O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Kim » 19 paź 2018, o 19:41

Zaklinanie rzeczywistości trwa w najlepsze. O jakich to postępach mówimy? W dykcji? :lol:

Samo słowo postęp może mieć też różne konotacje, np. ze słowem ustęp :lol:
DZISIAJ OSTATNI DZIEŃ KAMPANII. Ostatnia szansa aby zaprezentował się AS dykcji, gramatyczności i logiczności wypowiedzi, który pierwszy raz tymi talentami błysnął 8 lat temu "jak wszyscy wiemy" - "oczywiście".
Nie musi się prezentować. W kwestiach, o których piszesz kandydata z PiS bije na łeb i na szyję. To tak jakby porównywać syrenkę do mercedesa :lol:
Zresztą pozostali kandydaci są w tym zdecydowanie lepsi od tego, który reprezentuje obecną władzę centralną. Wśród nich zdecydowanie najwyżej jest pan Piotrek. I żeby nie było, że to moje zdanie, to zdanie wielu wyborców. Bardzo wielu. A czy warto zaklinać rzeczywistość? Pewnie tak. Wierzyć warto :P
[/quote]

A co ma piernik do wiatraka.Wiecie że syn sekretarza jest w komisji wyborczej. Ciekawe ilu jeszcze pociotakow umieściła obecna władza w komisjach wyborczych.Trzeba dać zarobić swojemu. Jak widać wszystko jest po staremu,a ty tu czepiasz się dykcji. Lepiej idź do ustępu.
Na górę

Postautor: Kim » 19 paź 2018, o 20:07

To jest to spotkanie dzisiaj w Lubyczy z burmistrzem czy nie. Ludzie wiecie coś. Dajcie znać
Będzie w barze u Xaviera o 20. Chętnych zapraszamy.Alkohol na miejscu,mozna też przynieść bimber. Przy bimberku łatwiej znieść lanie wody przez obecną władzę.Pierwszych stu gości będzie piła za friko. Zapraszam SARNA.
Na górę

Postautor: Kim » 19 paź 2018, o 20:18

A czy pewien chiński żołnierzyk nie miał czasem zatrzymanego prawka po jeździe na podwójnym gazie?
Zgadnijcie który to.
Za rozwiązanie zagadki chętnie postawię browca.

Przepraszam najmocniej, a co Pan ma na myśli? Kto miał niby to zatrzymane prawko? I kto jechał na podwójnym gazie? Czy to jakieś oszczerstwa, czy też prawda? Jeśli to oszczerstwa, to wypadałoby przeprosić, jeśli zaś prawda, to kogo ma Pan na myśli?

Kombinuj dalej.
Podpowiedź: pewien chiński żołnierzyk.
Nie kombinuj.ST
Na górę

Postautor: Matka » 19 paź 2018, o 20:28

Za parę godzin cisza wyborcza. Skończmy z agitacją i wrednymi komentarzami. Zastanówmy się na spokojnie i zagłosujmy zgodnie ze swoim sumieniem. Ja już wiem, ale życzę powodzenia wszystkim, niech wygra najlepszy.
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2018, o 20:34

Dziś chodzący po wsi obecny straszył że rozbije układy, ale dopiero jak go znowu wybiorą! :lol: U mnie na wsi znalazł trzy, a ile w gminie? Podziwiam panią byłą radną i sołtys że w jego imieniu kandyduje.
Na górę

Postautor: GogoK » 19 paź 2018, o 20:35

Marek jest Najlepszy. Jemu mozna zaufać nie tylko Lubycza ale wszystkie 20+ Sołectw. Nie boi sie rozmawiać i przychodzić na spotkania jak obecny burmistrz.
Na górę

Postautor: Nadziej » 19 paź 2018, o 20:41

Czekam aby Słowa Prawo i Sprawiedliwość zagościły w tej gminie na stałe w tym, rozliczenia, audyty - tylko prawda i fakty. Chcemy poznać kulisy długów, przetargów, pewnych inwestycji droższych niż gdzie indziej większych niż potrzeba.

Szanowny Panie Marku Łuszczyński Powodzenia. Jest mnóstwo problemów i pracy a ludziom potrzeba tak niewiele. Po jednej drodze lub remoncie świetlicy na Sołectwo raptem co jedna kadencje i będzie miał Pan w garści układ.
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2018, o 21:08



DZISIAJ OSTATNI DZIEŃ KAMPANII. Ostatnia szansa aby zaprezentował się AS dykcji, gramatyczności i logiczności wypowiedzi, który pierwszy raz tymi talentami błysnął 8 lat temu "jak wszyscy wiemy" - "oczywiście".
Nie musi się prezentować. W kwestiach, o których piszesz kandydata z PiS bije na łeb i na szyję. To tak jakby porównywać syrenkę do mercedesa :lol:
Zresztą pozostali kandydaci są w tym zdecydowanie lepsi od tego, który reprezentuje obecną władzę centralną. Wśród nich zdecydowanie najwyżej jest pan Piotrek. I żeby nie było, że to moje zdanie, to zdanie wielu wyborców. Bardzo wielu. A czy warto zaklinać rzeczywistość? Pewnie tak. Wierzyć warto :P
A co ma piernik do wiatraka.Wiecie że syn sekretarza jest w komisji wyborczej. Ciekawe ilu jeszcze pociotakow umieściła obecna władza w komisjach wyborczych.Trzeba dać zarobić swojemu. Jak widać wszystko jest po staremu,a ty tu czepiasz się dykcji. Lepiej idź do ustępu.
[/quote]

Właśnie idę do ustępu, żeby rzucić brąz na zastęp postępu :lol:
Na górę

Postautor: Rokko » 19 paź 2018, o 21:21

JAK WYGRA PAN MAREK ŁUSZCZYŃSKI TO W KOŃCU BEŁŻEC NAM BEDZIE ZAZDROŚCIŁ Burmistrza. POWODZENIA PANIE MARKU
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2018, o 21:25

Nie tylko sekretarza syn będzie w komisji. Będzie jeszcze dwoch synów aktualnych urzędników.
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2018, o 21:32

Ja również obstawiam Pana Marka. To właściwy człowiek. Byłem na spotkaniu dziś w Machnowie Nowym i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Gość bardzo dobrze przygotowany. Przede wszystkim zorientowany w sytuacji gminy. Ma bardzo dużo pomysłów, pokrytych dokumentacją. Wierzę w Pana wygraną. Jest Pan najlepszy. Moja cała rodzina zagłosuje na Pana. Powodzenia Panie Marku. Trzymamy kciuki👍👍👍
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2018, o 21:36

Dokładnie. Konkretne pomysły i nazwy projektów z których skorzysta... Ma wizję i mam nadzieję że będzie miał okazję ją zrealizować. Życzę wygranej w pierwszej turze!
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2018, o 21:38

Myślę, że nie tylko Bełżec będzie nam zazdrościl ale większość gmin. Powodzenia Panie Marku . Jesteśmy z Panem.
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2018, o 21:44

Myślę, że nie tylko Bełżec będzie nam zazdrościl ale większość gmin. Powodzenia Panie Marku . Jesteśmy z Panem.
https://www.youtube.com/watch?v=5iy6Yr1NLhg
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2018, o 21:45

Jedyny kandydat, który jest świetnie przygotowany. Byliśmy na większosci spotkań. Jednak to wladnie ten kandydat, Pan Marek Łuszczyńsku nas przekonał.Sympatyczny i odpowiadając na pytanie wyborców, nie mąci tylko podaje konkretne informacje. My popieramy tego Pana. Ma również bardzo fajnych kandydatow do Rady Miejskiej, z tego co się zorientowaliśmy, bo przedstawił wszystkich. Zagłosujemy ma niego juz w niedzielę. Brawo Panie Marku 👌👌👌. Ma Pan klasę.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”