O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 17 paź 2018, o 12:30

no to teraz już wszyscy tylko czekamy na spotkanie przedwyborcze tego NAJważniejszego kandydata,
trzeba będzie zapytać co będzie gdy druga instancja podejmie taka samą decyzje jak pierwsza
Na górę

Postautor: Lubycza » 17 paź 2018, o 13:21

no to teraz już wszyscy tylko czekamy na spotkanie przedwyborcze tego NAJważniejszego kandydata,
trzeba będzie zapytać co będzie gdy druga instancja podejmie taka samą decyzje jak pierwsza
http://www.kronikatygodnia.pl/wiadomosc ... -byl-po-al

A baner na pół wioski aż w oczy razi.... :lol:
W czwartek się dowiemy...👆
Na górę

Postautor: Luk » 17 paź 2018, o 14:24

:lol: Oczy nie dupa możesz zamknąć jak cię razi.
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2018, o 14:28

:lol: Oczy nie dupa możesz zamknąć jak cię razi.
Dobre, chociaż tutaj chodzi chyba o coś innego, tj. w oczy razi, a żal d..ę ściska :lol:
Na górę

Postautor: Lubycza » 17 paź 2018, o 15:25

:lol: Oczy nie dupa możesz zamknąć jak cię razi.
Zamykam oczy i d..... i widzę wszystkie przekręty wójta.
A jutro po Sądzie w Tomaszowie p.wójta ( z odwołania )
,, kulturalny człowieku" możesz się ,, uścisnąć"...
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2018, o 15:52

:lol: Oczy nie dupa możesz zamknąć jak cię razi.
Zamykam oczy i d..... i widzę wszystkie przekręty wójta.
A jutro po Sądzie w Tomaszowie p.wójta ( z odwołania )
,, kulturalny człowieku" możesz się ,, uścisnąć"...
Ludzie wybiorą, jak im sumienie karze, a twoja agitacja "to marność nad marnościami i wszystko marność".
Na górę

Postautor: podatnik » 17 paź 2018, o 16:01

Puk,puk. Kto tam? To ja Wasz kandydat na burmistrza :?
Na górę

Postautor: oko 18 » 17 paź 2018, o 16:27

A mam pytanko: Burmistrz lubycki to dzisiaj był w pracy ? Bo widziałem jak roznosił ulotki wyborcze po swoich wsiach w godzinach pracy urzędu. No ale ktoś powie, że ma nienormowany czas pracy. Może i tak.Lepsze to niż jazda samochodem. Co nie :lol: : Chodzenie rośnie w siłę.Popieram zdrowy styl życia.Tak trzymać Panie Burmistrzu.
Na górę

Postautor: laba » 17 paź 2018, o 17:17

A mam pytanko: Burmistrz lubycki to dzisiaj był w pracy ? Bo widziałem jak roznosił ulotki wyborcze po swoich wsiach w godzinach pracy urzędu. No ale ktoś powie, że ma nienormowany czas pracy. Może i tak.Lepsze to niż jazda samochodem. Co nie :lol: : Chodzenie rośnie w siłę.Popieram zdrowy styl życia.Tak trzymać Panie Burmistrzu.
Jest coś takiego, jak "urlop wypoczynkowy". Piękna pogoda, więc można odpocząć, a gormę każdy wybiera sobie sam. No ale nie w Lubyczy! Nie chodzi - nie ma szacunku, chodzi to chyba uciekł z pracy; nie ma plakatów, banera ( już nie pamiętam uzasadnienia), jest baner - kole w oczy. A może tyllko tego, kto sam nie może spojrzeć komuś w oczy? Ludzie, idźcie, głosujcie, rządźcie, a za 5 lat - powtórka, a będzie nad czym dyskutować, bo oddłużyć i stworzyć gminę miodem i mlekiem plynącą?... Ale chcę, chcę!
Na górę

Postautor: oko 18 » 17 paź 2018, o 17:25

Grzecznie pytam. A Ty co z burmistrzem chodziłeś też na wolnym. Wolne to wolne. Z pracy też można wyjść, zakupy zrobić czy coś. Coś taki nerwowy.Nie martw się jeszcze parę dni i znowu będziemy jedną wielką rodziną. Może i z Tomaszowa doradców zaprosimy :shock:
Na górę

Postautor: sarenka » 17 paź 2018, o 18:52

Że chodził to jego sprawa, ale że ktoś na tego czołowika zagłosuje to daje do myslenia! :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2018, o 19:40

Że chodził to jego sprawa, ale że ktoś na tego czołowika zagłosuje to daje do myslenia! :roll:
To na pewno nie twoja sprawa. Zagłosują ci, którzy są za nim. A zapewniam cię, że jest ich bardzo dużo. A druga sprawa - żeby w jednym zdaniu zrobić tyle błędów - to też daje do myślenia :P
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2018, o 20:13

Że chodził to jego sprawa, ale że ktoś na tego czołowika zagłosuje to daje do myslenia! :roll:
To na pewno nie twoja sprawa. Zagłosują ci, którzy są za nim. A zapewniam cię, że jest ich bardzo dużo. A druga sprawa - żeby w jednym zdaniu zrobić tyle błędów - to też daje do myślenia :P
Czołowicze toz ja tutejszy, tak mnie w szkole wyuczyli. Pewnie i dużo będzie na niego głosować, toć sporą rodzine i znajomych zatrudnił. :lol:
Na górę

Postautor: ManiekC » 17 paź 2018, o 20:58

Kiedy ktoś w końcu podsumuje 8 lat rządów obecnego burmistrza, ilość długów rok po roku oraz środki przeznaczone na poszczególne sołectwa?? Lubycza to nie tylko miasto ale prawie 3 razy tyle pozostałych mieszkańców.

https://images90.fotosik.pl/56/d01c1709e4f5e978.jpg
dlaczego prawie każdy z kandydatów w ulotkach, na spotkaniach chwali sie ze jest z Lubyczy. Znowu czeka nas 5 lat kadencji inwestycji tylko miasto a reszta to jakiś ochłap dla Sołectw.
Jeśli tak ma wyglądać przyszłość to Pan Łuszczyński Marek ma mój głos, bo po spotkaniach wnioskuje że tylko on podzieli sprawiedliwie i rozwiąże problemy zgłaszane od 8 lat
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2018, o 21:10

dlaczego prawie każdy z kandydatów w ulotkach, na spotkaniach chwali sie ze jest z Lubyczy. Znowu czeka nas 5 lat kadencji inwestycji tylko miasto a reszta to jakiś ochłap dla Sołectw.
Jeśli tak ma wyglądać przyszłość to Pan Łuszczyński Marek ma mój głos, bo po spotkaniach wnioskuje że tylko on podzieli sprawiedliwie i rozwiąże problemy zgłaszane od 8 lat
A czytałeś ulotkę pama Marka? Lubycza , Siedliska i nic więcej .....
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”