O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 10 lut 2018, o 09:19

"Możejuż zawita niedługo inna komisja w czarnych kominiarach. Wtedy to będzie wydarzenie roku."
- Nie bardzo rozumiem, co cię tak cieszy? Jaką korzyść odniesiesz? Tylko czekasz na to, aby coś złego się wydarzyło. -Nie życz nikomu, co tobie niemiłe.- Szukaj wokół siebie dobra, wtedy będzie łatwiej żyć tobie i z tobą.
Na górę

Postautor: Gość » 10 lut 2018, o 09:52

Nikomu żle nie życzy się, ale jak ktoś robi wały za moje pieniądze jak ktoś pluje mi w twarz to co mam mówić że deszcz pada? Każdy wie że władza ma ludzi głęboko w dupie i to co teraz się robi to młyn na wode wyborczą. Jeśli ktoś da się na to nabrać to jest napewno niepoważny. pisze się śmieszne projekty za dużą kase a nie ma się 10 tyś, na chodnik czy kawałek drogi. Świta kasuje za napisanie projektui po 5- 6 tyśi, który z góry skazany jest na niepowodzenie!!
Na górę

Postautor: Gość » 10 lut 2018, o 10:09

Komisja w czarnych kominiarkach może zainteresować się, czy dobrze przygotowany gość z 20 czerwca 2017 roku przyjechał interesownie do Lubyczy. Bo to,że przyjechał na zaproszenie typów spod ciemnej gwiazdy to sam powiedział otwierając to spotkanie.
Na górę

Postautor: 5 10 15 » 10 lut 2018, o 15:03

Czy ktoś może odpowie na pytanie:
Dlaczego w gminie Lubycza Królewska płacimy za ścieki najdrożej w woj. Lubelskim?
1m 3 ścieków kosztuje 9,95 zł a np. w Tomaszowie Lub. za 1m3 płacą 5,27 zł, nawet ścieki przemysłowe są tam tańsze kosztują 7,00 zł.
O co tu chodzi? Jak długo mieszkańcy będą tak wykorzystywani?
Czy likwidacja ZUK sp. Z O.O. musi trwać tak długo? Przecież gmina umarza im podatki, majątku który trzeba zlikwidować nie mają. No chyba że chodzi o stertę śmieci na placu. Może czas najwyższy przerwać ten zaklęty krąg. Może Rada Gminy zaczęłaby pracować na rzecz mieszkańców, a nie układów i układzików PO-wskich protegowanych. Może zróbmy jakąś akcję albo protest lub skierujmy zapytanie do jaśnie oświeconego burmistrz i wielce oświeconej rady gminy nie tylko w tej sprawie ale wielu innych. A może Ludziska zagłosujmy w końcu na ludzi porządnych nie powiązanych z żadną partią!
Takich prawdziwych społeczników. Bo wiecie mam ciągle przed oczami wizję przyszłych wyborów i wynik: burmistrzem zostaje Pan ...ski i obecni radni. A wtedy MASAKRA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
Co Wy na to?
Na górę

Postautor: Gość » 10 lut 2018, o 17:14

Skoro jesteście tacy mądrzy i odważni, to bardzo proszę wskazać jakąś alternatywę, tj. innego kandydata niż obecny burmistrz. Tylko - śmielej - z imienia i nazwiska proszę, bo ja tu na horyzoncie nikogo godnego nie widzę.
Na górę

Postautor: Gość » 10 lut 2018, o 18:17

Przyjdzie czas wyborów będą kandydaci.
Na górę

Postautor: Gość » 10 lut 2018, o 19:04

Skoro jesteście tacy mądrzy i odważni, to bardzo proszę wskazać jakąś alternatywę, tj. innego kandydata niż obecny burmistrz. Tylko - śmielej - z imienia i nazwiska proszę, bo ja tu na horyzoncie nikogo godnego nie widzę.
Podać nazwiska? A co burmistrz swoimi sposobami ma im życie uprzykrzyć? Ja mam jednego kandydata i jeśli się zdecyduje napewno na niego oddam głos. A przede wszystkim sam będe woził ludzi na głosowanie, im więcej głosów tym ta watacha ma mniejsze szanse.
Na górę

Postautor: Gość » 10 lut 2018, o 20:40

Spokojnie. Nie denerwuj się, bo błędy ortograficzne robisz :lol:
Na górę

Postautor: luty » 10 lut 2018, o 22:47

Niech sie pochwali ile projektów odpadło bo jesteśmy miastem
Realizowane są projekty - nie podoba się, bo ktoś za realizację dostaje wynagrodzenie, a przecież były zarzuty, że nic się nie dzieje, ludzie nie mają możliwości się dokształcać, szkolić. Mają możliwość - źle!
Odpadają projekty (?) - też źle. Ludzie nienawiść i zazdrość was zżera. A kredyty dwóch poprzednich Wójtów też trzeba było spłacić, ale inni to mogli na marnej jakości inwestycje. A skoro chcecie "dobrej zmiany" - to czego oczekujecie? Chyba tylko "stołków" dla siebie, bo przecież kredyty trzeba spłacać!
Na górę

Postautor: Gość » 11 lut 2018, o 11:19

To prawda że Tomek Leszczyński w imieniu gminy zaciągnął ostatnio kredyt na 10 mln zł? Z terminem spłaty do 2025 roku? Proszę o odpowiedź?
Na górę

Postautor: gosc 1 » 11 lut 2018, o 11:32

To prawda że Tomek Leszczyński w imieniu gminy zaciągnął ostatnio kredyt na 10 mln zł? Z terminem spłaty do 2025 roku? Proszę o odpowiedź?
Prawda.Bo wie że tego nie będzie spłacać.Co on na w tym łbie......?
Człowiek roku😆😆😨😨 wstyd roku raczej :
1. nie z jego inicjatywy bieg ,, miedzynarodowy" a sobie przypisuje
2. rewitalizacja. ...no można tak to nazwać - wyrzucenie z panią od księdza nauczycieli i przyjęcie nowych. .....
Na górę

Postautor: Gość » 11 lut 2018, o 12:11

żeby spłacić 10 baniek 7 lat normalnie trzeba być człowiekiem roku
Na górę

Postautor: Gość » 11 lut 2018, o 13:17

Najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy najmniej wiedzą. Miłej niedzieli.
Na górę

Postautor: gosc 1 » 11 lut 2018, o 13:22

Najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy najmniej wiedzą. Miłej niedzieli.
Wiem dużo. Czekam na dobry moment😉 aby przekręty i tajemnice TL i BZ zostały ujawnione......
Na górę

Postautor: Gosc2 » 11 lut 2018, o 13:53

Aby posądzać Panią BZ o przekręty i tajemnice trzeba mieć dowody i odwagę aby się podpisać pod postem . Z tego co wiem to Pani BZ działa szybko i już złożyła skargę w odpowiednim miejscu o bezpodstawne i uporczywe nękanie jej osoby.A więc wszechwiedzący sygnalisto wkrótce zostaniesz zdemaskowany .
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”