O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: gosciu » 18 sie 2019, o 13:31

Dożynki dożynkami a zboże jeszcze rośnie na polu.
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2019, o 15:39

Dożynki dożynkami a zboże jeszcze rośnie na polu.
Żniwa żniwami a Machnów trza doceniać. Bądz co bądz nowa stolyca. :lol:
Na górę


Postautor: Gość » 18 sie 2019, o 23:04

bardzo ładnie zaśpiewała dzisiaj (znowu) pani Julka. szkoda, że zgodziła się na tę konwencję, że jedna piosenka polska a druga "angielska", bo na pewno ma w repertuarze inne podobnie mało znane, a fajne piosenki po polsku. generalnie nie wiem po jaką cholerę dzieci zmuszać do śpiewania czegoś czego zapewne nie rozumieją
Na górę

Postautor: Gość » 19 sie 2019, o 05:42

bardzo ładnie zaśpiewała dzisiaj (znowu) pani Julka. szkoda, że zgodziła się na tę konwencję, że jedna piosenka polska a druga "angielska", bo na pewno ma w repertuarze inne podobnie mało znane, a fajne piosenki po polsku. generalnie nie wiem po jaką cholerę dzieci zmuszać do śpiewania czegoś czego zapewne nie rozumieją
A ja nie wiem po co się pisze, jak się nie wie jak? :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 19 sie 2019, o 07:21

Dożynki dożynkami a zboże jeszcze rośnie na polu.
[/qu
chyba tobie
Na górę

Postautor: Gość » 19 sie 2019, o 11:46

A ja nie wiem po co się pisze, jak się nie wie jak? :lol:
[/quote]
jak nie wiesz to sie dowiedz i wtedy się wypowiadaj
Na górę

Postautor: Gość » 19 sie 2019, o 14:44

A jak tam ma się p.o dyrektor czy nadal jest p.o. Czy już dyrektor? Chbyba musi być mu bardzo ciężko karierę rozpoczynać z wyrokiem uznającym go za winnego bezprawnego zwolnienia Pani Szymczuk a do tego jeszcze kara grzywny . A co na to Pan burmistrz ?
Na górę

Postautor: Matka » 19 sie 2019, o 15:56

bardzo ładnie zaśpiewała dzisiaj (znowu) pani Julka. szkoda, że zgodziła się na tę konwencję, że jedna piosenka polska a druga "angielska", bo na pewno ma w repertuarze inne podobnie mało znane, a fajne piosenki po polsku. generalnie nie wiem po jaką cholerę dzieci zmuszać do śpiewania czegoś czego zapewne nie rozumieją
Raz "paani", drugi raz "dziecko". Zdecyduj się. Sądzę, że z angielskiego rozumie więcej niż Ty.
Na górę

Postautor: Gość » 19 sie 2019, o 18:32

Słuchajta parafie już przenieśli do Machnowa, tylko czekać jak urząd przeniosą. Hasło na stronie Lubyczy na FB dożynki gminno, parafialne. Tylko patrzeć jak ksiundz z Machnowa będzie msze w kaplicy Lubyckiej odprawiał. Amen :lol:
Na górę

Postautor: Lubicz » 19 sie 2019, o 20:18

I dobrze by było bo ten urząd kultura nie grzeszy a nową stolicą i nowy urząd może będzie lepiej w końcu Machnow miastem będzie
Na górę

Postautor: Gość » 19 sie 2019, o 21:30

I dobrze by było bo ten urząd kultura nie grzeszy a nową stolicą i nowy urząd może będzie lepiej w końcu Machnow miastem będzie
Róbcie referenda w sołectwach. Walczcie i przenoście siedzibę gminy do Machnowa lub stwórzcie własną. Dacie radę.
Na górę

Postautor: chlopina » 20 sie 2019, o 08:46

Będzie referendum w gminie jak tak dalej pójdzie ! Finansowanie przywróconych nauczycieli bez podjętej uchwały przez radę miasta przez 7 miesięcy to kryminał.Straty jakie ponosi gmina już dochodzą do dwu milionów, szkoła nie wykonuje przyjętych dobrowolnie przed sądem pracy zobowiązań wobec przywróconych nauczycieli, m.in. nie żąda zwrotu nienależnie wypłaconych 6-cio miesięcznych odpraw a wydział pracy wypłaconych zasiłków. Robi się afera na skalę krajową !
Na górę

Postautor: Lubxs » 20 sie 2019, o 10:11

Co ty nie powiesz. :lol: Przestań zatruwać życie naszej gminy. Skup się na sobie. :lol:
Na górę

Postautor: Goosc » 20 sie 2019, o 14:26

W końcu są wakacje :)
Ci najbardziej aktywni wypoczywają, albo nie mają dostępu do komputera.
Wystarczy wejść na FB aby zobaczyć gdzie i jak bawią się biedni, strajkujący nauczyciele :lol: :lol:
Komuś żal dupę ściska :lol:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”