O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Sokrates » 9 lis 2017, o 21:23

Dag kłamiesz, bo w naszej szkole nie ma żadnego programu naprawczego. Wyniki egzaminów poprawiają się w skali rok do roku. A to oznacza, że jesteś zwolnionym nauczycielem lub jego krewniakiem, albo kandydatem do zwolnienia. :oops: :lol:
Jadą wozy kolorowe taborami do Lubyczy nie zajada bo my dróg nie mamy i dla burmistrza niezłą pensję wypłacany i za nic nie robienie domek mu stawiamy a tatuś burmistrza się tak zachowuje .Dalej do powiedzcie sobie sami.
Na górę

Postautor: Gość » 10 lis 2017, o 10:53

"Jadą wozy kolorowe taborami do Lubyczy nie zajada bo my dróg nie mamy i dla burmistrza niezłą pensję wypłacany i za nic nie robienie domek mu stawiamy a tatuś burmistrza się tak zachowuje .Dalej do powiedzcie sobie sami."

Co za głupi wpis! :!:
Na górę

Postautor: Sokrates » 10 lis 2017, o 16:58

"Jadą wozy kolorowe taborami do Lubyczy nie zajada bo my dróg nie mamy i dla burmistrza niezłą pensję wypłacany i za nic nie robienie domek mu stawiamy a tatuś burmistrza się tak zachowuje .Dalej do powiedzcie sobie sami."

Co za głupi wpis! :!:
Prawda w oczy kole.
Na górę

Postautor: Kakak » 10 lis 2017, o 20:33

Co do Wójta, bo na słowo Burmistrz nie zasługuje w sołectwie, nie moge się już doczekać wyborów oraz prawa i sprawiedliwości w Naszej gminie
Na górę

Postautor: expert » 11 lis 2017, o 08:42

Nie odbył się, bo wojewoda stchórzył ! :shock: :oops: :lol: :lol: :lol:
Jak to stchórzył, przecież na pierwszej sprawie pojednawczej nie musiał być ? Mógł wysłać pismo lub adwokata, że się nie godzi na przeprosiny i po sprawie. Coś jest na rzeczy, że gra na czas.
Na górę

Postautor: Gość » 11 lis 2017, o 12:24

Jak podobało się wam przedstawienie w Kościele w wykonaniu przedszkolaków? Chwytalo za serce a w szczególności moment błogosławieństwa przed wyruszeniem na wojnę
Na górę

Postautor: marato » 11 lis 2017, o 14:13

Dzisiejsza uroczystość pod pomnikiem godna pochwały, szkoda tylko że mieszkańcy nie stawili się licznie. Tak im źle w wolnej Polsce.
Na górę

Postautor: Gość » 11 lis 2017, o 18:58

To nie wolność lecz proboszcz uszami ludziom wyłazi. Dlatego co raz to mniej ludzi w kościele. A jeszcze jak się razem z wójtem zejdą. .. :twisted: :twisted:
Na górę

Postautor: Gość » 11 lis 2017, o 19:20

To nie wolność lecz proboszcz uszami ludziom wyłazi. Dlatego co raz to mniej ludzi w kościele. A jeszcze jak się razem z wójtem zejdą. .. :twisted: :twisted:
Nie wiedziałem, że do kościoła chodzi się dla proboszcza :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 11 lis 2017, o 21:40

To nie wolność lecz proboszcz uszami ludziom wyłazi. Dlatego co raz to mniej ludzi w kościele. A jeszcze jak się razem z wójtem zejdą. .. :twisted: :twisted:
Nie wiedziałem, że do kościoła chodzi się dla proboszcza :roll:
Racja, ale można nie chodzić do konkretnego kościoła z konkretnym proboszczem - są inne. Dla przykładu Bełżec i Tomaszów nie sieją zgorszenia.
Na górę

Postautor: Goscc » 12 lis 2017, o 02:17

To nie wolność lecz proboszcz uszami ludziom wyłazi. Dlatego co raz to mniej ludzi w kościele. A jeszcze jak się razem z wójtem zejdą. .. :twisted: :twisted:
Nie wiedziałem, że do kościoła chodzi się dla proboszcza :roll:
Mam rozumieć, że nie ważne kto odprawia mszę? Autorytet się nie liczy? W sumie z Twoim podejściem to każdy mógłby zastąpić proboszcza. Przecież jakie to ma znaczenie. Ja jakoś nie potrafię iść tu do kościoła i mieć tą myśl że proboszcz może mnie umoralniac, wygłasza kazanie, mówi co jest dobre a co złe itd. Przecież on nie ma o tym pojęcia. Wolę pojechać kilka km dalej i zauważyłem że nie tylko ja.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2017, o 08:01

Dzisiejsza uroczystość pod pomnikiem godna pochwały, szkoda tylko że mieszkańcy nie stawili się licznie. Tak im źle w wolnej Polsce.
Powiedz a gdzie nasze władze ogłosiły chociaż wzmiankę o tej uroczystości? Impreza jak zwykle dla swoich. Akurat w tej gminie mamy aż za dużo wolnosci zwłaszcza u góry :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2017, o 16:34

Jaka cisza, widać ze urzędy pozamykane.
Na górę

Postautor: maraton » 12 lis 2017, o 17:09

Dzisiejsza uroczystość pod pomnikiem godna pochwały, szkoda tylko że mieszkańcy nie stawili się licznie. Tak im źle w wolnej Polsce.
Powiedz a gdzie nasze władze ogłosiły chociaż wzmiankę o tej uroczystości? Impreza jak zwykle dla swoich. Akurat w tej gminie mamy aż za dużo wolnosci zwłaszcza u góry :panzielony:
serio?
Lubycza.pl, lokalna grupa działania, LOWE Lubycza - fajna akcja swoją drogą i kilka innych regionalnych organizacji o tym trąbiły.
Na górę

Postautor: glas » 12 lis 2017, o 21:19



Nie wiedziałem, że do kościoła chodzi się dla proboszcza :roll:
Mam rozumieć, że nie ważne kto odprawia mszę? Autorytet się nie liczy? W sumie z Twoim podejściem to każdy mógłby zastąpić proboszcza. Przecież jakie to ma znaczenie. Ja jakoś nie potrafię iść tu do kościoła i mieć tą myśl że proboszcz może mnie umoralniac, wygłasza kazanie, mówi co jest dobre a co złe itd. Przecież on nie ma o tym pojęcia. Wolę pojechać kilka km dalej i zauważyłem że nie tylko ja.
Autorytet to osoba ważna, którą może być ksiądz, ale też osoby o wielu, wielu innych zawodach, funkcjach. A mszę może odprawiać tylko ksiądz. A skąd gościu wiesz, że "On" nie ma o tym pojęcia? Z plotek? No a skąd by więcej! To karma dla większości tubylców. A może byś tak poczytał Biblię, zamiast słuchać plotek. Kilka kilometrów dalej nie ma plotek? Też są, tylko o tym nie wiesz, więc może inny powiat albo województwo. No, cóż, z pewnością prawdziwy z ciebie katolik i na każdego rzucisz przysłowiowym kamieniem, bo z pewnością jesteś bez grzechu!
Aha, nie jestem księdzem, tylko zwykłym parafianinem, który chodzi do Kościoła, aby być bliżej Boga a nie analizować, co wie czy o czym nie ma pojęcia proboszcz!
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”