O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Potok » 17 lip 2018, o 12:01

http://www.portalsamorzadowy.pl/gospoda ... 10228.html
Jak się maja do tego nasze ceny? Może ktoś z UM by się do tego odniósł?
Na górę

Postautor: Dag » 17 lip 2018, o 12:56

Co tam jeszcze w naszym pięknym mieście i gminie byłem dziś na spacerze i powiem wam pełno chodników zawalonych trawą nikt o czystość i zieleń nie dba w tej metropolii podobno nie ma komu barszczu wykosić trzeba przetarg na to robić. I tak mnie coś tknęło bo słyszałem że jest 6/8? osób zatrudnionych od prac porządkowych ktoś ich kiedyś widział pracujących?? no i jeszcze 4 osoby z prac interwencyjnych na 1/4 etatu czy ich ktoś widział??
ps. nowe chodniki na dolnej zrobione zupełnie bez piesku pomiędzy kostką przyjdzie zima przymrozi porozsadza i za rok znowu będzie trzeba ten chodnik wymieniać? kto robi te odbiory co za bał.... a przypomnę że chodnik dopiero został zrobiony po tym jak go super firmą rozp... robiąc drogę i syf zostawiła za sobą.
Na górę

Postautor: kimo » 17 lip 2018, o 15:34

Czy pomnik przy internacie wciąż stoi? Jakie są plany co do niego?
Na górę

Postautor: PeGeRus » 17 lip 2018, o 16:58

Pomnik przy internacie narazie stoi tak jak i ten na Nowosiółkach, ale niechybnie podzieli los pozostałych. Jedyna nadzieja w odbudowie pomników w innej formie. Ustawa dekomunizacyjna.
Na górę

Postautor: Jeremiah » 17 lip 2018, o 18:45

obłe z tymi pomnikami. chcą zatrzeć PRL? nie było?
Na górę

Postautor: belfer » 18 lip 2018, o 00:31

Pomnik przy internacie narazie stoi tak jak i ten na Nowosiółkach, ale niechybnie podzieli los pozostałych. Jedyna nadzieja w odbudowie pomników w innej formie. Ustawa dekomunizacyjna.
Pomnik sprzed internatu (Czuraby) już od dawna został przeniesiony na cmentarz stary - część wojenna.
Na górę

Postautor: Matka » 18 lip 2018, o 03:55

Co tam jeszcze w naszym pięknym mieście i gminie byłem dziś na spacerze i powiem wam pełno chodników zawalonych trawą nikt o czystość i zieleń nie dba w tej metropolii podobno nie ma komu barszczu wykosić trzeba przetarg na to robić. I tak mnie coś tknęło bo słyszałem że jest 6/8? osób zatrudnionych od prac porządkowych ktoś ich kiedyś widział pracujących?? no i jeszcze 4 osoby z prac interwencyjnych na 1/4 etatu czy ich ktoś widział??
ps. nowe chodniki na dolnej zrobione zupełnie bez piesku pomiędzy kostką przyjdzie zima przymrozi porozsadza i za rok znowu będzie trzeba ten chodnik wymieniać? kto robi te odbiory co za bał.... a przypomnę że chodnik dopiero został zrobiony po tym jak go super firmą rozp... robiąc drogę i syf zostawiła za sobą.
Powiem Ci, że trochę po Lubyczy spaceruję i 4-5osobową grupkę porządkujących widzę kilka razy w tygodniu. Ale to prawda, że u nas stan chodników woła o pomstę do nieba - tak latem, jak i zimą.
Na górę

Postautor: Gość » 18 lip 2018, o 10:32

Czy ci porządkowi to mają być tylko w Lubyczy, czy może i w innych miejscowościach naszej gminy? Bo jak na razie to nigdzie indziej ich nie widać. Ani w Rudzie prze świętem Straży, ani w Siedliskach przez piknikiem historycznym.
Na górę

Postautor: Dag » 18 lip 2018, o 11:07

Co tam jeszcze w naszym pięknym mieście i gminie byłem dziś na spacerze i powiem wam pełno chodników zawalonych trawą nikt o czystość i zieleń nie dba w tej metropolii podobno nie ma komu barszczu wykosić trzeba przetarg na to robić. I tak mnie coś tknęło bo słyszałem że jest 6/8? osób zatrudnionych od prac porządkowych ktoś ich kiedyś widział pracujących?? no i jeszcze 4 osoby z prac interwencyjnych na 1/4 etatu czy ich ktoś widział??
ps. nowe chodniki na dolnej zrobione zupełnie bez piesku pomiędzy kostką przyjdzie zima przymrozi porozsadza i za rok znowu będzie trzeba ten chodnik wymieniać? kto robi te odbiory co za bał.... a przypomnę że chodnik dopiero został zrobiony po tym jak go super firmą rozp... robiąc drogę i syf zostawiła za sobą.
Powiem Ci, że trochę po Lubyczy spaceruję i 4-5osobową grupkę porządkujących widzę kilka razy w tygodniu. Ale to prawda, że u nas stan chodników woła o pomstę do nieba - tak latem, jak i zimą.
Nie chce być złośliwy ale czy widzi Pani także efekt ich prac? Dla mnie 5 osób po 8h 5 dni w tygodniu to jednak efekty tych prac powinny być gołym okiem zauważalne ... + 4 osoby z prac interwencyjnych
Na górę

Postautor: nikt » 18 lip 2018, o 12:57

Pomnik przy internacie narazie stoi tak jak i ten na Nowosiółkach, ale niechybnie podzieli los pozostałych. Jedyna nadzieja w odbudowie pomników w innej formie. Ustawa dekomunizacyjna.
Pomnik sprzed internatu (Czuraby) już od dawna został przeniesiony na cmentarz stary - część wojenna.
Pomnik Czuraby stoi i oby jak najdłużej koło internatu
cmentarz stary - część wojenna? to o jakim cmentarzu mówimy myśląc o wojennym
Na górę

Postautor: Aniaa » 18 lip 2018, o 13:25

http://www.portalsamorzadowy.pl/gospoda ... 10228.html
Jak się maja do tego nasze ceny? Może ktoś z UM by się do tego odniósł?
9,85 brutto woda +ścieki- WARSZAWA!!!!! a u nas??? chyba same ścieki tyle kosztują!!!!! no to chyba mamy 1 miejsce w tym rankingu?!!
Na górę

Postautor: puk » 18 lip 2018, o 13:42

a ile kosztuje brutto metr wody i odprowadzonych ścieków do kanalizacji miejskiej
Na górę

Postautor: Kostek » 18 lip 2018, o 14:41

Nie ma wójt czasu na pomniki i chodniki bo 😁:
http://www.kronikatygodnia.pl/wiadomosc ... wy-uslyszy
Na górę


Postautor: Gość » 19 lip 2018, o 08:55



Pomnik sprzed internatu (Czuraby) już od dawna został przeniesiony na cmentarz stary - część wojenna.
Pomnik Czuraby stoi i oby jak najdłużej koło internatu
cmentarz stary - część wojenna? to o jakim cmentarzu mówimy myśląc o wojennym
Zapomniałem dodać, że chodzi o cment6arz w Tomaszowie Lub.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”