O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 23 mar 2020, o 17:23

No to nie dawaj. Przecież to jest chore. Obrazek na pół strony. Co on wnosi?
Pytales? Odpowiedziałem. Zauważyłeś abym dodał emotka, bo ja nie.
Na górę

Postautor: mmk » 23 mar 2020, o 18:13

Czy ktoś wie czy gmina wprowadzi jakiś bus żeby było można pojechać do PKO apteki. Nie wszyscy mają samochody
ja cie zawiozę, 50 zł. za km, skoro oczekujesz za darmo to nauczona jesteś dostawać od socjal.
Na górę

Postautor: Lecz » 23 mar 2020, o 18:33

I dziwić się ze tu koniec świata jest. Tylko zaorac
Na górę

Postautor: Sen » 23 mar 2020, o 21:07

W którym miejscu pisze za chce za darmo. Może byś nauczył się czytać ze zrozumieniem. Każde miasto ma swoje MZ K i kursują w każdym mieście. Zawsze najbardziej poszkodowani są ludzie biedniejsi. Czy Poznań Lublin Rzeszów Zamość warszawa zatrzymały autobusy tramwaje metro itp czy ta II. Pomyśl zanim napiszesz. Na wsiach rygory bo koronawirus w miastach nie ma zarazy. Władze na tej ziemi stworzyły obozy jeszcze trochę to ogrodzą drutem kolczastym. Gmina nie dba o mieszkańców.
Na górę

Postautor: Pokipok » 23 mar 2020, o 21:55

To już nie ma bali?
Na górę

Postautor: Gość » 23 mar 2020, o 22:01

To już nie ma bali?
Czepiasz się
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2020, o 06:38

W którym miejscu pisze za chce za darmo. Może byś nauczył się czytać ze zrozumieniem. Każde miasto ma swoje MZ K i kursują w każdym mieście. Zawsze najbardziej poszkodowani są ludzie biedniejsi. Czy Poznań Lublin Rzeszów Zamość warszawa zatrzymały autobusy tramwaje metro itp czy ta II. Pomyśl zanim napiszesz. Na wsiach rygory bo koronawirus w miastach nie ma zarazy. Władze na tej ziemi stworzyły obozy jeszcze trochę to ogrodzą drutem kolczastym. Gmina nie dba o mieszkańców.
Pora się przeprowadzić, a swoją drogą właśnie ja mam pretensje do UG i no i oczywiście nowego burmistrza. DLACZEGO NIE MAMY METRA!!!! Inni mają, a my biedni to co? :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2020, o 07:15

W którym miejscu pisze za chce za darmo. Może byś nauczył się czytać ze zrozumieniem. Każde miasto ma swoje MZ K i kursują w każdym mieście. Zawsze najbardziej poszkodowani są ludzie biedniejsi. Czy Poznań Lublin Rzeszów Zamość warszawa zatrzymały autobusy tramwaje metro itp czy ta II. Pomyśl zanim napiszesz. Na wsiach rygory bo koronawirus w miastach nie ma zarazy. Władze na tej ziemi stworzyły obozy jeszcze trochę to ogrodzą drutem kolczastym. Gmina nie dba o mieszkańców.
To w jakim dużym mieście naszej gminy mieszkasz? Taksówek tak nie ma?
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2020, o 07:25

Pora się przeprowadzić, a swoją drogą właśnie ja mam pretensje do UG i no i oczywiście nowego burmistrza. DLACZEGO NIE MAMY METRA!!!! Inni mają, a my biedni to co? :lol: :lol:
Jaki Nowy. Jest burmistrzem od 2018 roku.
Na górę

Postautor: mmk » 24 mar 2020, o 08:37

W którym miejscu pisze za chce za darmo. Może byś nauczył się czytać ze zrozumieniem. Każde miasto ma swoje MZ K i kursują w każdym mieście. Zawsze najbardziej poszkodowani są ludzie biedniejsi. Czy Poznań Lublin Rzeszów Zamość warszawa zatrzymały autobusy tramwaje metro itp czy ta II. Pomyśl zanim napiszesz. Na wsiach rygory bo koronawirus w miastach nie ma zarazy. Władze na tej ziemi stworzyły obozy jeszcze trochę to ogrodzą drutem kolczastym. Gmina nie dba o mieszkańców.
nie ma sąsiadów? rodziny? Skąd wiesz czy ja mam pieniądze czy jestem bogaty? Zmień myślenie, licz na siebie.
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2020, o 08:44

W którym miejscu pisze za chce za darmo. Może byś nauczył się czytać ze zrozumieniem. Każde miasto ma swoje MZ K i kursują w każdym mieście. Zawsze najbardziej poszkodowani są ludzie biedniejsi. Czy Poznań Lublin Rzeszów Zamość warszawa zatrzymały autobusy tramwaje metro itp czy ta II. Pomyśl zanim napiszesz. Na wsiach rygory bo koronawirus w miastach nie ma zarazy. Władze na tej ziemi stworzyły obozy jeszcze trochę to ogrodzą drutem kolczastym. Gmina nie dba o mieszkańców.
To jest tragiśmieszne w tej sytuacji ale kto wie czy nie najlepsze wyjście

Za skuteczne zapobieganie wybuchowi epidemii odpowiedzialne były trzy czynniki. Po pierwsze, błyskawiczna reakcja władz, które natychmiast zaczęły monitorować podróżnych z Wuhanu. Pomogły także drakońskie zasady, które zdaniem Rafiego Kota, pochodzącego z Izraela lekarza zamieszkującego Azję Południowo-Wschodnią, można ocenić jako totalitarne. Osoby zakażone poddane zostały wojskowej kwarantannie w ewakuowanym szpitalu, otoczone płotem z drutem kolczastym i zastępami wojska po to, by nikt nie mógł opuścić miejsca kwarantanny. Takie rozwiązanie w dłuższej perspektywie okazało się skuteczne, a wszystkie osoby wyzdrowiały.

https://www.forbes.pl/opinie/jak-chiny- ... sa/h2vxvf2


Gdzie ty chcesz jechać? Przychodnie na telefon. Urzędy sprawy przez internet. Nie ma sklepów na kółkach? Nie jeżdżą?
Na górę

Postautor: Serce+ » 24 mar 2020, o 10:42

No zobaczymy czy nasi radni wyjdą z taką inicjatywą. ????
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2020, o 14:57

No chyba żartujesz, toż oni dla kasy zostali radnymi a nie dla zasady. Podejrzewam że jeszcze sobie podniosą pobory i diety, bo przecież oni tak ciężko pracują!
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2020, o 14:43

I jak tam dzisiaj Edukacja+ w naszej gminie?
Na górę

Postautor: Rodzicc » 25 mar 2020, o 18:25

Tak jak w całej Polsce.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”