O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: chlopina » 5 paź 2019, o 14:26

Tej pani AW już dziękujemy władzo do dzieła
Żeby władza w Lubyczy zaczęła normalnie, zgodnie z prawem funkcjonować trzeba najpierw odebrać ją aktualnie posiadającym ciemniakom i głupkom !
Na górę

Postautor: Lubicz » 5 paź 2019, o 16:25

A po co w Lubyczy organizować spotkanie jak Siedliska i Machnow są na pierwszym miejscu u burmistrza
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2019, o 16:30

Profil publiczny i ostatni komentarz....tutaj jest przykład komentarza nauczycielki, wychowawczyni, która publicznie pisze i daje przykład (między innymi swoim uczniom) jaka może być wypowiedź...dla mnie brak słów i jest mi wstyd czytając
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5E3667AD
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2019, o 16:31

A po co w Lubyczy organizować spotkanie jak Siedliska i Machnow są na pierwszym miejscu u burmistrza
Tam dom twój gdzie dzieci Twoje... :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Heniek66 » 5 paź 2019, o 19:06

Zgadzam się trzeba działać i nie pozwolić tego zamieść pod dywan .Tutaj dyrektor ma pole do popisu .Zobaczymy czy popiera takie zachowanie czy się sprzeciwi radykalnie .
do tego powiadomić trzeba Kuratorium
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2019, o 19:53

Rodzicu zawalcz o swoje dziecko!
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2019, o 22:35



Niektórzy nie wiedzą ,że nie zawsze siedzi się na wozie i robią wszystko aby z niego spaść . Niestety ta pani A. tego nie pojmuje,a szkoda.Jedyne wyjście dla Niej aby zachować twarz w Lubyczy , to przeprosić publicznie Panią Bożenę Z.Ale trzeba mieć do tego odwagę i jako taki honor pomijając ,że z zawodu nauczycielka ,ale jako człowiek kobieta.
Ja myślę, że przeprosiny należą się nie tylko Pani Ziembińskiej, ale również wszystkim uczniom którzy czytali ten post. Jak może nauczycielka uczyć szyderstwa, nienawiści, ośmieszania, wyzwisk, przekleństw itp...w tej "wypowiedzi" było wszystko co najgorsze. Towarzystwo spod Olka ma więcej kultury niż ta kobieta.
Z waszą gminą coś naprawdę się złego dzieje :roll: Marudzicie tutaj od 20 listopada 2006 roku o lepszą przyszłość a jest coraz gorzej . Jeśli to nie fake to Kuratorium powinno zostać powiadomione. Ręce opadają
Na górę

Postautor: Sawer » 6 paź 2019, o 23:34

Wy wszyscy święci razem ze mną,każdy jest tylko człowiekiem czy to nauczyciel,sędzia,policjant lub inny urzędnik ....Pani A.W uczyła moje dziecko i jestem z niej bardzo zadowolony.Kto nie zna całej sprawy ,lepiej niech na tej Pani nie wiesza psów.
Na górę

Postautor: Gość » 7 paź 2019, o 05:43

Wy wszyscy święci razem ze mną,każdy jest tylko człowiekiem czy to nauczyciel,sędzia,policjant lub inny urzędnik ....Pani A.W uczyła moje dziecko i jestem z niej bardzo zadowolony.Kto nie zna całej sprawy ,lepiej niech na tej Pani nie wiesza psów.
Chcesz powiedzieć że nic się nie stało? Jestem prostym chłopem, nie tak uczonym ale wychowanym. W ten sposób że takie słowa nigdy nie pojawiłyby się z mojej ręki ani ust, a nauczyciel bądź co bądż musi mieć jakiś autorytet.
Na górę

Postautor: Gość » 7 paź 2019, o 08:08

Pamiętajcie, że w tak małym środowisku działania przełożonych mogą być dość opieszałe. W takich sytuacjach media, jakaś lokalna gazeta telewizja może zadziałać o wiele szybciej i sprawniej. Takie zachowanie jest niedopuszczalne, a jeśli dopuszcza się go nauczyciel to powinno być podwójnie napiętnowane!
[/quote]
każdy odpowiada za swoje "czyny" i tak bedzie też w tym przypadku, ale nie łudźcie się sprawą tej pani NIE OBALICIE obecnie rządzących w gminie
Na górę

Postautor: Adwers » 7 paź 2019, o 18:41

Sekretarz już z pełnym etapem a kierownik nie zniesiony. Gdzie te oszczędnošci panie burmistrza? Czyżby czas zasłony dymnej minął? A może kolesie z PZPR tak kazali?
Na górę

Postautor: Aniaaa » 7 paź 2019, o 18:46

Tej pani AW już dziękujemy władzo do dzieła
Żeby władza w Lubyczy zaczęła normalnie, zgodnie z prawem funkcjonować trzeba najpierw odebrać ją aktualnie posiadającym ciemniakom i głupkom !
tak tak! Działaj! masz szansę już za 4 lata! już za 4 lata Polska będzie mistrzem świata!!!
Na górę

Postautor: Gość » 7 paź 2019, o 18:49

Niestety słowa Pawła się spełniają, Marek jest wciągnięty w układy kliki. A że nie ma jaj, to i nie oderwie się od starego układu. A tak wierzyłem. :?
Na górę

Postautor: Lubyvx » 7 paź 2019, o 21:02

Oj to ktoś zapomniał kto był przewodniczącym rady w poprzedniej kadencji.🤣
Na górę

Postautor: Gość » 7 paź 2019, o 21:04

wywal jeszcze większą mordę to wpis będzie mądrzejszy. ja prdolę. skąd się tacy biorą
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”