O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Mieszk lubyczy » 24 lis 2006, o 19:34

BLUSMEN pisze:ZERO SZACUNKU DLA SIEBIE I SPOŁECZEŃSTWA -CZY WY JESTEŚCIE OŚWIATA?? DZIECI UCZYĆ(OPRÓCZ KOSZELA) A OD POLITYKI WARA!!!!KTOŚ Z WAS WYGRA I ZOSTANIE WÓJTEM,A ZA CZTERY LATA I TAK BĘDZIE PODOBNIE JAK Z JASIŃSKIM-PONIEWAŻ WASZA DZISIEJSZA POSTAWA JEST ZDECYDOWANIE GORSZA NIŻ CZTERY LATA TEMU OBECNEGO WÓJTA.LUBYCZO ZNOWU Z DESZCZU POD RYNNĘ.JASIŃSKI ZA PÓŁ ROKU W LUBYCZY ODBĘDZIE SIĘ REFERENDÓM WIĘC NIEMARNUJ CZASU .A ZBYSIO G. SIEDZI W TEJ CHWILI W SZKOLE I DRUKUJE ULOTKI ZA NASZE PIENIĄDZE -OCZERNIAJĄCE GŁĄBA ALE PAN STASIO C. NIC OCZYWIŚCIE O TYM NIE WIE...CHCE SIĘ ŻYGAĆ!!!







Pan Stasio nic nie wie. Bo to my mieszkańcy Lubyczy nie Pan Stasio nie chcemy Głęba wojta.
Wiemy wszyscy jaką ma opinię. Wiemy jaki jest. Wiemy co nas czeka gdy nim zostanie. To satrapa i nieudacznik. Potrafił skutecznie skłocic współpracowników, to spolaryzuje i społeczeństwo Lubyczy.

Nie chcemy obudzić się z ręką w nocniku.
Na górę

Postautor: Nauczycielka » 24 lis 2006, o 19:47

BLUSMEN pisze:ZERO SZACUNKU DLA SIEBIE I SPOŁECZEŃSTWA -CZY WY JESTEŚCIE OŚWIATA?? DZIECI UCZYĆ(OPRÓCZ KOSZELA) A OD POLITYKI WARA!!!!KTOŚ Z WAS WYGRA I ZOSTANIE WÓJTEM,A ZA CZTERY LATA I TAK BĘDZIE PODOBNIE JAK Z JASIŃSKIM-PONIEWAŻ WASZA DZISIEJSZA POSTAWA JEST ZDECYDOWANIE GORSZA NIŻ CZTERY LATA TEMU OBECNEGO WÓJTA.LUBYCZO ZNOWU Z DESZCZU POD RYNNĘ.JASIŃSKI ZA PÓŁ ROKU W LUBYCZY ODBĘDZIE SIĘ REFERENDÓM WIĘC NIEMARNUJ CZASU .A ZBYSIO G. SIEDZI W TEJ CHWILI W SZKOLE I DRUKUJE ULOTKI ZA NASZE PIENIĄDZE -OCZERNIAJĄCE GŁĄBA ALE PAN STASIO C. NIC OCZYWIŚCIE O TYM NIE WIE...CHCE SIĘ ŻYGAĆ!!!





Jeśli mam być szczera, to Pan Głąb skutecznie zapracował na swoja złą opinię w tutejszym środowisku i Pan Stasio , którego też znam , już mu nic nie zaszkodzi.
Nieraz próbował klepnąc mnie tu i ówdzie. Niestety spotkał się ze zdecydowaną odmową na takie zaloty.z mojej strony.
Pracowałam w Lubyczy 1993 r. Teraz losy mej szkoły obchodzą mnie fragmentarycznie. Wiedziałam , że Pan G. przestał pełnić swoją funkcję przed cztrema laty i myślałam że środowisko nauczycielskie raz na zawsze uwolni się od niego. Niestey słyszę , że jak kandydat na wójta znów będzie wywierac niekorzystny wpływ na sprawy Lubyczy.

To przykre!!!
Na górę

Postautor: Buc » 24 lis 2006, o 19:51

Nadużywanie caps locka przez "ucznia koszela", "my" i "blusmena" wskazuje, że to jedna i ta sama osoba, która ma osobisty uraz do Koszela wyniesiony ze szkoły. I ma b.gruby tyłek. Na jego miejscu mocno bym pilnował okolice odbytu, bo może spełnić się jego koszmarny sen ze szkolnych lat - zostanie głowodupem.
Na górę

Postautor: BLUSMEN » 24 lis 2006, o 19:55

PODAJ WYNIK.PODAJ WYNIK PIERWSZEJ TURY WYBORÓW.A JEŚLI GO NIE ZNASZ TO NIE JESTEŚ MIESZKAŃCEM LUBYCZY .PRAWDOPODOBNIE MIESZKASZ NA GRUSZCE.I NIE WYPOWIADAJ SIĘ W IMIENIU MIESZKAŃCÓW LECZ W SWOIM , PONIEWAŻ NIE JESTEŚ RZECZNIKIEM PRASOWYM LUBYCZAN.
Na górę

Postautor: POSTRONNA » 24 lis 2006, o 20:24

PYTANIE DO NAUCZYCIELKI, KTÓRA RZEKOMO OPIERAŁA SIĘ ZALOTOM PANA G. MOŻE TO PANI BYŁA PROWOKATORKĄ TYCH ZALOTÓW ? MOŻE BYŁY ONE NIEDOŚCIGŁYM PANI MARZENIEM? ALBO PANI WYKSZTAŁCENIE MA DUŻO DO ŻYCZENIA , PONIEWAŻ Z PANI OPOWIEŚCI WYNIKA, ŻE G. JEST NIEWINNY I OPIERAŁ SIĘ A PAN C. BYŁ TYM RZEKOMYM SEKSUALNYM NAPALEŃCEM. NIECH SIĘ PANI ZDECYDUJE :oops:
Na górę

Postautor: Wako » 24 lis 2006, o 21:12

Ponieważ telefon do mnie przez cały czas dzwoni z zapytaniami o wyrok sądu odpowiadam hurtem: KWW J.Głąba wnosił o zasądzenie mi 5 tys. zł na cele charytatywne - sąd oddalił ten wniosek, ogloszenie wyroku w prasie lubelskiej na mój koszt - sąd oddalił ten wniosek. Zasądził tylko opublikowanie tekstu, który podałem wcześniej. Od zawiadomienia do rozprawy miałem zaledwie dwie godziny, zatem nie mogłem przygotować materiałów na udowodnienie prawdziwości czynów J.Głąba. Sąd nie zauważył, że "umorzenie" jest inna kategorią prawną niż "uniewinnienie". Umorzenie sprawy wcale nie oznacza, że np.Głąb nie popełnił zarzucanego mu czynu, do sprawy zawsze można wrócić. Trzeba wiedzieć, że J.Głąb w żadnej ze spraw nie został uniewinniony.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lis 2006, o 22:46

Brawo P. Wacku jestesmy z Tobą.
Na górę

Postautor: gość » 24 lis 2006, o 23:14

My tzn.kto ??? : Koszel, Grygiel i Cisło ??? :evil:
Na górę

Postautor: Buc » 24 lis 2006, o 23:45

Gostek pomyśl jak wam w niedzielę nie dowiozą głosów co będzie?
Hulajnogą do Bełżca?
Na górę

Postautor: Gość » 24 lis 2006, o 23:58

A ten BYŁY UCZEŃ KOSZELA to kto? Słyszałam, że to p. Ż - redaktor plugawego brukowca FAKTY i MITY wynajety przez sztabowców Głaba do oszkalowania p. Koszela, a przy okazji i p. Cisły. Nie wiem, czy to prawda, ale jeśli tak to jest kolejny przykład "czystej walki wyborczej". Kończę, bo za chwile cisza.
Na górę

Postautor: Wako » 25 lis 2006, o 00:07

Postawa mego byłego ucznia świadczy, że i mnie zdarzało sie wyedukować buble. Wierzę, ze podczas tej kadencji skutecznie sie zresocjalizuje i zmieni zdanie na mój temat.
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2006, o 00:52

PARANOJA!!
Na górę

Postautor: Buc » 25 lis 2006, o 10:50

Proszę o zakup nowej klawiatury dla Waszego rzecznika ponieważ klawiatura go dekonspiruje (ma zablokowany caps lock), pokazuje, że pisze pod różnymi nickami. Chyba, że nie umie się nią posługiwać. Ale za to nie można obciążać W.Koszela bo kiedy go ćwiczył w szkole jeszcze nie było komputerów. Osobiście radzę mu przejść do KWW S.C., który jest też specjalistą do komputerów i go przy okazji doszkoli.
Na górę

Postautor: Wako » 25 lis 2006, o 11:15

Odpowiadam Nie-tubylcowi dlaczego jestem przeciwko kandydaturze J.Głąba na stanowisko wójta:
1. Spełniam swój obywatelski obowiązek
2. Spłacam dług wdzięczności lubyckiej społeczności, w której przeżyłem najlepsze lata swego życia
3. Dobra znajomość dobrych i złych cech charakteru, jego dotychczasowych dokonań życiowych
Na górę

Postautor: Ciekawy » 25 lis 2006, o 11:36

Mam prośbę do Wszystkowiedzącego by skomentował wyrok Sądu jaki dostał W.Koszel (o ile tekst zamieszczony na tym forum przaz Wako jest zgodny z wyrokiem). Proszę o to bo dużo o nim pisał a jak na forum pojawiły się szczegóły to się wyłączył. Jak to się stało, że p.J.Głąb zgodził sie na publikację takich przeprosin? Czy Pełnomocnik p.Głąba zaskarżył ten wyrok? Czy nie mógł wpłynąć na treść tych przeprosin? Faktycznie jest to wyrok korzystny dla Koszela - pozwala mu legalnie, prawie za frico ogłosić streszczoną ulotkę, w którą wielu ludzi uwierzy!
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”