O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 13 lip 2017, o 15:42

Zupełnie nie rozumiem lubyckiej rzeczywistości. PiS przy pomo0cy ZNP wznieca rebelię w Lubyczy. Prezes Zarządu Okręgu ZNP Sosnowski podejmuje się mediacji na prośbę (polecenie?) posłów PiS-u. Nauczyciele wstępują z ZNP i przechodzą do "Solidarności". Mecenas Bryłowski (PO) broni w Sądzie rebeliantów z PiS-u. Wojewoda z PiS-u broni rebeliantów z ZNP.A tu wako wyskakuje z pretensjami o brak logiki. Ciekawe gdyby sam jako nauczyciel znalazł się dziś w Lubyczy czy by się odnalazł?
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2017, o 23:33

Tak właśnie! Tyle tylko, że przez ostatnie lata nauczyciele byli "na siłę" trzymani w szkole. Klasy po kilkanaście osób, a grupy nawet po kilka, urlopy zdrowotne, klasy sportowe itd... Poprzednia dyrekcja nikogo nie zwolniła, a przecież dzieci już było mniej. A teraz, kiedy przyszła konieczność szukania oszczędności wszędzie, gdzie się da (w szkole także!) to jest wielkie halo. I ta dyrekcja jest "zła", bo zwalnia! Nie byłaby ta, to byłaby inna. A zwolnienia i tak by były. Tylko może innych osób (mniej "zorganizowanych").
[/quote]

a gdzie jeszcze znaleziono oszczędności? ale konkretnie
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2017, o 08:13

na koncercie weekend? 30 000 zl poszlo . na kredyt wzieli ta usluge czy jak?
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2017, o 15:21

Dokładnie, pytnie do władz skąd pieniądze na takie koncerty które nic nie dają mieszkańcom gminy, gdy ludzie na zebraniach wiejskich pytają o inwestycje pan Burmistrz twierdzi że nie ma pieniędzy!
Na górę

Postautor: Gol » 15 lip 2017, o 16:26

Ludzie, są imprezy-źle, nie ma-też źle :? Jeszcze się taki nie urodził, żeby wszystkim dogodził!
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2017, o 17:43

Ludzie, są imprezy-źle, nie ma-też źle :? Jeszcze się taki nie urodził, żeby wszystkim dogodził!
Nikt nie broni imprez, jeżeli gmina sie rozwija, są pieniądze nie ma długów tym bardziej nich przyjedzie nawet Zenek Martyniuk. Niestety w naszej gminie są olbrzymie długi do których doprowadził burmistrz Leszczyński! Brak inwestycji widać to po wsiach, zamieszanie ze szkołą, nie wypłacone zaległe pieniądze pracownikom i przedsiębiorcom za wykonane usługi. Pytanie skąd były pieniądze na zespół weekend :?: :?:
Na górę

Postautor: Gość » 17 lip 2017, o 00:25

Nikt nie broni imprez, jeżeli gmina sie rozwija, są pieniądze nie ma długów tym bardziej nich przyjedzie nawet Zenek Martyniuk. Niestety w naszej gminie są olbrzymie długi do których doprowadził burmistrz Leszczyński! Brak inwestycji widać to po wsiach, zamieszanie ze szkołą, nie wypłacone zaległe pieniądze pracownikom i przedsiębiorcom za wykonane usługi. Pytanie skąd były pieniądze na zespół weekend :?: :?:
[/quote]

a co, miał grać P. Kawalec?
Na górę

Postautor: Yoyo » 17 lip 2017, o 08:33

Wole Piotrka niż ta szmire którą pokazaliscie za tą kase ale czymś trzeba ludziom oczy zamydlic
Na górę

Postautor: Gość » 17 lip 2017, o 09:25

zespół Weekend jest dziś najdroższym zespołem disco polo, koszt koncertu waha się w granicach 30-35 tys zł, biorą więcej od Akcentu i Martyniuka.
Na górę

Postautor: Gość » 17 lip 2017, o 09:30

zespół Weekend jest dziś najdroższym zespołem disco polo, koszt koncertu waha się w granicach 30-35 tys zł, biorą więcej od Akcentu i Martyniuka.
Wielki zespół; Ja uwielbiam ją ona tu jest i tańczy dla mnie... :lol: :lol: :lol: gdzie tu logika i za co tu płacić już w Zamościu dali chałę na Sylwestra....
Na górę

Postautor: Gość » 17 lip 2017, o 11:43

A oni mają jeszcze jakieś piosenki? Czy to zespół jednego przeboju?
Na górę

Postautor: Gość » 17 lip 2017, o 11:48

wogóle nie podobał mi się występ Weekendu, dla mnie mega był zespół Baciary
Na górę

Postautor: Gość » 17 lip 2017, o 11:57

wogóle nie podobał mi się występ Weekendu, dla mnie mega był zespół Baciary
Tak tak górale to jest zespół dla plebsu a nie jakieś tam weekendy, boysy, bayery fuule i t p.... :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 17 lip 2017, o 12:22

[***].. 30 -35 tysi za to g##n# :!: przecież tu długi same skąd kasa na to była 30 klocków??? Przyjechali pograli 30min hahahaha ale cyrk :!: nie ma co
Na górę

Postautor: koneser » 17 lip 2017, o 12:55

Nie ma szczęścia Lubycza do imprez kulturalno-rozrywkowych. Mój smak artystyczny nie pozwala mi oglądać imprez typu disco-polo i nie mogę się z tego powodu wypowiadać. Natomiast obowiązki służbowe uniemożliwiły mi obejrzenie premiery spektaklu p.t. "Wkręceni durnie", który odbył się 20.06.2017 roku. Oglądając zamieszczone na tym forum fragmenty filmowe powodują ulgę, ponieważ scenę lubycką zdominowali przyjezdni kabotyni z Lublina. Z było na to widowisko patrzeć!
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”