 maja 2018, o 16:24

wielkie miasto kiedy po głupie buty dla dziecka trzeba do Tomaszowa jechać, jedyne jakie można kupić w mieście to gumofilce w galerii pod chmurką obok ratusza miejskiego w piątek.
Na górę

Postautor: rexv » 17 maja 2018, o 19:14

O tuż to ! Zachciało się miasta, to i jakieś warunki powinno stwarzać.
Tylko co w tej Lubyczy wyjdzie? Miejscowi wolą pojechać do Tomaszowa, bo nie dadzą swoim zarobić. Nie mówią tu o odzieży czy tego typu rzeczach, bo takich punktów w LK nie ma i jeszcze pewnie długo nie będzie. Dla miejscowych jedyną atrakcją jest bazar w piątek. Gdzie jedna, druga i trzecia Pani czy Pan woli np. kwiatka kupić na bazarku, a nie w miejscowej kwiaciarni. I pewnie zaraz ktoś mnie się tu czepi, że to nie mój interes gdzie kto kupuje, ale zastanówcie się, jeżeli swój swojego nie będzie jakoś wspierał to gówno będzie tak jak i jest teraz. Nie tyczy się tylko bazarku, po prostu dałam taki przykład, ale także mechaników, fryzjerów czy sklepów, gdzie lubyczanie za chlebem tańszym o 10 gr jadą do Bełżca.
Ale i nasza władza nie zachowuje się wobec naszych przedsiębiorców fair. Organizują swoje imprezki poza granicami miasta, dlaczego nie wybierają naszych lokali , z resztą bardzo pięknych i swoim nie dadzą zarobić ? A gdy trzeba coś za sponsorować wiedzą gdzie się zwrócić.
W Lubyczy nic nie wyjdzie, bo sam pomysł na biznes nie wystarczy. Pozdrawiam.
Na górę

Postautor: bero » 17 maja 2018, o 19:22

Popieram przedmówcę, nawet ciuchlandy splajtowały :?
Na górę

Postautor: Machnow » 17 maja 2018, o 19:43

A ja tam uwielbiam Lubyckie cebularze :D I wspieram piekarnię kupując jej wyroby ;) Pozdrawiam piekarzy i tak trzymać :D
Na górę

Postautor: PeGeRus » 17 maja 2018, o 21:01

O tuż to ! Zachciało się miasta, to i jakieś warunki powinno stwarzać.
Tylko co w tej Lubyczy wyjdzie? Miejscowi wolą pojechać do Tomaszowa, bo nie dadzą swoim zarobić. Nie mówią tu o odzieży czy tego typu rzeczach, bo takich punktów w LK nie ma i jeszcze pewnie długo nie będzie. Dla miejscowych jedyną atrakcją jest bazar w piątek. Gdzie jedna, druga i trzecia Pani czy Pan woli np. kwiatka kupić na bazarku, a nie w miejscowej kwiaciarni. I pewnie zaraz ktoś mnie się tu czepi, że to nie mój interes gdzie kto kupuje, ale zastanówcie się, jeżeli swój swojego nie będzie jakoś wspierał to gówno będzie tak jak i jest teraz. Nie tyczy się tylko bazarku, po prostu dałam taki przykład, ale także mechaników, fryzjerów czy sklepów, gdzie lubyczanie za chlebem tańszym o 10 gr jadą do Bełżca.
Ale i nasza władza nie zachowuje się wobec naszych przedsiębiorców fair. Organizują swoje imprezki poza granicami miasta, dlaczego nie wybierają naszych lokali , z resztą bardzo pięknych i swoim nie dadzą zarobić ? A gdy trzeba coś za sponsorować wiedzą gdzie się zwrócić.
W Lubyczy nic nie wyjdzie, bo sam pomysł na biznes nie wystarczy. Pozdrawiam.
To odwrućmy sprawe w duga stronę, dlaczego w Mieście Lubycza kilo kiełbasy musi kosztować 25 zł a w Bełcu czy Machnowie 20 zł? Dlaczego pustak na składzie budowlanym jedynym w lubyczy kosztuje 8 zł a w Bełżcu 7 zł? Czyżby miejscowi bisnesmeni mieli większe podatki, czy dbają o patryjotyzm lokalny wiedząc iż bidny głupi i tak kupi?
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2018, o 22:24

O tuż to ! Zachciało się miasta, to i jakieś warunki powinno stwarzać.
Tylko co w tej Lubyczy wyjdzie? Miejscowi wolą pojechać do Tomaszowa, bo nie dadzą swoim zarobić. Nie mówią tu o odzieży czy tego typu rzeczach, bo takich punktów w LK nie ma i jeszcze pewnie długo nie będzie. Dla miejscowych jedyną atrakcją jest bazar w piątek. Gdzie jedna, druga i trzecia Pani czy Pan woli np. kwiatka kupić na bazarku, a nie w miejscowej kwiaciarni. I pewnie zaraz ktoś mnie się tu czepi, że to nie mój interes gdzie kto kupuje, ale zastanówcie się, jeżeli swój swojego nie będzie jakoś wspierał to gówno będzie tak jak i jest teraz. Nie tyczy się tylko bazarku, po prostu dałam taki przykład, ale także mechaników, fryzjerów czy sklepów, gdzie lubyczanie za chlebem tańszym o 10 gr jadą do Bełżca.
Ale i nasza władza nie zachowuje się wobec naszych przedsiębiorców fair. Organizują swoje imprezki poza granicami miasta, dlaczego nie wybierają naszych lokali , z resztą bardzo pięknych i swoim nie dadzą zarobić ? A gdy trzeba coś za sponsorować wiedzą gdzie się zwrócić.
W Lubyczy nic nie wyjdzie, bo sam pomysł na biznes nie wystarczy. Pozdrawiam.
To odwrućmy sprawe w duga stronę, dlaczego w Mieście Lubycza kilo kiełbasy musi kosztować 25 zł a w Bełcu czy Machnowie 20 zł? Dlaczego pustak na składzie budowlanym jedynym w lubyczy kosztuje 8 zł a w Bełżcu 7 zł? Czyżby miejscowi bisnesmeni mieli większe podatki, czy dbają o patryjotyzm lokalny wiedząc iż bidny głupi i tak kupi?

coś może w tym być. większe podatki od nieruchomości na przykład.a w ogóle jest coś takiego w gminie wiejskiej? :roll:
Na górę


Postautor: Gość » 18 maja 2018, o 13:04

czy kosciol stosuje podwojne standarty? Gloryfikuje bogatych i przestepcow a niszczy opluwa biednych.
Na górę

Postautor: Gość » 18 maja 2018, o 14:19

Oczekuje Pan Pani odpowiedzi tak nie? Może warto spróbować choć troszkę przybliżyć problem
Na górę

Postautor: Dag » 18 maja 2018, o 14:25

czy kosciol stosuje podwojne standarty? Gloryfikuje bogatych i przestepcow a niszczy opluwa biednych.
A poza tym nie płaci podatków i wyłudza pieniądze od samorządów na pseudo lekcje religii. Na lekcje chemii w szkole nie ma etatów na dentystkę ho ho zapomnij ale na 2 księży na etacie i potem ich emerytury to jest ...czarna mafia
Na górę

Postautor: Gość » 18 maja 2018, o 15:02

czy kosciol stosuje podwojne standarty? Gloryfikuje bogatych i przestepcow a niszczy opluwa biednych.
idź do tematu Kler w Polsce. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 18 maja 2018, o 15:13

bogaty jest nagradzany w kosciele choc na mszy nikt go nie widzi za to cegielke bedzie mial wmurowana biedny przyjdzie do kosciola a tu pretensja ze za malo ofiary ze kwatow nie zamowil ze to grzech kazdy sakrament musisz sobie kupic nic za darmo nawt papierka ci nie dadza bo slyszy nie widzialem cie w kosciele Sa wemnie watpliwosci jak biskupi mogli zorganizowac tak bogaty i z przepychem pogrzem Kiszczakowi Jaruzalskiemu czy ksiezom pedofilom i nie mieli chwili zawachania
Na górę

Postautor: PeGeRus » 18 maja 2018, o 15:44

Ah to się teraz jodu Pegierusy nawdychają :lol:
Na górę

Postautor: Jaaaaaaa » 18 maja 2018, o 17:56

Zrób coś dla lubyczy.. zainwestuj pokaż ze można .. naklon ludzi .. bądź przykładem .. sam wiesz jak jest trudno cokolwiek zrobić .. dzieci dobrze wychować ..i tak dalej .. a co dopiero zarządzać czymś więcej ... Ale szczekac zawsze będą Ci którzy nigdy nic nie zrobili .. nic nie osiągnęli A krytykować zawsze chcą. . Nie masz prawa jeśli nic sam sobą nie reprezentujesz .. prawdopodobnie masz tzw burdel w rodzinie albo jesteś zakompleksionym polaczkiem. Kupiłeś sobie komputer i kozaczek bo paluszkiem potrafi naciskać literki... żal.
Na górę

Postautor: PeGeRus » 18 maja 2018, o 18:00

Zrób coś dla lubyczy.. zainwestuj pokaż ze można .. naklon ludzi .. bądź przykładem .. sam wiesz jak jest trudno cokolwiek zrobić .. dzieci dobrze wychować ..i tak dalej .. a co dopiero zarządzać czymś więcej ... Ale szczekac zawsze będą Ci którzy nigdy nic nie zrobili .. nic nie osiągnęli A krytykować zawsze chcą. . Nie masz prawa jeśli nic sam sobą nie reprezentujesz .. prawdopodobnie masz tzw burdel w rodzinie albo jesteś zakompleksionym polaczkiem. Kupiłeś sobie komputer i kozaczek bo paluszkiem potrafi naciskać literki... żal.
Tyżeś se pewnie laptopa dziś kupił?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”