O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: PeGeRus » 13 maja 2018, o 06:39

Ludzie na drogach gminnych maja dziury i babraja sie w blocie a Wy myslicie gdzie tu miastowi beda moczyc cztery litery.. Wstyd. Jak nie ma pieniedzy na obowiazkowe naprawy to nie powinno byc tez na zachcianki
miastowi??? hm.. spojrzenie na sprawę perspektywiczne.... w Krasnobrodzie, Majdanie Sopockim , Rudzie Różanieckiej itd. też taplają się w błocie miejscowi??? a liczba barów restauracji wypożyczalni sprzętu miejsc dzierżawionych pod budki jest coraz mniejsza bo tylko miejscowi tam ,,przychodzą" nawet nie wspomnę o zawalonych parkingach płatnych... no cóż... po co po tej stronie Tomaszowa takie miejsce gdzie przyjadą tłumy i dadzą coś zarobić miejscowym... jest w tym jakaś logika???
Jestem za a nawet przeciw zalewom, basenom itp. Tylko tak jak napisał przedmówca najpierw piorytety a potem przyjemność. Być może Was ,,miastowych,, nie obchodzi los ludzi mieszkających w sołectwach. Ale tu u nas nie łata się ni dziurki, ni przystanku nie wspomne o wiecznym problemie wykaszania trawy na terenach gminnych.
Wydaje mi się ze uzyskanie 3,5 mil. ze schetynówki i inwetowanie to w jedną marną uliczkę w Lubyczy to wyraz pogardy dla wyborców!! W innych gminach a obserwuje to dokładnie podzielono fundusze na kilka sołectw, remontuje się po kawałku i wyborcy są zadowoleni. A tu za nasze pieniądze robi się dojazd do jednej firmy i zbroji się działki kilku kolesiom z tej samej kliki!!
Na górę

Postautor: Dag » 13 maja 2018, o 12:26



miastowi??? hm.. spojrzenie na sprawę perspektywiczne.... w Krasnobrodzie, Majdanie Sopockim , Rudzie Różanieckiej itd. też taplają się w błocie miejscowi??? a liczba barów restauracji wypożyczalni sprzętu miejsc dzierżawionych pod budki jest coraz mniejsza bo tylko miejscowi tam ,,przychodzą" nawet nie wspomnę o zawalonych parkingach płatnych... no cóż... po co po tej stronie Tomaszowa takie miejsce gdzie przyjadą tłumy i dadzą coś zarobić miejscowym... jest w tym jakaś logika???
Jestem za a nawet przeciw zalewom, basenom itp. Tylko tak jak napisał przedmówca najpierw piorytety a potem przyjemność. Być może Was ,,miastowych,, nie obchodzi los ludzi mieszkających w sołectwach. Ale tu u nas nie łata się ni dziurki, ni przystanku nie wspomne o wiecznym problemie wykaszania trawy na terenach gminnych.
Wydaje mi się ze uzyskanie 3,5 mil. ze schetynówki i inwetowanie to w jedną marną uliczkę w Lubyczy to wyraz pogardy dla wyborców!! W innych gminach a obserwuje to dokładnie podzielono fundusze na kilka sołectw, remontuje się po kawałku i wyborcy są zadowoleni. A tu za nasze pieniądze robi się dojazd do jednej firmy i zbroji się działki kilku kolesiom z tej samej kliki!!
Jasne że drogi to priorytet i reszta też się zgadza, chodzi tylko o to że stawy są do kupienia przez gminę za 300 tyś teraz a jeśli gmina nie kupi zostaną sprzedane i szansa na odbudowanie zalewu w Lubyczy przepadnie ( to wcale nie wyklucza też remontu dróg ). Skoro wam zalew nie jest potrzebny może pora pomyśleć o waszych dzieciach i wnukach niech ta gmina ma jakąś atrakcje a nie zawsze myśleć o czubku własnego nosa bo takie właśnie myślenie doprowadziło tą gminę do tego stanu w którym jest teraz. Jak my o tym nie pomyślimy to kto nasi radni zajęci ratowaniem niezawisłych sądów :)))
Na górę

Postautor: Gość » 13 maja 2018, o 13:03

Otóż to Kupi to jakiś prywaciarz i zrobi staw hodowlany w centrum miasta Nareperowanie dróg za 300 tyś wizerunku nie zmieni a i życia w solectwach aż tak nie ułatwi Jak ktoś pisał po co wydawać pieniądze w Krasnobrodzie czy Rudzie Rużanieckiej skoro można u nas odpocząć Na naprawę dróg można znaleźć gdzie indziej pieniążki Imprezy ponad stan, wysokość zarobków co poniektórych itp
Na górę

Postautor: Gość » 13 maja 2018, o 15:44

info dnia, stawy będą kupione!!
Na górę

Postautor: Gość » 13 maja 2018, o 22:44

przez kogo?
Na górę

Postautor: Kikimiki » 13 maja 2018, o 23:49

Wlasnie... Stawy. To zawsze beda stawy z sinicami a nie kapielisko.
Na górę

Postautor: sinice » 14 maja 2018, o 10:22

Wlasnie... Stawy. To zawsze beda stawy z sinicami a nie kapielisko.
a inne zbiorniki wodne to jakieś specjalne kąpieliska??? nie znam takich w okolicy!!! czy masz pojęcie co było w miejscu stawów na Rudzie Różanieckiej?? tam są dopiero stawy... a Majdan Sopocki to co jakiś specjalnie stworzony basen- też nie ?? a może Krasnobród- tam to dopiero połączone stawy PZW... i wszyscy martwią się o te straszne sinice!!!!! w naszym przypadku woda jest ze źródełek na Kniaziach kilkaset metrów od zbiornika- czyściutka!!!!! wystarczy przekopać groblę i połączyć stawy aby stworzyć ciekawe miejsce do rekreacji- no i fajne łowisko by było- na miejscu!!!!! ale nie!!- zapomniałem w LK występują sinice!! tak jak nigdzie w Polsce!! faktyczne nie ma sensu coś tu robić...po co... sinice a fe!!
Na górę

Postautor: Machnow » 14 maja 2018, o 10:59

Sinice to co niektórzy powinni mieć pod oczami :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gosc1345 » 14 maja 2018, o 11:26

I mają te sinice... I bezczelnie po wypadku z nimi chodzą.... :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2018, o 15:36

Wlasnie... Stawy. To zawsze beda stawy z sinicami a nie kapielisko.
a inne zbiorniki wodne to jakieś specjalne kąpieliska??? nie znam takich w okolicy!!! czy masz pojęcie co było w miejscu stawów na Rudzie Różanieckiej?? tam są dopiero stawy... a Majdan Sopocki to co jakiś specjalnie stworzony basen- też nie ?? a może Krasnobród- tam to dopiero połączone stawy PZW... i wszyscy martwią się o te straszne sinice!!!!! w naszym przypadku woda jest ze źródełek na Kniaziach kilkaset metrów od zbiornika- czyściutka!!!!! wystarczy przekopać groblę i połączyć stawy aby stworzyć ciekawe miejsce do rekreacji- no i fajne łowisko by było- na miejscu!!!!! ale nie!!- zapomniałem w LK występują sinice!! tak jak nigdzie w Polsce!! faktyczne nie ma sensu coś tu robić...po co... sinice a fe!!
Gościu Biję Ci brawo Dobrze prawisz
Na górę

Postautor: jja » 14 maja 2018, o 19:31

Kiedyś raz napisałam coś na tym forum bo miałam do tego prawo i taką potrzebę. Pomyślałam, że pierwszy i ostatni raz bo to i tak nie ma sensu. Po prawie pół roku znów odwiedzam to miejsce .... nic się nie zmienia. Od 2009 nic. Takie same chamskie oszczerstwa, plucie na siebie, jak tak można? Wy tam w tej Lubyczy tak żyjecie? tak ze sobą rozmawiacie idąc na zakupy czy z dziećmi na spacer? Nie wierzę że w was tyle cwaniactwa i braku jakiejkolwiek kultury. Tak właśnie.. dobrze przeczytałeś/aś to słowo... Kultura... bez niej nie da się funkcjonować, a tym bardziej żyć wśród ludzi. Wiem, że te moje słowa napisane nic nie wniosą, bo to potrzeba czegoś więcej żeby zrozumieć. Mam jednak nadzieję, że przeczytasz i uświadomisz sobie, że internet nie jest zamknięty w wiosce lubycza, że rzucasz błotem nie np. we mnie .. ale w siebie. Wiesz dlaczego bo ty tam żyjesz i tam żyją twoje dzieci i rodzina. I nie dziw się, że ludzie się śmieją z was ... Pomyśl trochę.... co sobą reprezentujesz? Piszę to tylko dlatego, bo wiążą mnie z tym miejscem jakieś dobre wspomnienia. .. Szczerze ... jeśli tak bez kultury, w atmosferze chamstwa żyjecie ... to ciesze się że nie ma mnie tam. Wszystkim dobrym ludziom, mądrym i szlachetnym życzę odwagi.... pamiętajcie ..że na wiosce lubycza świat się nie kończy...
Na górę

Postautor: Machnow » 14 maja 2018, o 22:01

Zamknąć ten temat...
Na górę

Postautor: ciekaw » 14 maja 2018, o 23:07

Zamknąć ten temat...
A skąd się dowiem czy na ostatniej sesji rady gminy była rozpatrywana sprawa powrotu zwolnionych nauczycieli do pracy w szkole lubyckiej ? ... No skąd ??? A nowy rok już powinien zostać zaplanowany i zatwierdzony przez Kuratorium i Burmistrza. :shock: :oops: :roll:
Na górę

Postautor: Jaaaaaaa » 14 maja 2018, o 23:25

Ja piernicze ale jesteś pajacem .. Albo pajacowa. . Zainteresuj się osobiście A nie czekaj na plotki. . Pajacyku. . Na tyle Cię stać ..☺ schować się i pisać pierdy. . Wielki kuzwa reformator. Żal. Pajacyku
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2018, o 09:03

Zamknąć ten temat...
A skąd się dowiem czy na ostatniej sesji rady gminy była rozpatrywana sprawa powrotu zwolnionych nauczycieli do pracy w szkole lubyckiej ? ... No skąd ??? A nowy rok już powinien zostać zaplanowany i zatwierdzony przez Kuratorium i Burmistrza. :shock: :oops: :roll:
Ja nie liczyłbym na przywrócenie tych nauczycieli. Przecież cały czas straszą zwolnieniami w szkole. To po co zwalniać jednych a przyjmować drugich?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”