O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: tozaj » 16 paź 2018, o 14:16

Miałem sen a w tym śnie Pan Marek Łuszczyński, został Burmistrzem a za 5 lat Posłem :) dla wszystkich Mieszkańców gminy

Przypomniał mi się serial ranczo jak to wójt został prezydentem. :D Najpierw to trzeba wygrać wybory na Burmistrza a to się nie uda.
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2018, o 14:22

Miałem sen a w tym śnie Pan Marek Łuszczyński, został Burmistrzem a za 5 lat Posłem :) dla wszystkich Mieszkańców gminy

Przypomniał mi się serial ranczo jak to wójt został prezydentem. :D Najpierw to trzeba wygrać wybory na Burmistrza a to się nie uda.
Nie tobie o tym decydować... Mieszkańcy wybiorą!

https://www.tomaszowiak.net/wiadomosci/ ... -Krolewska
Na górę

Postautor: tozaj » 16 paź 2018, o 14:24




Przypomniał mi się serial ranczo jak to wójt został prezydentem. :D Najpierw to trzeba wygrać wybory na Burmistrza a to się nie uda.
Nie tobie o tym decydować... Mieszkańcy wybiorą!

https://www.tomaszowiak.net/wiadomosci/ ... -Krolewska
Akurat jestem mieszkańcem gminy i sam się przekonasz w niedzielę wieczorem, bądź w poniedziałek rano. W drugiej turze twój kandydat płynie.
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2018, o 14:48

Skromny, nieśmiały, czasem lekko zażenowany pan Marek jest dobrym kandydatem, ale na sołtysa Siedlisk. W żadnej mierze na burmistrza Lubyczy Królewskiej. Zna potrzeby swojej rodzinnej wioski, wie, gdzie są skamieniałe drzewa, pomnikowy dąb i rezerwat Jalinka, mniej stresu, podejmowania trudnych decyzji, asertywności, wystąpień publicznych, które są dla niego piętą Achillesa. To preferuje go do takiego stanowiska. Sołtys może być z niego dobry. Może.
Na górę

Postautor: Lubycza » 16 paź 2018, o 15:58

Z wielkim ale to potężnym hukiem już coś wyleciało parę ładnych miesięcy temu
Dzięki temu coś - jak to nazywasz ludzie dowiedzieli się o: przekrętach finasowych, o tym, że ktoś był nielegalnie
( za czyjąś zgodą) powołany na jakieś stanowisko, o tym na kogo są przepisane samochody , o pieniądzach z projektów, o tym że jak czegoś nie podpiszesz to jesteś wróg nr 1....
To coś dzięki temu , dzięki wyrokom z sądów będzie miało wypłacone pieniądze.Niektórzy już mają ...no ale wójt się do tego nie przyzna.
Wstyd okrutny.
I nie pomoże przepisywanie majątków po rodzinie.I chodzenie po ciuchlandach też. ( proszę pseudo pana i pseudo pani.... :lol:
Na górę

Postautor: abrakada » 16 paź 2018, o 17:31

każdy kto szanuje siebie, swoją rodzinę, dzieci i znajomych powinien zrobić w niedziele porządek z układem
http://www.tygodnikzamojski.pl/artykul/ ... ml#k142159
Na górę


Postautor: Gość » 16 paź 2018, o 21:08

Jak tam dziś po spotkaniach z kandydatami
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2018, o 22:09

każdy kto szanuje siebie, swoją rodzinę, dzieci i znajomych powinien zrobić w niedziele porządek z układem
http://www.tygodnikzamojski.pl/artykul/ ... ml#k142159
Nie próbuj być sumieniem ludzi, ich rodzin, dzieci i znajomych, bo każdy ma własne sumienie i własny wybór.
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2018, o 23:49

Jak tam dziś po spotkaniach z kandydatami
Tera Ci nie powiem, ale się dowiaduj :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2018, o 06:45

Ha , a pro po spotkań to na jednym ze spotkań w sołectwie kandydat na radnego stwierdził iż generalnie to ma w dupie swojego kandydata na burmistrza. Chodzi mu tylko oto aby zostać radnym. :lol: Rozbrajająca szczerość.
Na górę

Postautor: belfegor » 17 paź 2018, o 08:47

Ten belfer od szkolnych donosów (anonimowych) co spowodowały rozpierduchę wg rozgłaszanych przez jego mamusię informacji został zwolniony w tym roku właśnie za donosy. Jeśli ma wspólnika to liczę, że pani dyrektor B.Z. po powrocie go wytropi i wyśle na "zieloną trawkę"
Okazuje się informacja o informacjach rozgłaszanych przez mamusie w/w belfra nie3 chce się potwierdzić, zatem zamieszczony mój powyższy tekst należy traktować jako niesprawdzoną plotkę, opinię... :oops: :roll: :roll: :roll:
Na górę

Postautor: belfer » 17 paź 2018, o 09:49

Wyrok jest od 28.06.2018 a Pani BZ jest nadal dyrektorem ale już nie osób na jej szczęście z kwalifikacjami pedagogicznymi . Jeszcze myślę ,że długo porządzi w tej szkole .
,, porządzi " w tej szkole - żart dnia :panzielony:
Tak samo jak porządził x.r.
Tak samo jak rządzi wójt... :lol:

Zemsta jednak nie jest slodka...
Porządzi do końca swojej kadencji, ponieważ nowy burmistrz nie będzie rozpoczynał od razu nowej wojny bez szans na wygraną ( by ją zwolnić trzeba mieć uzasadnienie faktyczne a tego nie dostarczają wyroki sądów administracyjnych). Logiczne jest, że nie mając na widoku lepszych kandydatów na dyrektora szkoły, będzie ją trzymał do końca jej kadencji tj. do 31.08.2020 roku aż wygaśnie jej kadencja i problem się rozwiążę sam. Zresztą by ratować wojewodę musi wydać nowe zarządzenie powierzające jej stanowisko od 1.09.2015 roku by zalegalizować lata bezprawia wywołane przez spóźnione rozstrzygnięcia. Inaczej to prokuratura musi postawić wojewodę przed Sądem karnym, a to przywróci stan pierwotny a dla wojewody śmierć zawodową jako prawnika i nauczyciela akademickiego. Liczenie,że pod rządami PiS-u prawo już nie działa może być złudna i prowadzić do przykrych rozczarowań. Doświadczają tego zwolnieni nauczyciele.
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2018, o 10:11

Nowe zarządzanie wydane teraz? Działające westecz od01.09.2015r? I to będzie zgodne z prawem? U was wszystko jakoś do tyłu.
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2018, o 11:06

Jak tam dziś po spotkaniach z kandydatami
Tera Ci nie powiem, ale się dowiaduj :lol:
Tagem czuł
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”