O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 7 paź 2019, o 21:40

wywal jeszcze większą mordę to wpis będzie mądrzejszy. ja prdolę. skąd się tacy biorą
Daj spokój dziewczynie. Ma bronić, to broni. A, że innego sposobu nie zna, robi co umie. Intelektualnych wywodów raczej po niej nie oczekuję.
Na górę

Postautor: Dziki » 7 paź 2019, o 23:10

Powinniśmy przy następnych wyborach kierować się rozsądkiem w Urzędzie Miasta zawsze był wybierany Burmistrz,Wójt,,,,ta osoba która miała zawsze styczność z Urzędem jak tak to można nazwać.Nic się tam nie zmieniło, dalej te same osoby i zapach kawy przez cały dzień.siedzą jedynie nazwisko na drzwiach wodza o mały włos inne, powstało miejsce do parkowania dla inwalidów.Oszczędności ciekawe.....prawdziwa głowa zaczyna od siebie i podległych mu miejsc pracy,pytam co z biblioteką?Wylęgarnia czy co...A ten pseudo ZUK dalej będzie funkcjonował?Okłamujecie w żywe oczy mieszkańców ,przed wyborami jak zwykle co to nie będzie,koledzy itd a jak się dorwie jeden z drugim koryta to już ma gdzieś wszystkich,tak się nie robi panowie Hola hola.Czas upływa , rozliczę z obietnic i nie obchodzi mnie czy on z Pisu,PO czy innej miał być człowiekiem dla wszystkich mieszkańców a nie dalej dla wybranych.Morda nie cholewa słowa trzeba dotrzymać.
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2019, o 06:31

piekna nam sie pogoda rychtuje na wekend. znowu bedzie można se pogrylować. niech inne kombinujo nad rzeczami na które i tak nie majo wpływu, a ja se pomarze o pachnących kiełbaskach z gryla
Na górę

Postautor: Lubicz » 8 paź 2019, o 10:59

Biblioteka to rzeczywiście wylegarnia coraz więcej osób zatrudnia i co tak będzie i żadnych zmian
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2019, o 18:13

Oj to ktoś zapomniał kto był przewodniczącym rady w poprzedniej kadencji.🤣
Oj ktoś zapomniał co mówił łażąc po domach i świetlicach. Tak więc?
Na górę

Postautor: Dziki » 8 paź 2019, o 23:45

Nigdy nie byłem przewodniczącym żadnej Rady!!! Mogę się przedstawić mam to gdzieś!!!U nas same zakłamane mordy żądzą.Jeszcze chwila ...
Na górę

Postautor: roodzic » 9 paź 2019, o 08:48

Profil publiczny i ostatni komentarz....tutaj jest przykład komentarza nauczycielki, wychowawczyni, która publicznie pisze i daje przykład (między innymi swoim uczniom) jaka może być wypowiedź...dla mnie brak słów i jest mi wstyd czytając
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5E3667AD
Na górę

Postautor: Gość » 9 paź 2019, o 14:24

I toto ma być wychowawczynią naszych dzieci???
Na górę

Postautor: Gość » 9 paź 2019, o 14:43

A jeszcze jest????!!!!!! Rodzice nie zaprotestowali.????!!!!!Nie została zwolnionna dyscyplinarnie.???!!!! Ale standardy trzyma durektor!!!!!
Na górę

Postautor: rodzic2 » 9 paź 2019, o 15:15

Jestem rodzicem i absolutnie będę bronić panią AW. Jest ona bardzo lubiana przez dzieci, jest też świetnym pedagogiem. Błędy popełnia każdy a ten feralny akurat po godzinach pracy i na prywatnym profilu. Na pewno żałuje tego co się stało ale czasu nie cofnie. Ludzie skąd w Was tyle nienawiści i jadu. Gdyby zwalniano za takie bzdury już dawno wszyscy stracilibyśmy pracę.
Na górę

Postautor: Gość » 9 paź 2019, o 17:10

Jeżeli kobieta, matka,a tym bardziej nauczycielka(?) i wychowawczyni(?) potrafi w tak ohydny sposób myśleć,a nawet i mówić o innej kobiecie, to jak moźe być ona dobrym pedagogiem? Tym wpisem p.Ania pokazala swoje prawdziwe oblicze.Takich zachowań nie moźemy tłumaczyć, rozgrzeszać i usprawiedliwiać zwłaszcza w przypadku nauczyciela.Jakie wartości swoim wychowankom przekaże ta pani???? Zastanawiam się nad tym,co się dzieje z naszym społeczeństwem,jeźeli potrafimy w takiej sytuacji powiedzieć: ,,nic się nie stalo" .Sam zastanawiam się nad tym, skąd w ludziach tyle nienawiści,bo jaki ładunek emocjonalny niesie ze sobą ten wpis,czyż nie jest pełny pogardy i nienawisci do innych ludzi? Nie wyobrażam sobie,źeby moje dziecko miało wychowawcę, który tak potrafi krzywdzić innych.
Na górę

Postautor: bleble » 9 paź 2019, o 17:26

Jestem rodzicem i absolutnie będę bronić panią AW. Jest ona bardzo lubiana przez dzieci, jest też świetnym pedagogiem. Błędy popełnia każdy a ten feralny akurat po godzinach pracy i na prywatnym profilu. Na pewno żałuje tego co się stało ale czasu nie cofnie. Ludzie skąd w Was tyle nienawiści i jadu. Gdyby zwalniano za takie bzdury już dawno wszyscy stracilibyśmy pracę.
Gdyby zwalniano za takie bzdury to już dawno wszyscy straciliby pracę?! A p. Szymczuk?! Bądźmy konsekwentni! Jak zwalniamy dobrych nauczycieli za pierdoły, które w ŻADNYM STOPNIU nie wpłynęły na funkcjonowanie szkoły, pracujących w niej nauczycieli i uczące się dzieci, to za takie BŁĘDY (KARYGODNE BŁĘDY) dyscyplinarka to w takim razie zbyt mało powiedziane! Ludzie, ruszcie głowami i bierzcie się do rzetelnej roboty! To, co się dzieje w tej szkole to zgroza, a nauczyciele z takim wykształceniem i z taką mentalnością nie powinni uczyć w szkole i pracować z dziećmi! Jak nauczyciel jest w stanie wypowiadać się w ten sposób o innej nauczycielce?! Jak jest w stanie używać takich słów, by dzieci na to patrzyły? Takiego chcemy społeczeństwa?! Opamietajcie sie...
Na górę

Postautor: vlkgd » 9 paź 2019, o 17:55

Poczekajmy do poniedziałku zobaczymy co zrobi dyrekcja i burmistrz z pięknym wpisem pani Ani.Brawo ale kultura nie wiem czy nabyta czy wrodzona.
Może być jak przed laty, za dyr.J.G. Dobrze poinformowani szeptali, że prawdopodobnie właśnie ta pani dokonała kradzieży (intelektualnej) - dokonała plagiatu pracy magisterskiej i została wylana ze studiów z wilczym biletem. W ślad za tym powinna być wylana pracy nauczycielskiej. Zapewne zatajono ten fakt i ta pani z wiadomym skutkiem pracuje do dziś. Jeśli ta pani dziś nie ma tytułu magistra, to wiadomość ta może być prawdziwa, zwłaszcza, że kwit magisterski daje dużą podwyżkę wynagrodzenia i to zmusiłoby ją do uzupełnienia wykształcenia. Teraz może w tej sprawie nastąpić powtórka z historii.
Na górę

Postautor: OburzOna » 9 paź 2019, o 18:43

To jest sprawa bardzo, ale to bardzo PRAWDOPODOBNA, że kobieta ta popełniła plagiat. Dziwi mnie, że jest to jawne i ktoś taki nadal uczy w tej szkole. W głowie się nie mieści, jakie rzeczy się tam dzieją i jacy ludzie uczą nasze dzieci. Porządni nauczyciele, z powołaniem i sercem do zawodu zostają zwolnieni, wiesza się na takich psy i rzuca oszczerstwa w ich kierunku, a hołota 'kształci i wychowuje' (przewrotny eufemizm w tym przypadku) nasze dzieci. To tak jakbyśmy świadomie oddawali latorośle na tortury i się na to godzili. Czy chcemy, aby nasze dzieci wyrosły na tak nisko upadających ludzi? Moim obywatelskim obowiązkiem jest wyrażenie oburzenia na wpis Pani A. W. Dlaczego kobieta bez wykształcenia i bez kultury osobistej jest nauczycielem? Pytamy, dlaczego takich się nie zwalnia, a należy zapytać, dlaczego takich się zatrudnia. Głowa mała dla kolesiostwa w tej szkole i gminie. Państwo w państwie. Wstyd, że dorośli ludzie tak postępują. Nie ma usprawiedliwienia dla takich wpisów. Gdzie przyzwoitość, gdzie etyka zawodowa? Czy sędzia będąc po godzinach pracy w sądzie może bezkarnie kraść? Bo jest pp godzinach i nikt nie widzi? Nie! Tak samo nauczyciel jest nauczycielem nawet po godzinach, ma świecić przykładem. Nie wiem, czy ta pani ma dzieci, ale jeśli tak, to im współczuję, bo matki nie da się zmienić, ale nauczyciela można!
Na górę

Postautor: qxv » 9 paź 2019, o 19:01

Nie udzielam sie na tym forum, ale dzis nie moge milczec. Tak obserwuje sytuacje rozgrywającą się wszkole i dochodze do wniosku, że szkoła w Lubyczy niejest miejsce gdzie najważniejsze jest dobro ucznia, tylko liczą sie jedynie dobra nauczyciela, a uczeń to zbedny balast. Gdy dyrektorem tej szkoły była p. Bożena Z.gołym okiem bylo widać, kto jest w szkole najważniejszy, co niestety nie posobalo sie elycie nauczycielskiej, bo niestety za dużo się od nauczycieli wymagało. To nauczyciel był dla ucznia, a nie uczeń dla nauczyciela. Niestety ta kadra przychodzi do szkoły nie do oracy a jedynie w celach towarzyskich. Największą uwagę skupia sie na plotkach, wyglądzie innych itp. A dzieki obecnej dyrekcji stare zwyczaje wróciły i o zgrozo jest na to zupełne przyzwolenie. A wymiana wartościowych nauczycieli, takich dla których praca i osiągniecia ucznia sa bardzo ważne, wymienia sie na nauczycieli bez zazd moralnych, ziejących nienawiścią, używających wulgaryzmów jest jakąś pomyłka. Na tym drodzy rodzice tracą niestety Wasze dzieci.. Wasze dzieci straciły ogromną szansę po zwolnieniu p. B.Z.. gdyby byla do dziś dyrektorem podniosła by zdecydowanie pozim nauczania, a do tego w kasie gminy zostalyby niemałe pieniądze. Dziwi mnie tylko postawa rodziców dzieci w klasie p. A.W., ale widocznie wartosci jakimi kieruje sie ta pani bardzo im odpowiadaja...
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”