O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Abc » 19 sty 2020, o 13:50

A były jakieś wnioski? Ja wiem że były ankiety A to delikatna różnica.
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2020, o 17:22

A były jakieś wnioski? Ja wiem że były ankiety A to delikatna różnica.
Tak ankieta masz racje ale dość logiczne ze była w jakimś celu i będzie jakiś projekt tymczasem coś długo cisza a nie chciałbym przegapić więc pytam
Na górę

Postautor: Matka » 20 sty 2020, o 08:19

Tak ankieta masz racje ale dość logiczne ze była w jakimś celu i będzie jakiś projekt tymczasem coś długo cisza a nie chciałbym przegapić więc pytam
Ankieta była, w takim celu, żeby poprawić wizerunek. Nie wiesz po co są ankiety w naszej gminie? Tak samo jak było z ankietą czy chcesz, żeby Lubycza była miastem...
Na górę

Postautor: Trombaa » 20 sty 2020, o 08:33

W.sprawie fotowoltaiki i ankiet Miałeś info na stronie gminy kilka miesięcy temu. Teraz wniosek do urzędu Marszałka jest przygotowywany przez zewnętrzną firmę i rozwiązanie koło maja, czerwca. Generalnie nawet jak by wniosek przeszedł w co wątpię to potrwa jeszcze z rok
Na górę

Postautor: Abc » 20 sty 2020, o 11:25

Jaki rok, tej kadencji będzie mało. Kasa na projekty poszla na przywróconych nauczycieli.
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2020, o 12:30

Tak kasa jeszcze nie poszła całkowicie, ponieważ nauczycieli do pracy przywróciła osoba nieuprawniona. Ponieważ Pani B.Ziembińska nie została do dnia dzisiejszego odwołana ze stanowiska, nie można powoływać drugiego - J.Garbacza. Ponieważ powołał go burmistrz to on odpowiada za to bezprawie. Stąd i kadencja będzie krótka.
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2020, o 14:13

Tak kasa jeszcze nie poszła całkowicie, ponieważ nauczycieli do pracy przywróciła osoba nieuprawniona. Ponieważ Pani B.Ziembińska nie została do dnia dzisiejszego odwołana ze stanowiska, nie można powoływać drugiego - J.Garbacza. Ponieważ powołał go burmistrz to on odpowiada za to bezprawie. Stąd i kadencja będzie krótka.
Jużeśta agronomowi wróżyli koniec kadencji a ma się dobrze. Może nawet lepiej, do pola go wożą, taki Pan.
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2020, o 16:15

'' Droga '' Rado gminy i Pan panie Burmistrzu czy wam już całkiem kopuły grzeje? 40 zł za osobę za śmieci niesegregowane? Zapewnijcie osiedlom blokowym kontenery do segregacji i wymagajcie bo gdzie ja mam sobie postawić te wszystkie kosze? Na balkonie? Kur... Co tu się dzieje miała być taka oszczędna gmina by spłacać zadłużenie poprzedników a co jest... Zuk jak przynosił straty tak przynosi rok już rządzicie i nic z tym nie robicie. Rok temu burmistrz tłumaczył na spotkaniach że śmieci muszą podrożeć bo nie było czasu na szukanie jakiegoś wyjścia i ZUK Tyszowce tyle żądał... Teraz miał Pan rok czasu by ulżyć ludziom a co Pan i Pana giermki zrobili wszystko w górę aż strach pomyśleć co będzie dalej...
Na górę

Postautor: Trombaa » 20 sty 2020, o 16:40

' 40 zł za osobę za śmieci niesegregowane? w
Powinno być jeszcze więcej nawet 100zl!!! Jak nie umiesz segregować to płać
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2020, o 18:01

Powinno być jeszcze więcej nawet 100zl!!! Jak nie umiesz segregować to płać
Chętnie będę segregował a kosze postawie ci w salonie byś na codzień mógł sprawdzać czy dobrze to robię
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2020, o 18:17

Chętnie będę segregował a kosze postawie ci w salonie byś na codzień mógł sprawdzać czy dobrze to robię
No kolega ma problem, nie ma pieca. Tak to by spalił i nie było by krzyku. Kolego nie w takich metropoliach dają rade z segregacją a ty masz problem? segreguj na balkonie :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2020, o 18:26

Czekaj , czekaj dopiero się zacznie... chodzą słuchy ze firma z Tyszowiec będzie monopolistą na wywóz smieci w naszym rejonie. Dopiero sie zacznie. A nasza powiatowa dobra zmiana niech dalej spi. Spalarnia smieci w Tyszowcach lada moment ruszy!!
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2020, o 18:33

No kolega ma problem, nie ma pieca. Tak to by spalił i nie było by krzyku. Kolego nie w takich metropoliach dają rade z segregacją a ty masz problem? segreguj na balkonie :lol:
Poczytaj jak mają w Łaszczowie i podobnych aglomeracjach jak Lubycza. I ceny jakie są u sąsiadów, komu Tyszowce chciały narzucić monopol zrezygnowały z ich usług. A na naszą gminę mają monopol bo żadna inna firma znając wypłacalność naszej gminy nie pcha się w to gówno
Na górę

Postautor: Trombaa » 20 sty 2020, o 22:48

Chętnie będę segregował a kosze postawie ci w salonie byś na codzień mógł sprawdzać czy dobrze to robię
o ile będziesz płacił 100 zł za osobę za nie segregowane to ok. Mam nadzieję że od nowego roku właśnie takie stawki będą. Tylko tak można wychować społeczeństwo skoro szkoła tego nie zrobiła.
Na górę

Postautor: awers » 21 sty 2020, o 06:33

Ci co teraz rządzą przed wyborami obiecali nam tanie śmieci, wodę, ścieki i podatki dobrze to pamiętam. Na szczęście w domu mam ulotkę i tam wszystko ładnie jest napisane, przed kolejnymi wyborami chętnie podzielę się jej treścią z innymi na tym forum.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”