O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Abc » 31 mar 2020, o 11:54

Dodrukowanie 8mld zł doprowadzi do tego że będzie 2 Wenezuela. Za Tuska miała być zielona wyspa - wyszło jak wyszło. Za Morawieckiego będzie ch.. d... i kamieni kupa.
Na górę

Postautor: Gość » 31 mar 2020, o 12:18

A teraz na czyim sznurku jesteśmy? Od ilu to już lat rządzi Pis? Dlaczego jest tak dobrze że jest tak źle?
Ale komu jest źle? Chyba tylko tym którzy pospadali ze stołków i stracili układy. Co nawet widać po szczuciu ludzi w naszej gminie.
Na górę

Postautor: Pgrus » 31 mar 2020, o 12:20

A teraz nie ma układów? Szkoła pokazuje to dobitnie :!: :!:
Na górę

Postautor: vvt » 31 mar 2020, o 14:13

Chyba wiesz czyja wina. Jak była dobra koniunktura to inne kraje odkładały (np Niemcy), a my co rozdajemy i kupujemy głosy. Za kilka tygodni będzie kilkaset tysięcy bezrobotnych (pada sektor prywatny). Tarcza kryzysowa to jakaś kpina.
Niemcy odkładały... Chyba na socjal dla ciapalów- hahaha! Widać ze nie masz pojęcia o czym piszesz- jeśli chcesz to napisze Ci ile dostwałem euro na dziecko w DE!!! I jeśli sytuacja sie utrzyma to i tam poupadają firmy wiec jeśli przejdziemy to łagodniej a tak na razie jest to będzie szansa przejąć sporo produkcji i usług...
Na górę

Postautor: Gość » 31 mar 2020, o 15:23

Hiszpania od wczoraj zamarła na dwa tygodnie. Pracują tylko służby. A wy tylko Tusk, Morawiecki i tak w kółko
Na górę

Postautor: Pgrus » 31 mar 2020, o 15:46

Niemcy odkładały... Chyba na socjal dla ciapalów- hahaha! Widać ze nie masz pojęcia o czym piszesz- jeśli chcesz to napisze Ci ile dostwałem euro na dziecko w DE!!! I jeśli sytuacja sie utrzyma to i tam poupadają firmy wiec jeśli przejdziemy to łagodniej a tak na razie jest to będzie szansa przejąć sporo produkcji i usług...
Głośnio się nie chwal że pobierasz social w DE bo Ci 500 zabiorą :lol: . Imigranci to jest problem DE nie nasz. Zobacz ile kasy wpompowali teraz w gospodarkę. Kler przejdzie to łagodnie nie my prości ludzie.
Na górę

Postautor: Gość » 31 mar 2020, o 16:00

Głośnio się nie chwal że pobierasz social w DE bo Ci 500 zabiorą :lol: . Imigranci to jest problem DE nie nasz. Zobacz ile kasy wpompowali teraz w gospodarkę. Kler przejdzie to łagodnie nie my prości ludzie.
Każdy bogaty przejdzie to łagodnie, dostaną po dupie tylko biedni czyli ok. 80 procent ogółu. Ciesz się że Ewa nie sciągła inżynierów z Afryki bo byś teraz zapie..ł na nich.
Na górę

Postautor: Pgrus » 31 mar 2020, o 16:18

Każdy bogaty przejdzie to łagodnie, dostaną po dupie tylko biedni czyli ok. 80 procent ogółu. Ciesz się że Ewa nie sciągła inżynierów z Afryki bo byś teraz zapie..ł na nich.
A Ty popierający obecną władzę dlaczego nie pracujesz w Polsce tylko zapier...... u Niemca i robisz na ich PKB?
Na górę

Postautor: vvt » 31 mar 2020, o 16:22

Głośnio się nie chwal że pobierasz social w DE bo Ci 500 zabiorą :lol: . Imigranci to jest problem DE nie nasz. Zobacz ile kasy wpompowali teraz w gospodarkę. Kler przejdzie to łagodnie nie my prości ludzie.
A kto napisał że coś pobieram??? Czas przeszły dokonany- pobierałem! teraz jestem tu i jestem zadowolony że wróciłem. Skoro odwołujesz się do Niemiec to napisałem że tam socjal na dzieci jest od wielu wielu lat i nikt z tego powodu z mostu nie skakał. Raczej wielu opinii że jest w całości tylko przepijany przez niepracującą patologię też nie słyszałem :)) jak to u nas. I uważam że nie ma co się umartwiać tylko widzę pewne szanse w tej sytuacji. Ot takie mam dziwne podejście do życia- pozytywnie patrzę na świat. Przepraszam i Pozdrawiam.
Na górę

Postautor: Gość » 31 mar 2020, o 18:08

A Ty popierający obecną władzę dlaczego nie pracujesz w Polsce tylko zapier...... u Niemca i robisz na ich PKB?
Chyba kolego odjechałeś za ostro, kto ci powiedział że robie u niemca?
Na górę

Postautor: Gość » 31 mar 2020, o 20:56

Fakt, robisz u angola :lol:
Na górę

Postautor: badacz » 31 mar 2020, o 23:09

Mamy sytuację wyjątkową. Padły Hiszpania i Włochy. Za chwilę padnie Francja.
Gościu padają państwa pasożyty. Niestety tzw. spoleczność międzynarodowa straciła kontrolę nad zasobami Rosji, produkcją Chin. Powstał nowy blok BRICS (Brazylia+Rosja+Indie+Chiny+South Africa). Trzeba pracować na siebie.
Były prezydent Czech P.Klaus twierdzi, że w ten sposób (pandemia) zaczyna się zaciskanie pasa. Ludzie zostali zapędzeni do domów i dzięki dość prymitywnej propagandzie, nie protestuje, że żyje się coraz gorzej, cieszą się że jeszcze żyją !
Na górę


Postautor: Gość » 1 kwie 2020, o 13:26

Żebyś się tak martwił o przejebane pięniądze przez platwormersów i gumofilcaków. Co widać na przykładzie naszej gminy i powiatu! Sądze że gdyby PO przednia ekipa była u władzy kryzys by nie nadszedł on już dawno by był. A biedni ludzie umierali by na ulicach, bo kogo by było stać na prywatne szpitale. Szpitale zarządzane przez Niemiecki zarząd.
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2020, o 13:48

A który szpital mial niemiecki zarząd?? Czyzbys mial jakieś przecieki??
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”