O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: ciekaw » 31 mar 2020, o 06:54

Jak dla mnie to Pan Jakubiak jest ok, szkoda tylko że tak słabo dociera do ludzi.
Na górę

Postautor: Abc » 31 mar 2020, o 08:02

I oba tęczowe. Za co mam na niego głosować ze zabrał mi zasiłek pogrzebowy podwyższył wiek emerytalny wziął moje pieniądze z OFE. Co dobrego zrobił dla takiego szaraka jmbak ja N i c. Dlatego nie jest godny mojego głosu mojej rodziny i znajomych. Nie popieram żadnego kandydata. Wszystkie te osoby są miałkie bez charakteru. Żaden z nich nie będzie bil się o Polskę Kidawa Polskę sprzeda będzie walczyć o 1 egzemplarz konstytucji która będzie w rękach trzymać. Jeden Duda który logicznie mówi i zna języki że byle kto mu nie wmówi czegoś czmego nie chce. Ale mego głosu też nie dostanie za weto w sprawie reformy sądów. Mój głos jes ceenny i godny szacunku aby oddać na osobę niegodna
Duda logicznie mówi :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 31 mar 2020, o 08:18

Wczoraj Duda przebił sam siebie. Ludzie umierają, są zbiórki na maseczki a ten się szczerzy na dziecięcym portalu jak jakiś budyń
Na górę

Postautor: Gość » 31 mar 2020, o 08:29

Wczoraj Duda przebił sam siebie. Ludzie umierają, są zbiórki na maseczki a ten się szczerzy na dziecięcym portalu jak jakiś budyń
To źle że dociera do dzieciaków? Ma je straszyć wirusem czy jak? Wystarczy że dzieciaki napatrzą się na Kichawe Końską i już traumę przeżywają. Jak by siedział w belwederze też by było źle. Zdecydujcie się, ale każdemu nie dogodzi.
Na górę

Postautor: Gość » 31 mar 2020, o 09:46

To źle że dociera do dzieciaków? Ma je straszyć wirusem czy jak? Wystarczy że dzieciaki napatrzą się na Kichawe Końską i już traumę przeżywają. Jak by siedział w belwederze też by było źle. Zdecydujcie się, ale każdemu nie dogodzi.
Trochę powagi w poważnym czasie. Nie dociera do dzieciaków tylko ich rodziców zajętych uczeniem dzieciaków w domu. Chyba nie jesteś taki naiwny żeby nie wiązac tego z wyborami.

Brakuje jeszcze odnowienia kontaktów z leśnym ru.chadłem

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec ... ci/904hbbf
Na górę

Postautor: Pgrus » 31 mar 2020, o 10:03

Wyznawco Pisu czy wczoraj słyszałeś wypowiedź Morawieckiego że gotówki mamy na 6-7 tygodni. Gdzie te miliardy od mafii Vatowskiej, gdzie złoto przywiezione z wysp, gdzie te nie skończone ilości gotówki według prezesa NBP? Konto na Tik Toku to może sobie zakładać nauczycielka w szkole podstawowej (z całym szacunkiem dla nauczycieli), a nie Prezydent 38 mln kraju.
Na górę

Postautor: Gość » 31 mar 2020, o 10:16

Wyznawco Pisu czy wczoraj słyszałeś wypowiedź Morawieckiego że gotówki mamy na 6-7 tygodni. Gdzie te miliardy od mafii Vatowskiej, gdzie złoto przywiezione z wysp, gdzie te nie skończone ilości gotówki według prezesa NBP? Konto na Tik Toku to może sobie zakładać nauczycielka w szkole podstawowej (z całym szacunkiem dla nauczycieli), a nie Prezydent 38 mln kraju.

Nie możesz czasami napisać coś z sensem? W tym roku po raz pierwszy budżet miał być bez deficytu budżetowego. Właśnie dzięki wpływom z VAT.Epidemia wywróciła wszystko. Siadły Włochy, Hiszpania, ledwo dyszy Francja nawet w USA lekarze narzekają na brak środków ochrony osobistej.Nie graj na ludzkiej tragedii dla celów politycznych.

W jednym masz rację. Szczerzący sie prezydent na Tik Toku w dobie epidemii to co najmniej żenujące.
Na górę

Postautor: Pgrus » 31 mar 2020, o 10:30

Tyle w temacie zrównoważonego budżetu
https://tvn24bis.pl/z-kraju,74/ile-wyno ... 43592.html
Na górę

Postautor: Pgrus » 31 mar 2020, o 10:46

Idziemy w stronę bankruta jako państwo. Tak jak mawia Morawiecki - Będziemy zapier..... za miskę ryżu i to już niedługo.
Na górę

Postautor: Gość » 31 mar 2020, o 10:50

Idziemy w stronę bankruta jako państwo. Tak jak mawia Morawiecki - Będziemy zapier..... za miskę ryżu i to już niedługo.
A to jest fakt. Tyle, że czyja to wina? Zobacz Hiszpanię. Zamknęła się na 2 tygodnie. Praktycznie nic nie działa oprócz służb. Kryzys będzie światowy. Mamy globalną wioskę z której tak sie niektórzy cieszyli. Coś prdolnie w USA czy w Chinach odbija się zaraz na nas. Niedawno się okazało, że wielkie koncerny farmaceutyczne z Europy praktycznie wszystkie komponenty sprowadzają z Chin. Bo tam tańsza produkcja.
Na górę

Postautor: Pgrus » 31 mar 2020, o 11:00

Chyba wiesz czyja wina. Jak była dobra koniunktura to inne kraje odkładały (np Niemcy), a my co rozdajemy i kupujemy głosy. Za kilka tygodni będzie kilkaset tysięcy bezrobotnych (pada sektor prywatny). Tarcza kryzysowa to jakaś kpina.
Na górę

Postautor: Gość » 31 mar 2020, o 11:34

Chyba wiesz czyja wina. Jak była dobra koniunktura to inne kraje odkładały (np Niemcy), a my co rozdajemy i kupujemy głosy. Za kilka tygodni będzie kilkaset tysięcy bezrobotnych (pada sektor prywatny). Tarcza kryzysowa to jakaś kpina.
To wyobraź sobie co by było za rządów Platwormersów, idzie wiosna idzcie na spacery tak mówiła p. Kopacz gdy w 2010 roku z powodu świńskiej grypy umarło ponad 180 osób. Dziś nawet sobie nie wyobrażam Polski ze sprywatyzowanym orlenem, lotosem i służbą zdrowia na niemieckim sznurku.
Na górę

Postautor: Gość » 31 mar 2020, o 11:47

Chyba wiesz czyja wina. Jak była dobra koniunktura to inne kraje odkładały (np Niemcy), a my co rozdajemy i kupujemy głosy. Za kilka tygodni będzie kilkaset tysięcy bezrobotnych (pada sektor prywatny). Tarcza kryzysowa to jakaś kpina.
Nie porównuj do Niemiec. Jak wchodziliśmy do UE to mówiono, że poziom gospodarczy Hiszpanii czy Portugalii osiągniemy za 30 lat. A im daleko do Niemiec.

Te niewątpliwie rozdawnictwo pobudziło gospodarkę. Ludzie zaczęli to wydawać przecież.
Na górę

Postautor: Pgrus » 31 mar 2020, o 11:48

A teraz na czyim sznurku jesteśmy? Od ilu to już lat rządzi Pis? Dlaczego jest tak dobrze że jest tak źle?
Na górę

Postautor: Gość » 31 mar 2020, o 11:52

A teraz na czyim sznurku jesteśmy? Od ilu to już lat rządzi Pis? Dlaczego jest tak dobrze że jest tak źle?
Mamy sytuację wyjątkową. Padły Hiszpania i Włochy. Za chwilę padnie Francja.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”