O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 23 cze 2018, o 17:49

tego najważniejszego pionka musimy w pazdzierniku usunąć, wraz z przydupasami radnymi!!
Na górę

Postautor: Gość » 23 cze 2018, o 19:02

ks. mgr lic. Robert MOKRZYŃSKI, dotychczasowy proboszcz parafii pw. MB Różańcowej w Lubyczy Królewskiej z dniem 16 sierpnia 2018 r. mianowany proboszczem parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Starym Dzikowie"

Wielka szkoda! Taki proboszcz nieprędko trafi się Lubyczy.
Na górę

Postautor: Gość » 23 cze 2018, o 19:11

ks. kan. mgr lic. Tadeusz CZUK. Rok urodzenia: 18 października 1963, dotychczasowy proboszcz parafii pw. MB Królowej Polski w Zamościu z dniem 16 sierpnia 2018 r. mianowany proboszczem parafii pw. MB Różańcowej w Lubyczy Królewskiej . PEŁNIONE FUNKCJE:
Zastępca dyrektora Caritas
Na górę

Postautor: Goscc » 23 cze 2018, o 20:25

Wielka szkoda! Taki proboszcz nieprędko trafi się Lubyczy.
[/quote]

Ha ha. Taki " rozrywkowy" to na pewno nie :D
Na górę

Postautor: Gość » 23 cze 2018, o 21:53

Rusza remont drogi w kierunku Machnowa
Na górę

Postautor: Machnow » 23 cze 2018, o 23:29

Rusza remont drogi w kierunku Machnowa
A skąd wiesz? Ja nic nie widzę 😁😁😁
Na górę

Postautor: Gość » 24 cze 2018, o 07:46

Rusza remont drogi w kierunku Machnowa
A skąd wiesz? Ja nic nie widzę 😁😁😁
Wysypali dwie kupy piasku w Lubyczy przy mostku :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 24 cze 2018, o 09:28

Rusza remont drogi w kierunku Machnowa
A skąd wiesz? Ja nic nie widzę 😁😁😁
Rusz dupskiem z Tomaszowa trochę dalej niż do Lubyczy to zobaczysz :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 24 cze 2018, o 09:33



A skąd wiesz? Ja nic nie widzę 😁😁😁
Wysypali dwie kupy piasku w Lubyczy przy mostku :lol: :lol:
A co pewnie myślałeś że przywiozą gotowe elementy?A od czego zaczyna się budowę? Piasek raczej będzie potrzebny
Na górę

Postautor: Aniaa » 25 cze 2018, o 11:20

Witam!! mam wolny weekend i chcę pojechać z synem na rowery- dlatego pytanko do kogoś z centrum turystyki i tak dalej. Czy w tym roku jakiś szlak rowerowy jest przejezdny i dobrze oznaczony??? bo chcę uniknąć tragedii jaką miałam 2 lata temu gdy podrapaliśmy nogi jeżynami przenosiliśmy rowery nad ściętymi pniami a na końcu zgubiliśmy drogę bo oznaczeń nie było!!!! w tamtym roku jeździliśmy tylko w okolicach Józefowa , Krasnobrodu i Suśca... ale może się coś zmieniło i da się pojeździć u nas??? z góry dziękuję za odpowiedź!
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2018, o 12:51

tego najważniejszego pionka musimy w pazdzierniku usunąć, wraz z przydupasami radnymi!
najważniejszy element "grupy trzymajacej władzę" właśnie odchodzi, reszta posypie się jak domino
Na górę

Postautor: Jako » 25 cze 2018, o 14:00

ks. mgr lic. Robert MOKRZYŃSKI, dotychczasowy proboszcz parafii pw. MB Różańcowej w Lubyczy Królewskiej z dniem 16 sierpnia 2018 r. mianowany proboszczem parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Starym Dzikowie"

Wielka szkoda! Taki proboszcz nieprędko trafi się Lubyczy.
To prawda od czasów śp.ks.Urbanika pierwszy dobry gospodarz !
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2018, o 14:52

ks. mgr lic. Robert MOKRZYŃSKI, dotychczasowy proboszcz parafii pw. MB Różańcowej w Lubyczy Królewskiej z dniem 16 sierpnia 2018 r. mianowany proboszczem parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Starym Dzikowie"

Wielka szkoda! Taki proboszcz nieprędko trafi się Lubyczy.
To prawda od czasów śp.ks.Urbanika pierwszy dobry gospodarz !
Ja tam do niego nic nie mam. Ma naprawdę rozsądne podejście do wszystkiego. Chodzi mi o przygotowanie dzieci do komunii. Szkoda, że odchodzi.
Na górę

Postautor: Lala » 25 cze 2018, o 16:06

tego najważniejszego pionka musimy w pazdzierniku usunąć, wraz z przydupasami radnymi!
najważniejszy element "grupy trzymajacej władzę" właśnie odchodzi, reszta posypie się jak domino
Na górę

Postautor: ANN » 27 cze 2018, o 12:12

Witam!! mam wolny weekend i chcę pojechać z synem na rowery- dlatego pytanko do kogoś z centrum turystyki i tak dalej. Czy w tym roku jakiś szlak rowerowy jest przejezdny i dobrze oznaczony??? bo chcę uniknąć tragedii jaką miałam 2 lata temu gdy podrapaliśmy nogi jeżynami przenosiliśmy rowery nad ściętymi pniami a na końcu zgubiliśmy drogę bo oznaczeń nie było!!!! w tamtym roku jeździliśmy tylko w okolicach Józefowa , Krasnobrodu i Suśca... ale może się coś zmieniło i da się pojeździć u nas??? z góry dziękuję za odpowiedź!
Ciesz się że takie atrakcje miałeś, jak chcesz jeździć ścieżkami rowerowymi zapraszam do dużych miast, np. Krakowa. W tym jest urok Roztocza - lasy, łąki, niespodzianki. Nie oczekuj że na zamojszczyźnie gdzie nie ma dróg będą trasy rowerowe dla zniewieściałych pedalarzy.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”