O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 30 mar 2020, o 09:33

To nie chodzi o % śmiertelności bo oczywiście można podać zgony w Polsce na raka płuc - 23 tys. I oczywiście 22 gony na koronawirusa przy tym są śmieszne ale dla belfra z Lubyczy.

Problem jest w czym innym. Masowym zachorowaniu wymagąjącym często pobytu na OIOM czyli korzystaniu z terapii tlenowej i respiratorów. To blokuje system zdrowia który po prostu pada i nastepni chorzy są gromadzeni na salach sportowych w celu izolacji i co najwyżej dostają witaminę C

Padł system zdrowotny we Włoszech, Hiszpanii , pada we Francji a w Nowym Yorku ludzie umierają na szpitalnych korytarzach a ten nadal swoje :roll:
Baranie pisz na temat a nie powtarzasz bełkot dla "nawozu historii". :shock:
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2020, o 09:36

Walnij setę jak Łukaszenka belfrze z Lubyczy. Litości. Tacy ludzie uczą nasze dzieci? Szkołę w Lubyczy powinni w ogóle zamknąć.
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2020, o 09:42

Pytanie jest takie czy w Hiszpanii śmiertelność na grypę(wliczając do tego koronowirusa) i związane z nią powikłania jest w tym roku większa niż w analogicznym okresie w latach ubiegłych? We Włoszech jest niższa. Kłopoty z kremacją zwłok to informacja dla ludzi z IO nie wyższym niż 60 !
Madrid utiliza ya como morgue las instalaciones del Palacio de Hielo

https://elpais.com/espana/madrid/2020-0 ... hielo.html

Pewnie też lipa. Jak ty się uchowałeś w Lubyczy? Jedyne wytłumaczenie to faktycznie, że na stanowisku belfra
Na górę

Postautor: Sen » 30 mar 2020, o 15:22

A w Niemczech druga tura wyborów w Bawarii. Tam to nie ma wirusa jest tylko pandemia.
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2020, o 15:25

A w Niemczech druga tura wyborów w Bawarii. Tam to nie ma wirusa jest tylko pandemia.
Z powodu zagrożenia epidemicznego w drugiej turze wyborów samorządowych nie zorganizowano klasycznych lokali wyborczych, a proces głosowania odbył się korespondencyjnie. Odpowiednie przepisy, umożliwiające taki przebieg wyborów, przyjęto w poprzednim tygodniu.

https://polskieradio24.pl/5/1223/Artyku ... a-ze-mozna

WSZYSCY mieli takie prawo a nie tylko 60+
Na górę

Postautor: Sen » 30 mar 2020, o 17:00

Zobacz ile ludzi w jednym miejscu zgromadzili. Tam wirus nie straszny i opozycja nic nie krzyczy i madrale z WHO .
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2020, o 17:49

Zobacz ile ludzi w jednym miejscu zgromadzili. Tam wirus nie straszny i opozycja nic nie krzyczy i madrale z WHO .
A ty czytasz w ogóle ze zrozumieniem? Głosowanie korespondencyjne w Niemczech. Jakżeś taki chojrak zgłoś się na wolontariusza robic zakupy osobom w kwarantannie
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2020, o 18:18

Natomiast w wywiadzie udzielonym 29 marca, podczas meczu hokeja, w którym wziął udział, Łukaszenka stwierdził, że „lepiej umrzeć stojąc niż żyć na kolanach” i zachęcał do uprawiania sportu. Stwierdził, że sport to najlepsze lekarstwo na wirusa.

https://www.youtube.com/watch?v=4IwEJPr ... e=emb_logo

Idol naszego belfra?Może wf uczy faktycznie
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2020, o 18:21

https://uglubyczakrolewska.bip.lubelski ... lone-2.pdf No państwo radni, pochylcie się nad problemem.
Już widzę to zacięcie pracowników podczas szukania i zapoznawania się z podanymi przypisami. A trzeba to zrobić. Przecież ktoś może Nas wpuszczać w przysłowiowy kanał.
Na górę

Postautor: Tylko » 30 mar 2020, o 19:57

Czytam że zrozumieniem to zobacz hale sportowa stolik koło stolika tysiące ludzi w jednym miejscu co liczą te głosy korespondencji . Ale to Niemcy im wolno. Czyz Nie. Powiem Ci coś ja mam w nosie wybory jakiekokwiek są bo i tak głosuje sie miedzy dżuma a cholerna. Na kogo chcesz głosować nikt nie jest godny mego głosu ani uwagi
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2020, o 20:26

Na kogokolwiek aby tylko nie na obecnego. Ten już pokazał jaki jest.
Na górę

Postautor: Tylko » 30 mar 2020, o 20:40

Na kogokolwiek masz coś pod czapka. Może nna Jasia fasolę. Chcesz żeby Polskę prezentowała o sobą tora nie rozróżnia ispiratora od respiratora ze życie jest nie jest ważniejsze od konstytucji która prawdę powie jak się pomyli taki prezydent ma być toż to powie prawdę kiefy się pomyli nawet Ta pani w pierwszym wyjeździe zagranczym podpisałaby sprzedaż polski
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2020, o 23:20

Na Kosiniaka w pierwsze turze a na Kamysza w drugiej. A co
Na górę

Postautor: Tylko » 30 mar 2020, o 23:40

I oba tęczowe. Za co mam na niego głosować ze zabrał mi zasiłek pogrzebowy podwyższył wiek emerytalny wziął moje pieniądze z OFE. Co dobrego zrobił dla takiego szaraka jmbak ja N i c. Dlatego nie jest godny mojego głosu mojej rodziny i znajomych. Nie popieram żadnego kandydata. Wszystkie te osoby są miałkie bez charakteru. Żaden z nich nie będzie bil się o Polskę Kidawa Polskę sprzeda będzie walczyć o 1 egzemplarz konstytucji która będzie w rękach trzymać. Jeden Duda który logicznie mówi i zna języki że byle kto mu nie wmówi czegoś czmego nie chce. Ale mego głosu też nie dostanie za weto w sprawie reformy sądów. Mój głos jes ceenny i godny szacunku aby oddać na osobę niegodna
Na górę

Postautor: Gość » 31 mar 2020, o 06:43

Na Kosiniaka w pierwsze turze a na Kamysza w drugiej. A co
No i gumofilce w odwodzie, ale to już było. Był już dobrobyt. To dopiero chorągiewka, kto będzie rządził temu będzie klaskał.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”