O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Joola » 27 wrz 2020, o 18:17

Piszesz pierdoły aby pisać czy tak masz poukładane w głowie? Co mają mieszkańcy do decyzji czy obwodnica będzie jedno czy dwu pasmowa? Obwodnica będzie częścią S17 i dlatego podjęto taką decyzję. Już dawno to mówiłem i zawsze będę powtarzał Wam w tej Lubyczy dupe miodem smarować i tak będzie że kwaśne. Tacy jesteście, wszędzie dookoła coś się dzieje ludzie o podwórka ozdabiają a Wam nawet posprzątać się nie chce. Co dopiero w mieście czy na wsi porządek utrzymać. Śmierdzi wam? A co zrobiliście w tej sprawie oprócz biadolenia i oczerniania burmistrza na tym forum? A co do burmistrza to mamy w końcu chłopa z ambicjami, gość sam wiele nie zdziała mając takich mieszkańców.
Buhaha masz tupet żeby tak pisać tak zrobiliśmy co miesiąc płacimy na niemałe pensje urzędników i mamy prawo wymagać żeby ktoś się zajął swoimi obowiązkami
Na górę

Postautor: swij » 30 wrz 2020, o 18:25

Buhaha masz tupet żeby tak pisać tak zrobiliśmy co miesiąc płacimy na niemałe pensje urzędników i mamy prawo wymagać żeby ktoś się zajął swoimi obowiązkami
Taaa .. obudź się PGRy już się skończyły. Wasza mentalność została w latach 80 XX wieku. Należy się i ..uj. Żaden urzędas nie przyjdzie do Ciebie zapytać czy jesteś zadowolona z życia. Bo i ta wiadomo że uzyska odpowiedź że nie, tak tu jest i będzie.
Na górę

Postautor: Joola » 30 wrz 2020, o 19:22

Taaa .. obudź się PGRy już się skończyły. Wasza mentalność została w latach 80 XX wieku. Należy się i ..uj. Żaden urzędas nie przyjdzie do Ciebie zapytać czy jesteś zadowolona z życia. Bo i ta wiadomo że uzyska odpowiedź że nie, tak tu jest i będzie.
To twoja mentalność została w czworakach wyjeżdża mi tu z PGR naucz się czytać ze zrozumieniem bo widać nic nie zrozumiałeś z mojego wpisu.Chyba po coś płacimy podatki, chyba są jakieś przepisy a urzędnicy są od czego więcej niż lansowanie się na wiejskich festynach. I dla twojej wiadomości chłopku pańszczyźniany TAK NALEŻY SIĘ za comiesięczne pobory z moich podatków coś mi się do należy a urzędnik to nie jest święta krowa a przynajmniej być nie powinien
Na górę

Postautor: Maja88 » 1 paź 2020, o 07:24

Wako gdzie jesteś? Ten którego chciałeś wysadzić do więzienia ministrem zostanie. 😂 Może napiszesz jakieś odwołanie.
Na górę

Postautor: Gość » 1 paź 2020, o 19:51

To twoja mentalność została w czworakach wyjeżdża mi tu z PGR naucz się czytać ze zrozumieniem bo widać nic nie zrozumiałeś z mojego wpisu.Chyba po coś płacimy podatki, chyba są jakieś przepisy a urzędnicy są od czego więcej niż lansowanie się na wiejskich festynach. I dla twojej wiadomości chłopku pańszczyźniany TAK NALEŻY SIĘ za comiesięczne pobory z moich podatków coś mi się do należy a urzędnik to nie jest święta krowa a przynajmniej być nie powinien
Krów to ja z Tobą nie pasałem i na bosaka po gównach nie biegałem żebyśmy na ty byli. A tego o czym ja piszę to Ty tępa dzido nie rozumiesz. Ale cóż ukraina to ukraina takie wychowanie.
Na górę

Postautor: cwel » 2 paź 2020, o 09:47

Wako gdzie jesteś? Ten którego chciałeś wysadzić do więzienia ministrem zostanie. 😂 Może napiszesz jakieś odwołanie.
Ja myślę podobnie jak Wako, że P.C. (bo tak należy pisać w praworządnym państwie) może skończyć gorzej niż sądzi Wako.
Na górę

Postautor: Jan 77 » 2 paź 2020, o 12:10

Wako to teraz jest na pokładzie okrętu Akuła i ukrył się w głębinach.🤣
Na górę

Postautor: Bielei66 » 2 paź 2020, o 16:52

Buhaha masz tupet żeby tak pisać tak zrobiliśmy co miesiąc płacimy na niemałe pensje urzędników i mamy prawo wymagać żeby ktoś się zajął swoimi obowiązkami
miasto bura...... Nie wiem jak można tam mieszkać..lubyczaki są wilkiem nawet sąsiad do sąsiada. Straszne !!!!!
Na górę

Postautor: swij » 3 paź 2020, o 07:37

A jak u nas? Bo już nawet Bełżec nas wyprzedza.
https://tomaszow.lub.pl/w-belzcu-podzie ... -maseczek/
Na górę

Postautor: Matkavv » 3 paź 2020, o 08:54

Ja szyłam maseczki. Robiłam to dla mieszkańców.
i nie potrzebuję rozgłosu. Każdy robił to z dobroci serca. Burmistrz dziękował wszystkim na sesji i to w zupełności wystarczy.
Na górę

Postautor: gasss » 4 paź 2020, o 09:46

A jak u nas? Bo już nawet Bełżec nas wyprzedza.
https://tomaszow.lub.pl/w-belzcu-podzie ... -maseczek/
w czym nas wyprzedza? bo w tym linku nic ciekawego nie ma...
Na górę

Postautor: Joola » 14 paź 2020, o 15:22

Jak tam słyszeli adrian przed wizyta w Kijowie kazał odbudować pomnik morderców pociągu z Bełżca brawo pis ...
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2020, o 17:09

Ja szyłam maseczki. Robiłam to dla mieszkańców.
i nie potrzebuję rozgłosu. Każdy robił to z dobroci serca. Burmistrz dziękował wszystkim na sesji i to w zupełności wystarczy.
Wszyscy szyli z dobroci serca, nie którzy w ramach godzin pracy, niektórzy w kołach gospodyń wiejskich. Były też osoby które robiły to zupełnie bezinteresownie, tracąc czas, niekiedy ponosiły wydatki. o nich zapomniano. Każda gmina w naszym powiecie podziękowała za ten trud w sposób szczególny. U nas jak zwykle ....sami swoi. Ech....
Na górę


Postautor: Karol M » 17 paź 2020, o 22:23

Ssorom i innym ratlerkom odpowiadam jednak: Ich ujadanie na forum i nie tylko nie wyrządza mi jakichś większych szkód wizerunkowych ze względu na ich nikczemne gabaryty. Wszak ratlerki to takie małe psiny, które męczą się srodze wlokąc swe jaja po podłodze, nie sięgają swym horyzontem poznawczym mych nogawek.
Jednak z uwagi, że teksty zamieszczone w omawianej gazecie "powiatowej" i na tym forum może czytać młodsza generacja mieszkańców gminy Lubycza, urodzona już po moim odejściu z Lubyczy, zmuszony jestem do poczynienia pewnych wyjaśnień.
Byłem jednym z inicjatorów powstania klubu "Granica" pod koniec lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku, wraz z kapitanem WOP H.Reją, dyrektorem POM-u Z.Kawałko, St.Watrakiem J.Gochem i innymi, służyłem jej dobrą radą. Jednak nigdy nie pracowałem dla niego, nie szkoliłem zawodników tego klubu.Ponieważ szkolenie to miało charakter wyczynowy, wymagało znacznych środków finansowych, których "Granica"wtenczas i później nigdy nie miała. Dlatego szkoleni przeze mnie zawodnicy, nawet urodzeni i uczący się w Lubyczy, zmuszeni byli reprezentować województwo jako zawodnicy "Unii" Hrubieszów, "Tomasovi", MKS "Sokół" Tomaszów i "Agrosu" Zamość. Ten temat był przedmiotem w2ielu dyskusji oficjalnych i nieoficjalnych. Kolejni prezesi "Granicy" "Z.Kawałko, St.Głąb i R.Parafiniuk to rozumieli i z bólem znosili. Nie wykazywali jakichś uprzedzeń i złośliwości, zawsze odnosili się z szacunkiem. Zatem nie wspominając mnie w tym nie znanym mi artykule, redaktor pisał prawdę, wcale nie czuję się jakoś "dojechany".
Ponadto jako aktualny mistrz powiatu tomaszowskiego nie czuję jakiegoś kompleksu do zawodników "Granicy", wszak żaden z zawodników tego klubu nie dostąpił tego zaszczytu w jego dziejach.
Już za rok może nastąpić kolejne "dojechanie" ujadających, za nisko sikających (niestety) ratlerków. W przyszłym roku "Tomasovia" będzie obchodzić swe 100-tuletnie urodziny. Być może nawiąże do tradycji w wzorem z roku 1996 (75-lecie) zorganizuje plebiscyt na zawodnika i trenera stulecia kubu. Wtenczas kolejność plebiscytu prowadzonego przez "Kurier Lubelski" i "Tygodnik Zamojski" była taka: zawodnicy - 1. W.Furmanek ( kibice głosowali na niego pomimo, że wcześniej w 1979 roku opuścił Lubyczę i "Tomasovię") 3. D.Bzowski (rodowity Lubyczanin) a trenerzy - 1.Wacław Koszel. Mając na uwadze, że w ostatnim ćwierćwieczu moi wychowankowie dorzucili do mej plebiscytowej metryczki kilka tytułów mistrza Polski i reprezentowali kraj w meczach międzypaństwowych, czuję, że nie jestem bez szans na dobre miejsce w ewentualnym plebiscycie.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”