O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 11 cze 2018, o 18:02

U nas się robi LOWE a innych gminach solary, u nas podnosi się kompetencje mieszkańcom a inne gminy realizują pracę u podstaw tj robią coś co widać tj drogi ,projekty unijne dla ludzi np szamba ekologiczne Pytam wprost, czy naprawdę nasi urzędnicy myślą że bardziej potrzebny nam jest kurs pieczenia chleba czy kurs radzenia sobie ze swoimi dziećmi niż np utrzymanie dróg?
Na górę

Postautor: Tomix » 12 cze 2018, o 06:14

Szkoda gadać.... Niech dalej biorą fuchy komandorów rajdów i koordynatorów na jakies projekty... A mieszkańców gdzieś mają i stan dróg
Na górę

Postautor: Piotr s » 12 cze 2018, o 07:29

Te pseudo projekty to łatwy sposób na zarobienie niezłej kasy dla cwaniaków. Prawdziwe potrzeby mieszkańców wcale nie są brane pod uwagę. To jest cały paradoks w działaniu niby aktywistów w gminie .Wszędzie są wszystko robią a naprawdę końcowy efekt to bubel społeczny no ale pełna kieszeń dla koordynatora.
Na górę

Postautor: Machnow » 12 cze 2018, o 08:13

Moim zdaniem projekt Lowe byl dobrym projektem. Muszę przyznać jednak rację, że jego organizacja to jednak nie do końca była udana.... Faktem jest, że są inne potrzeby w naszej gminie lecz nie można od razu negować tego typu projektów... One też są potrzebne. Pozdrawiam z pachnącego Machnowa... :-P
Na górę

Postautor: Marylka » 12 cze 2018, o 09:39

Moim zdaniem projekt Lowe byl dobrym projektem. Muszę przyznać jednak rację, że jego organizacja to jednak nie do końca była udana.... Faktem jest, że są inne potrzeby w naszej gminie lecz nie można od razu negować tego typu projektów... One też są potrzebne. Pozdrawiam z pachnącego Machnowa... :-P
Dooobrymm :D:D co tam było dobrego nauka alfabetu angielskiego przez 3 miesiące?? może kurs manicure albo układania bukietów?? a może sposoby radzenia sobie z własnym dzieckiem?? bierz pod uwagę też że te kursy prowadziły osoby z jakiejś łapanki abstrahując od tematyki zorientuj się też jakie stawki tam mają ci "nauczyciele" a jaką kasę biorą te całe "stowarzyszenia" za realizacje tego. Kiedyś miałem okazje przyjrzeć się takim szkoleniom unijnym od środka i wiem że to jedna wielka pralnia kasy wszystkie faktury zawyżone 200% a jeśli jeszcze mówimy o takich miękkich szkoleniach nie do zweryfikowania to już w ogóle wychodzi parodia
Na górę

Postautor: Dag » 12 cze 2018, o 11:42


Niezłe jaja będą uczyć obsługi Facebooka :D "rolnik w sieci" :D kiedy kurs zmieniania pampersów dzieciom!!?? a może jeszcze kurs jedzenia nożem i widelcem
Na górę

Postautor: Jaaaaaaa » 12 cze 2018, o 13:14

Jak macie tam takich matołów którzy nie potrafią obsługiwać komputera to trzeba nadrabiać. Sam pewnie jak Ci się zawiesi robisz w pory i brajanka wolasz 😆😆 bo mi się zepsuło .. nie mogę wpisać na forum ... ojej .. to szkolenie dla ciebie
Na górę

Postautor: PeGeRus » 12 cze 2018, o 17:12

Sam jesteś pewnie taki brajanek i tatula uczyłeś, a swoją drogą to w wojsku mnie zawsze uczyli że jaa.. to dupa.
Na górę

Postautor: Jaaaaaaa » 12 cze 2018, o 17:34

Wolę jaaaa niż mieszkać na tej wsi lubycza bez kultury ... właśnie moim zdaniem należałoby takie warsztaty z wychowania dzieci przeprowadzić .. czasem tam jestem i ani dzień dobry ani przepraszam .. Ale co dzieci mają wiedzieć jak taki jeden z drugim matoł.. i wiesz co jest najlepsze .. ze czasem tu zaglądam i dla beki napiszę coś .. wrzucę ... podsumuje .. mam z Was ubaw ... kiszone ogórki w swoim sosie .. nic poza swoją wioską nie widzieliście.. żenada i śmiech. A wy i tak nie zrozumiecie 😆
Na górę

Postautor: Gość » 12 cze 2018, o 17:57

To po co tu zaglądasz? Kompleksy leczysz?
Na górę

Postautor: Gość » 12 cze 2018, o 19:59

Wolę jaaaa niż mieszkać na tej wsi lubycza bez kultury ... właśnie moim zdaniem należałoby takie warsztaty z wychowania dzieci przeprowadzić .. czasem tam jestem i ani dzień dobry ani przepraszam .. Ale co dzieci mają wiedzieć jak taki jeden z drugim matoł.. i wiesz co jest najlepsze .. ze czasem tu zaglądam i dla beki napiszę coś .. wrzucę ... podsumuje .. mam z Was ubaw ... kiszone ogórki w swoim sosie .. nic poza swoją wioską nie widzieliście.. żenada i śmiech. A wy i tak nie zrozumiecie 😆
co bierzesz?
Na górę

Postautor: Gość » 12 cze 2018, o 20:00

Wolę jaaaa niż mieszkać na tej wsi lubycza bez kultury ... właśnie moim zdaniem należałoby takie warsztaty z wychowania dzieci przeprowadzić .. czasem tam jestem i ani dzień dobry ani przepraszam .. Ale co dzieci mają wiedzieć jak taki jeden z drugim matoł.. i wiesz co jest najlepsze .. ze czasem tu zaglądam i dla beki napiszę coś .. wrzucę ... podsumuje .. mam z Was ubaw ... kiszone ogórki w swoim sosie .. nic poza swoją wioską nie widzieliście.. żenada i śmiech. A wy i tak nie zrozumiecie 😆
Brajanku w właściwie baranku, jeszcze za Lubyczą zatęsknisz, oj zatęsknisz :shock: :lol: :lol: :lol: !
Na górę

Postautor: Jaaaaaaa » 12 cze 2018, o 21:02

Topcie się w tym gownie sami☺ prostactwo brak kultury jakiejkolwiek perspektywy. Ukraińcy 😆😆
Na górę

Postautor: Renatka » 12 cze 2018, o 21:51

Wolę jaaaa niż mieszkać na tej wsi lubycza bez kultury ... właśnie moim zdaniem należałoby takie warsztaty z wychowania dzieci przeprowadzić .. czasem tam jestem i ani dzień dobry ani przepraszam .. Ale co dzieci mają wiedzieć jak taki jeden z drugim matoł.. i wiesz co jest najlepsze .. ze czasem tu zaglądam i dla beki napiszę coś .. wrzucę ... podsumuje .. mam z Was ubaw ... kiszone ogórki w swoim sosie .. nic poza swoją wioską nie widzieliście.. żenada i śmiech. A wy i tak nie zrozumiecie 😆
KULTURA!!!! o jakie to poważne!! hahahaha! jak chcesz to naucz swoje dzieci mówić proszę i dziękuję! bo to podobno ważne...? a za parę lat jak Twój dzieciak przyjdzie po robotę do gminy- to mu odpowiedzą! będziesz kosić trawę w parku i na wszystkich drogach gminnych pobocza bo pracownicy zatrudnieni na etacie powiedzieli: mamy na to wyjeb..ne!!! a pracownicy interwencyjni powiedzieli : mamy to w [***]...u!! a Ci od mandatów odrabiający powiedzieli w dupi...e to mamy!!! a Twój kulturalny dzieciak powie - dziękuję!!!! bo tak go rodzice nauczyli!!!! takich nam potrzeba!! GRATULUJE!!! kultura to podstawa!!!!
Na górę

Postautor: Jaaaaaaa » 13 cze 2018, o 06:57

Po pierwsze nie mieszkam tu i o pracę się nie martwię.. po drugie kulturalny to nie znaczy rozpychajacy się lokciami. . .. widzisz Ty poza tą wsią nie widzisz świata kiszony ogorku...pracuje nieźle zarabiam moje dzieci wykorzystają mądrość i kulturę.. rozwijają się i odkrywają swoje talenty.. dzięki temu coś w życiu osiągną.... i nie będą musiały przed kimś udawać a przed innym lizać palców i nog tak jak Ty .. bo będą niezależne i samodzielne jeśli wiesz co to znaczy
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”