O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 13 paź 2019, o 06:23

Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2019, o 11:59

Na stronie internetowej lubyckiej gminy zostały umieszczone życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W tekście głównym pojawiają się słowa: "życzę", "pragnę", pod spodem jednak figurują nazwiska przewodniczącego, pani sekretarz oraz burmistrza. Skoro tak, to raczej "życzymy", "pragniemy". To tak trudno odróżnić liczbę pojedynczą od mnogiej, czy ten ewidentny błąd to może wynik ekstazy powyborczej? :P
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2019, o 08:28

P. BOŻENA jakby byla burmistrzem mialaby odwage cywilna na zlikwidowanie ZUK-u, ograniczenia etatow w szkole, gminie i na spore oszczednosci ale ta wasza zakłamana chołota to lubi płwać w lubyckiej gnojówie i babrac sie w barszczu sosnowskiego.. tam nie ma nikogo kto ma jaja i choc odrobine odwagi cywilnej na radykalne dzialania... a topcie się w tym parszywym i zakłamanym, fekaliowym śodowisku... smròd, chamstwo,brak.kultury, puste łby i barszcz sosnowkiego to wyrazy celnie określające tą tonącą gmine... a nauczyciele ponizej krytyki... burmistrz, który sie nie pptragi wypowiwdziec na żaden temat...DNO!!!!!!!!!!
[/quote]
czyżby ten wpis, na wyjątkwo wysokim poziomie kultury (ale tego przecież dzieci nie czytają), wysmarowała tomaszowska mieszczka rodem z pobliskiego PGR-u? wersal się skończył. lepiej niech "osoba" tu nie wchodzi i nie czyta bo po bluzgach widać że emocje i ciśnienie są na granicy wytrzymałości - "nie każdy kieruje się taką fałszywością i obłudą, jak WY (czyt. lubycka elyta, chołota, buractwo)"
Właśnie tak wyłazi DNO!
Na górę


Postautor: Gość » 15 paź 2019, o 14:59

Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2019, o 15:37

Panie Marku wstyd, wstyd żeby nie popierać swojego posła z regionu. Niektórzy ludzie są bardzo pamiętliwy i pamiętają dużo. Czy to było mądre z pana strony niestety nie sądzę .
Na górę

Postautor: CCM » 15 paź 2019, o 19:26

To chyba nie wiesz co piszesz. Byłam na spotkaniach to wiem jak było. Chyba że nie popierał kandydatów PSL i PO ale temu wcale się nie dziwię. :lol:
Na górę

Postautor: AAL » 15 paź 2019, o 19:31

W końcu w gminie też wygrywa Prawo i Sprawiedliwość. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2019, o 19:55

P. BOŻENA jakby byla burmistrzem mialaby odwage cywilna na zlikwidowanie ZUK-u, ograniczenia etatow w szkole, gminie i na spore oszczednosci ale ta wasza zakłamana chołota to lubi płwać w lubyckiej gnojówie i babrac sie w barszczu sosnowskiego.. tam nie ma nikogo kto ma jaja i choc odrobine odwagi cywilnej na radykalne dzialania... a topcie się w tym parszywym i zakłamanym, fekaliowym śodowisku... smròd, chamstwo,brak.kultury, puste łby i barszcz sosnowkiego to wyrazy celnie określające tą tonącą gmine... a nauczyciele ponizej krytyki... burmistrz, który sie nie pptragi wypowiwdziec na żaden temat...DNO!!!!!!!!!!
czyżby ten wpis, na wyjątkwo wysokim poziomie kultury (ale tego przecież dzieci nie czytają), wysmarowała tomaszowska mieszczka rodem z pobliskiego PGR-u? wersal się skończył. lepiej niech "osoba" tu nie wchodzi i nie czyta bo po bluzgach widać że emocje i ciśnienie są na granicy wytrzymałości - "nie każdy kieruje się taką fałszywością i obłudą, jak WY (czyt. lubycka elyta, chołota, buractwo)"
Właśnie tak wyłazi DNO!
[/quote]

Zawsze powtarzałem że tutejsza intelygencja zapomniała jak jeszcze nie dawno na bosaka po swińskim gównie w PGRze latała. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2019, o 20:00

To chyba nie wiesz co piszesz. Byłam na spotkaniach to wiem jak było. Chyba że nie popierał kandydatów PSL i PO ale temu wcale się nie dziwię. :lol:
Najlepiej zachowała się pani K.G nie sprzedała sie. Jeździła na spotkania itd itp. A teraz zapytam się pana M.Ł. sądzi pan że pan z pierwszego miejsca na liście pamięta jeszcze lubycze? Trzeba było popierać posła z Tomaszowa!!!
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2019, o 20:31

To chyba nie wiesz co piszesz. Byłam na spotkaniach to wiem jak było. Chyba że nie popierał kandydatów PSL i PO ale temu wcale się nie dziwię. :lol:
Najlepiej zachowała się pani K.G nie sprzedała sie. Jeździła na spotkania itd itp. A teraz zapytam się pana M.Ł. sądzi pan że pan z pierwszego miejsca na liście pamięta jeszcze lubycze? Trzeba było popierać posła z Tomaszowa!!!
Pani Kasia ma w powiecie tyle do powiedzenia co Pan Marek w Lubyczy. Stara klika rządzi i żadne wybory tego nie zmienią
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2019, o 20:33

Pytanie czego w Lubyczy najwięcej głosów miał Sasin a w takim Bełżcu najwięcej Zieliński?
Na górę

Postautor: qxv » 15 paź 2019, o 21:51

P. BOŻENA jakby byla burmistrzem mialaby odwage cywilna na zlikwidowanie ZUK-u, ograniczenia etatow w szkole, gminie i na spore oszczednosci ale ta wasza zakłamana chołota to lubi płwać w lubyckiej gnojówie i babrac sie w barszczu sosnowskiego.. tam nie ma nikogo kto ma jaja i choc odrobine odwagi cywilnej na radykalne dzialania... a topcie się w tym parszywym i zakłamanym, fekaliowym śodowisku... smròd, chamstwo,brak.kultury, puste łby i barszcz sosnowkiego to wyrazy celnie określające tą tonącą gmine... a nauczyciele ponizej krytyki... burmistrz, który sie nie pptragi wypowiwdziec na żaden temat...DNO!!!!!!!!!!
czyżby ten wpis, na wyjątkwo wysokim poziomie kultury (ale tego przecież dzieci nie czytają), wysmarowała tomaszowska mieszczka rodem z pobliskiego PGR-u? wersal się skończył. lepiej niech "osoba" tu nie wchodzi i nie czyta bo po bluzgach widać że emocje i ciśnienie są na granicy wytrzymałości - "nie każdy kieruje się taką fałszywością i obłudą, jak WY (czyt. lubycka elyta, chołota, buractwo)"
Właśnie tak wyłazi DNO!
[/quote]

Po pierwsze w tym wpisie nie zauważam żadnych bluzgów. Po drugie nie jestem rodem z pobliskiego lubyckiego pgr-u (co nie przesądza o kategorii ludzkiej), a po trzecie widze, że bardzo niewygodny dla niektórych "mieszczan" wpis. Widzę, że wzory polityczne z "duzej" polityki, na podziały na lepszych (miastowych) i gorszych (ze wsi) przeniósł się do "wielkiego" miast Lubycza... a wyrażając swoje uwagi staram sie nie obrażac ludzi personalnie.. ale niektórym poprostu brak kultury i wychowania.. ale czego wymagac, jak się przebywa w otoczeniu zupełnego chamstwa, obłudy i zakłamania...
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2019, o 22:34

Profil publiczny i ostatni komentarz....tutaj jest przykład komentarza nauczycielki, wychowawczyni, która publicznie pisze i daje przykład (między innymi swoim uczniom) jaka może być wypowiedź...dla mnie brak słów i jest mi wstyd czytając
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5E3667AD
Na górę

Postautor: Maro » 16 paź 2019, o 00:03

Idzie czas i na Panią Alicję :lol:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”