O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: fui » 7 lis 2017, o 21:06

Dag kłamiesz, bo w naszej szkole nie ma żadnego programu naprawczego. Wyniki egzaminów poprawiają się w skali rok do roku. A to oznacza, że jesteś zwolnionym nauczycielem lub jego krewniakiem, albo kandydatem do zwolnienia. :oops: :lol:
Na górę

Postautor: Ggoosscc » 7 lis 2017, o 22:07

proszę sprawdzić ilu z nich ma studia dzienne na przyzwoitej uczelni z przedmiotów które uczą
Mają zapewne lepsze wykształcenie niż Ty, bo po tym co piszesz to ledwo podstawówkę skończyłeś. Nawet jeśli skończyli studia zaocznie to co??? Czy to świadczy o tym że mniej potrafią? Zapewniam Cię że tak nie jest. Moje dziecko było u jednej Pani w klasie przez trzy lata i jestem pewna że gdyby nie ona to w starszych klasach miała by wiele trudności. Liczy się podejście do ucznia a nie jakieś chore wymysły malowania ścian, zmiany sznurówek. W czym to pomoże? Jak dla mnie Panie z edukacji wczesnoszkolnej nawet w najgorszych warunkach potrafiły by przekazać wiedzę dzieciakom. Aż się słabo robi jak się czyta takie głupoty. Cały czas te same osoby starają się siać zamęt i ośmieszać innych. To już jest nudne. Znajdźcie konkretne argumenty a nie takie paplanie trzy po trzy aby coś się działo.
Na górę

Postautor: tymon » 8 lis 2017, o 00:48



proszę sprawdzić ilu z nich ma studia dzienne na przyzwoitej uczelni z przedmiotów które uczą
Mają zapewne lepsze wykształcenie niż Ty, bo po tym co piszesz to ledwo podstawówkę skończyłeś. Nawet jeśli skończyli studia zaocznie to co??? Czy to świadczy o tym że mniej potrafią? Zapewniam Cię że tak nie jest. Moje dziecko było u jednej Pani w klasie przez trzy lata i jestem pewna że gdyby nie ona to w starszych klasach miała by wiele trudności. Liczy się podejście do ucznia a nie jakieś chore wymysły malowania ścian, zmiany sznurówek. W czym to pomoże? Jak dla mnie Panie z edukacji wczesnoszkolnej nawet w najgorszych warunkach potrafiły by przekazać wiedzę dzieciakom. Aż się słabo robi jak się czyta takie głupoty. Cały czas te same osoby starają się siać zamęt i ośmieszać innych. To już jest nudne. Znajdźcie konkretne argumenty a nie takie paplanie trzy po trzy aby coś się działo.
Ggoosscc-u to Ty paplasz trzy po trzy. To Twoje gadanie jest nudne, bo nic nowego nie napisałeś. Sam siejesz zamęt i ośmieszasz innych, powtarzając po raz kolejny to samo. Kolorowe ściany, czy ściany z tzw. podpowiedziami - przypomnieniami to bardzo dobry pomysł. Ale ty jesteś dawniejszy i prl-owskie lamperie bardziej ci odpowiadają, a może i nie, ale nie odpowiada ci, ze były pomysłem obecnej Dyrektorki. A co do kolorowych sznurówek, to w tej sprawie padło pytanie na zebraniu we wrześniu. Nikt z obecnych rodziców nie miał nic przeciw. Chyba nie byłes, albo jesteś tym nieobecnym nauczycielem. Kończ waść, wstydu oszczędź.
Na górę

Postautor: Dag » 8 lis 2017, o 12:15

Dag kłamiesz, bo w naszej szkole nie ma żadnego programu naprawczego. Wyniki egzaminów poprawiają się w skali rok do roku. A to oznacza, że jesteś zwolnionym nauczycielem lub jego krewniakiem, albo kandydatem do zwolnienia. :oops: :lol:
Podyskutujemy jak nauczysz się czytać ze zrozumieniem nigdzie nie napisałem że jest program naprawczy
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2017, o 13:35

Dag kłamiesz, bo w naszej szkole nie ma żadnego programu naprawczego. Wyniki egzaminów poprawiają się w skali rok do roku. A to oznacza, że jesteś zwolnionym nauczycielem lub jego krewniakiem, albo kandydatem do zwolnienia. :oops: :lol:
Podyskutujemy jak nauczysz się czytać ze zrozumieniem nigdzie nie napisałem że jest program naprawczy
Jak piszesz, że są słabe wyniki egzaminów, to jakbyś pisał, że jest program naprawczy. Jak są słabe wyniki to kuratorium obowiązkowo nakazuje wdrożenie takiego programu. Tak by7ło za pani dyrektor Mruk. Hawgh !!!
Na górę

Postautor: belfer » 8 lis 2017, o 15:45

Dla naszych rebeliantów najbardziej pouczająca jest pominięta treść, która zamieszczona jest w wersji gazetowej.
"Pod koniec lutego Agnieszka Skubis-Rafalska, z-ca dyrektora gabinetu wojewody lubelskiego złożyła doniesienie do Prokuratury Okręgowej w Zamościu zarzucając wójtowi Werbkowice przekroczenie uprawnień, w którym zarzuciła niewykonanie czynności wynikających z rozstrzygnięcia nadzorczego wojewody po wyroku WSA, którego wójt nie wykonał
(nie odwołał dyrektorki-przypis mój)ciążącego na nim obowiązku. Prowadząca sprawę prokuratura rejonowa w Tomaszowie Lubelskim nie dopatrzyła się w tym przestępstwa i umorzyła postępowanie w sprawie." Jeśli ktoś uważa, że decyzje dyrektorki podejmowane są bezprawne, musi szybko zrewidować swe przekonanie, szczególnie zwolnieni, którzy szukają ratunku w przesłance, że zwolniła ich osoba nieuprawniona. Mając na uwadze terminy tej sprawy (od wyroku WSA 2.02 do wyroku NSA 26.10.2017 roku prawie 9 miesięcy) to dyrektorka w Lubyczy porządzi legalnie do wakacji. Z tym. że atuty burmistrza w NSA, są zdecydowanie mocniejsze niż wójta z Werbkowic. Nawet w przypadku niekorzystnego wyroku NSA, za swoją postawę zasługuje na wygranie ewentualnego konkursu na dyrektora szkoły i kierować szkołą bez względu na układy polityczne do 31 sierpnia 2023 roku. Taki horyzont czasowy muszą brać ci, którzy chcą przeczekać dyrektorkę na zwolnieniach, urlopach. Swoją drogą, tak udanej administracji nasze województwo jeszcze nie miało w swojej historii !
Na górę

Postautor: Bonnek85 » 8 lis 2017, o 22:52

Widač pewną rękę w szkole, korytarze i klasy odświeżone. Grono pedagogiczne również. Panie kierowniczki są sexi. Dzieci zadieolone z piwrwszych dninw szkole. Czego chcieć więcej. Zajmijcie się lepiej rozliczaniem waszych radnych i osób na które głosowaliście z obietnic wyborczych a nie dalej udawać że nic sie nie stało i nic się nie da zrobić.

P.S. Dokladnie tak. Jest taki Pan wzrostu około 170 waga 80+, przystojny, schludny, poliglota. Nazwisko na ...ski. Burmistrz jak się patrzy tylko co z długami poprzednika
Na górę

Postautor: Gość » 9 lis 2017, o 05:55

Może choć one będą miały lepiej w naszej gminie!http://czasopismo.legeartis.org/2017/11 ... erzat.html
Na górę

Postautor: Gość » 9 lis 2017, o 07:50

To ja postuluję od razy, żeby właściciele psów poczuwali się do roli "właścicieli". Żeby te "kochane pieski" nie biegały samopas po ulicach, żeby nie straszyły dzieci i dorosłych, żeby można było spokojnie przejść ulicą wieczorem, ale i w dzień. Bo to co dzieje się obecnie to jedna wielka tragedia. I nie mówię tylko o wsiach czy osadach. Nawet w naszym "mieście" czasem trach iść ulicą.
Na górę

Postautor: master » 9 lis 2017, o 08:12

A ja myślał i czekał kiedy prokurator wyprowadzi w kajdankach burmistrza z jego wredno dyrektorko. :shock: :cry: :cry:
Na górę

Postautor: Gość » 9 lis 2017, o 17:32

A jak tam wczorajszy proces Ziembińskiej? Jakoś cicho o nim.
Na górę

Postautor: fui » 9 lis 2017, o 18:23

Nie odbył się, bo wojewoda stchórzył ! :shock: :oops: :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Masters » 9 lis 2017, o 20:42

Dla naszych rebeliantów najbardziej pouczająca jest pominięta treść, która zamieszczona jest w wersji gazetowej.
"Pod koniec lutego Agnieszka Skubis-Rafalska, z-ca dyrektora gabinetu wojewody lubelskiego złożyła doniesienie do Prokuratury Okręgowej w Zamościu zarzucając wójtowi Werbkowice przekroczenie uprawnień, w którym zarzuciła niewykonanie czynności wynikających z rozstrzygnięcia nadzorczego wojewody po wyroku WSA, którego wójt nie wykonał
(nie odwołał dyrektorki-przypis mój)ciążącego na nim obowiązku. Prowadząca sprawę prokuratura rejonowa w Tomaszowie Lubelskim nie dopatrzyła się w tym przestępstwa i umorzyła postępowanie w sprawie." Jeśli ktoś uważa, że decyzje dyrektorki podejmowane są bezprawne, musi szybko zrewidować swe przekonanie, szczególnie zwolnieni, którzy szukają ratunku w przesłance, że zwolniła ich osoba nieuprawniona. Mając na uwadze terminy tej sprawy (od wyroku WSA 2.02 do wyroku NSA 26.10.2017 roku prawie 9 miesięcy) to dyrektorka w Lubyczy porządzi legalnie do wakacji. Z tym. że atuty burmistrza w NSA, są zdecydowanie mocniejsze niż wójta z Werbkowic. Nawet w przypadku niekorzystnego wyroku NSA, za swoją postawę zasługuje na wygranie ewentualnego konkursu na dyrektora szkoły i kierować szkołą bez względu na układy polityczne do 31 sierpnia 2023 roku. Taki horyzont czasowy muszą brać ci, którzy chcą przeczekać dyrektorkę na zwolnieniach, urlopach. Swoją drogą, tak udanej administracji nasze województwo jeszcze nie miało w swojej historii !
Dyrektorka zostanie zwolniona po wyborach samorządowych.Wystarczy jedną skarga ucznia i jazda do galerii.
Na górę

Postautor: Masters » 9 lis 2017, o 20:49

A ja Wam powiem ŻE burMISZCZEM zostanie ktoś z nazwiskiem na ..ski i jeŹdzi niemiwckim samochodem
A ja będę proboszczem a może nawet kardynałem bo jeżdżę na gapę
Na górę

Postautor: Masters » 9 lis 2017, o 20:57

Teraz już jest jasne kto, co i dlaczego pisał anonimy. Czas by wojewoda wyjaśnił przed prokuratorem dlaczego podjął postępowanie administracyjne na podstawie donosu. Nie byłoby to przestępstwem, ale skutki takie jak nieważny rok nauki wszystkich uczniów naszej szkoły, to już jest skandal na skalę krajową. Gdyby to, zgodnie z prawem, nie brał się za sprawę kiedy już wygasła mu kompetencja a skierował ją do WSA, to nie byłoby takiej sytuacji. To dlatego ustawa daje mu na to tylko 30 dni i tego terminu nie może naruszyć. Myślę, że WSA w uzasadnieniu swego ostatniego wyroku nic mądrego nie napisze. Po tym wszystkim to ludzie na pewno nie wybiorą na burmistrza Lubyczy kandydata popieranego przez PiS.
Ty Jas no widz chy ba ci się z te j two jej mą dr ości po mi esz alo w gł ów ce.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”