O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 4 sie 2019, o 08:50

Beneficjenci MOPSU, jad zazdrość czy tylko napisane by się [***] wyżyć że tam ludzie mogą a wam się nawet koło własnych domów sprzątać nie chce i pracownicy gminy za was to robią? Znam wielu z tych co są na zdjęciach z owego czynu i pewnie większość nawet nie wie gdzie w waszym zasciankowym Miescie ma siedzibę OPS.... Wam już w tej Lubyczy się całkiem popierdolilo
Na górę

Postautor: Henia11 » 4 sie 2019, o 12:54

Haha beneficjenci mopsu pegeerusy itp.A tak naprawdę to my mieszkańcy Machnowa nie potrzebujemy super wykonawców za miliony.Zawisc przemawia przez Was moi drodzy y robimy to dla siebie by nam było lepiej i jak widać można to zrobić razem takie czyny jednoczą społeczeństwo.Nam to nie ujmuje więc.....Ktoś kto z wielkich rzeczy nigdy nie umiał się cieszyć to z małych też nie będzie...ps też płacę podatki.haha😂
Na górę

Postautor: BonzoK » 5 sie 2019, o 08:35

Fajnie, bo od sąsiada się właśnie dowiedziałem że w gminie przyjmują wnioski od mieszkańców o dofinansowanie 85% instalacji solarnej cwu lub fotowoltanicznej do produkcji prądu wzorem innych miast i gmin które już to mają. Szkoda że dowiadywać sie trzeba pocztą pantoflową a nie informują o tym radni, sołtysi na organizowanych zebraniach....
Na górę

Postautor: solar » 6 sie 2019, o 07:06

Fajnie, bo od sąsiada się właśnie dowiedziałem że w gminie przyjmują wnioski od mieszkańców o dofinansowanie 85% instalacji solarnej cwu lub fotowoltanicznej do produkcji prądu wzorem innych miast i gmin które już to mają. Szkoda że dowiadywać sie trzeba pocztą pantoflową a nie informują o tym radni, sołtysi na organizowanych zebraniach....
no ale jak już się dowiedziałeś to złożyłeś?
Na górę

Postautor: BonzoK » 6 sie 2019, o 07:47

Tak, u Nas z ulicy zbiorczo 7 rodzin.
Na górę

Postautor: wpie » 7 sie 2019, o 16:48

Fajnie, bo od sąsiada się właśnie dowiedziałem że w gminie przyjmują wnioski od mieszkańców o dofinansowanie 85% instalacji solarnej cwu lub fotowoltanicznej do produkcji prądu wzorem innych miast i gmin które już to mają. Szkoda że dowiadywać sie trzeba pocztą pantoflową a nie informują o tym radni, sołtysi na organizowanych zebraniach....
To nie są wnioski tylko ankieta. Do pobrania na stronie UM.
Na górę

Postautor: Gość » 8 sie 2019, o 09:25

Czyli do wniosków jeszcze daleko? :shock:
Na górę

Postautor: belfer » 8 sie 2019, o 12:39

Co słychać w szkole ? Czy nauczyciele ruszyli du...kami by unieważnić decyzje p.o dyrektora szkoły wydane niezgodnie z obowiązującym prawem. Bezprawie akceptowane przez poszkodowanego staje się bezprawiem !!! Pani Wiesia zaskarżyła to do PIP, który orzekł, że ograniczenie etatu do połowy na podstawie tych przepisów jest nieważne. I PIP wytoczyła panu J.G. sprawę w sądzie karnym, która biegnie niezależnie od sprawy w sądzie pracy. Gdyby się nie ruszyła to byłaby zwolniona, a p.o dyrektorowi nie spadłby nawet włos z głowy.
Na górę

Postautor: Heniek66 » 8 sie 2019, o 16:03

Czyli do wniosków jeszcze daleko? :shock:
tylko że poźniejsze wnioski/ umowy będą tylko dla tych co złożą ankiety.
Na górę

Postautor: Gość » 8 sie 2019, o 17:58

Powiedzcie mi dlaczego tu wszyscy na wszystko narzekają a jak się coś robi to i tak większość jest na nie Rozmawiałem z wieloma ludźmi i dużo osób narzekalo że nawet solarów gmina nie robi Teraz robi i co? Ankiet złożonych jest tyle co kot naplakal Więc jak to jest z Wami? Dni Lubyczy be, solary be, rajdy be. Więc co jest cacy?
Na górę

Postautor: Lubicz » 8 sie 2019, o 22:24

Piękny zapach o godz 22 brawo nie można wyjść i co będzie tak cały czas
Na górę

Postautor: xxxxx123 » 9 sie 2019, o 09:23

Masz rację, jebie aż strach, [***] mać a byli już z ochrony środowiska i nic, niech sobie zrobią biogazownię
Na górę

Postautor: wpie » 9 sie 2019, o 22:12

Czyli do wniosków jeszcze daleko? :shock:
[/quot
tylko że poźniejsze wnioski/ umowy będą tylko dla tych co złożą ankiety.
Tak, tylko jakie warunki założenia, procent dotacji itd. Tego na razie nikt nie mówi, być może było coś poruszane na spotkaniu o OZE . myślę że nie będzie tak jak z ankietami odnośnie Miasta które zostały uznane jako " referendum". W tym kraju wszystko jest możliwe.
Na górę

Postautor: belfer » 10 sie 2019, o 10:20

W kapitalizmie nikt nie daje coś za darmo, chce zysku !
Na górę

Postautor: Dag » 10 sie 2019, o 13:12



Tak, tylko jakie warunki założenia, procent dotacji itd. Tego na razie nikt nie mówi, być może było coś poruszane na spotkaniu o OZE . myślę że nie będzie tak jak z ankietami odnośnie Miasta które zostały uznane jako " referendum". W tym kraju wszystko jest możliwe.
Kretynie skończony informacje są trzeba tylko umieć czytać a jak nie iść na spotkanie a nie chlapać ozorem trzy po trzy
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”