O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Joolka » 10 kwie 2019, o 17:04

Tak wam źle droga wolna ale nie rok czasu płakaliście i prosili o ponowne przyjęcie zamiast poszukać pracy gdzie indziej droga wolna na rynek pracy ... przy tych wynikach lubyckiej szkoły, przy tym całym bałaganie i biorąc pod uwagę jak połowa z was te studia zrobiła siedziałabym cicho i się nie odzywała oszczędzając sobie wstydu ... tylko że wy go nie macie
Na górę

Postautor: modus » 10 kwie 2019, o 19:39

Jechałem dziś do mechanika i powiem ,że pomimo nowej władzy wybranej na wsiach to na lepsze we wsi Zatyle nie wyszło Sołtys śpi ? Pod świetlicą syf jak został po poprzednim sołtysie tak dalej jest .Czy wam mieszkańcy nie wstyd .Macie plac zabaw też zaniedbany , syf pod świetlicą , doły na drodze jak nigdy itd. wstyd.
Na górę

Postautor: Lubicz » 10 kwie 2019, o 21:14

A miało być tak dobrze dobra lepsza Pisowska zmiana na każdym plakacie czas na zmiany trzeba było dodać że na gorsze ale plakaty szlak trafił i mamy to co mamy i długo tak będzie szkoda gadać 😂😂😂😂
Na górę

Postautor: Gość » 10 kwie 2019, o 21:31

A miało być tak dobrze dobra lepsza Pisowska zmiana na każdym plakacie czas na zmiany trzeba było dodać że na gorsze ale plakaty szlak trafił i mamy to co mamy i długo tak będzie szkoda gadać 😂😂😂😂
Ludzie czego wy się spodziewacie po 5 miesiącach? Spierdolono sprawę przez 15-16 lat rządów, a wy chcecie zmiany po kilku miesiącach!? Najpierw zmieńcie swoją mentalność. Miodem wam dupy będą smarować i tak powiecie że kwaśne.
Na górę

Postautor: toja » 11 kwie 2019, o 06:45

" Wszystko to wina Tuska"
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2019, o 08:06

A miało być tak dobrze dobra lepsza Pisowska zmiana na każdym plakacie czas na zmiany trzeba było dodać że na gorsze ale plakaty szlak trafił i mamy to co mamy i długo tak będzie szkoda gadać 😂😂😂😂
Ludzie czego wy się spodziewacie po 5 miesiącach? Spierdolono sprawę przez 15-16 lat rządów, a wy chcecie zmiany po kilku miesiącach!? Najpierw zmieńcie swoją mentalność. Miodem wam dupy będą smarować i tak powiecie że kwaśne.
Ok. Ja mam czas, ja poczekam. Obietnice wszystkie mam wypisane, więc i sprawdzić będzie łatwiej. Przez 5 miesięcy można się było rozpatrzeć, więc teraz do roboty. Społeczność gminna czeka.
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2019, o 10:52

To towarzycho trzeba już zamykać a nie czekać !!!
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2019, o 10:54

Ludzie czego wy się spodziewacie po 5 miesiącach? Spierdolono sprawę przez 15-16 lat rządów, a wy chcecie zmiany po kilku miesiącach!? Najpierw zmieńcie swoją mentalność. Miodem wam dupy będą smarować i tak powiecie że kwaśne.
[/quote]

Spierdolone to będzie dopiero teraz!!! Mentalność już została zmieniona i co?? Czy przez tą dobrą zmianę gmina coś uzyskała?? Jeden przykład poproszę
Na górę

Postautor: modus » 11 kwie 2019, o 11:54


Ludzie czego wy się spodziewacie po 5 miesiącach? Spierdolono sprawę przez 15-16 lat rządów, a wy chcecie zmiany po kilku miesiącach!? Najpierw zmieńcie swoją mentalność. Miodem wam dupy będą smarować i tak powiecie że kwaśne.
Ok. Ja mam czas, ja poczekam. Obietnice wszystkie mam wypisane, więc i sprawdzić będzie łatwiej. Przez 5 miesięcy można się było rozpatrzeć, więc teraz do roboty. Społeczność gminna czeka.
Może i mało czasu ,ale aby posprzątać to trzeba tylko chęci , nic więcej ,bo porządek to chyba lepiej wygląda jak syf i bałagan.
Na górę

Postautor: Emeryt » 11 kwie 2019, o 12:50

Ciekawe, kto w tym roku zorganizuje Dni Lubyczy, jak burmistrzowi przeszkadza strajk nauczycielek że szkoły i przedszkola :?: :roll:
Na górę

Postautor: Kop » 11 kwie 2019, o 20:45

Ciekawe, kto w tym roku zorganizuje Dni Lubyczy, jak burmistrzowi przeszkadza strajk nauczycielek że szkoły i przedszkola :?: :roll:
Może ty.😂😂😂😂😂😉
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2019, o 21:17

Ciekawe, kto w tym roku zorganizuje Dni Lubyczy, jak burmistrzowi przeszkadza strajk nauczycielek że szkoły i przedszkola :?: :roll:
Może ty.😂😂😂😂😂😉
My wdzięczni pomożemy
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2019, o 22:39

Ponoć ma być Myslovitz. Także spoko. Gmina bogata. Wprawdzie zespół już bez Artura Rojka, to jednak trochę kosztuje. Ale naszą gminę stać.

Czekać będę z niecierpliwością na przebój pt. Sprzedawcy marzeń :P

Szczególnie na ten fragment:

Nie mogę zrobić nic
Sterowany jestem wciąż :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 12 kwie 2019, o 16:34

Jesienny wybór to porażka. Gość nie realizuje tego co zapowiadał, a nawet robi jeszcze gorzej. W urzędzie zmian nie widac.
Na górę



Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”