O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gil » 19 lut 2018, o 20:43

Prosiłam o wyniki ewaluacji z 2017 a nie 2012.Jeśli ktoś jest w temacie proszę o wysłanie poprawnej strony z tymi wynikami.
Proszę Panią a była takowa ewaluacja w listopadzie 2017 . Proszę konkretną datę podać .
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2018, o 20:49

Chodzi mi o wyniki z ostatniej ewaluacji przeprowadzonej pod koniec 2017 roku.
Na górę

Postautor: Komix » 19 lut 2018, o 20:58

Prosiłam o wyniki ewaluacji z 2017 a nie 2012.Jeśli ktoś jest w temacie proszę o wysłanie poprawnej strony z tymi wynikami.
Jeśli chodzi Ci o ewaluację przeprowadzoną w Szkole w Lubyczy Król. to szukaj jej w roku 2018, bo w tym roku była prowadzona i jeszcze jej wyników nie ma w internecie. Jedyny wniosek, który nasuwa się z jej wyników, wyciągniętych m.in. z ankiety zawierającej 78 pytań, często trudno zrozumiałych, na które uczniowie odpowiadali w ciągu ok. 15 minut to uruchomienie wojewódzkiej szkoły parafialnej w miejsce byłej szkoły rolniczej. Nie zawadzi badanie mikroklimatu Lubyczy, który nie służy pracownikom kuratorium od lat 70-tych ubiegłego stulecia.
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2018, o 21:06

Dziękuję za wiadomość. Ponoć właśnie dzisiaj miały być jej wyniki tyle że nie wiem na jakiej stronie.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lut 2018, o 11:35

Z tą wojewódzką szkołą parafialną to są żarty?
Na górę

Postautor: Gość » 20 lut 2018, o 12:56

Dziękuję za wiadomość. Ponoć właśnie dzisiaj miały być jej wyniki tyle że nie wiem na jakiej stronie.
Też czekam ...
Na górę

Postautor: Limba » 20 lut 2018, o 13:25

Dziękuję za wiadomość. Ponoć właśnie dzisiaj miały być jej wyniki tyle że nie wiem na jakiej stronie.
Też czekam ...
Cuda i dziwy ta sama osoba dziękuje i czeka .
Na górę

Postautor: Gość » 20 lut 2018, o 17:23

Mam pomysł dla władz, skoro nie wyszło z człowiekiem roku to może na łgarza roku. Ulotki po mieście mogę roznieść.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lut 2018, o 19:50

Z innej beczki

Oświetlanie stadionu taka ilością lamp to niegospodarność. Skandalem jest stan chodników i ulic w LK. Nie mam kasy na troche piasku czy soli drogowej? Już jeden głąb w gminie był, teraz zdaje się ich więcej. To nie wiem co się dzieje w innych miejscowościach. KazikStaszewski śpiewał kiedyś kawałe "coście s.. uczynili z tą krainą".
Na górę

Postautor: Gość » 20 lut 2018, o 20:31

Nie rozumiem jak można być tak ograniczonym żeby ciężkim sprzętem jakim jest ciągnik odśnieżać chodnik Ostatnio jechałem w kierunku Rudy i jak zobaczyłem w jakim stanie jest chodnik pomiędzy PZZ a Zatylem to aż mnie szlag trafił Nie ma pieniędzy na nic a to co jest to się niszczy bezmyślnie. W naszej gminie już nawet nie chodzi o to że nie ma pieniędzy na nic. Tu chodzi o gospodarność, o odpowiedzialność za powierzone mienie
Na górę

Postautor: Gość » 20 lut 2018, o 21:14

Nie rozumiem jak można być tak ograniczonym żeby ciężkim sprzętem jakim jest ciągnik odśnieżać chodnik Ostatnio jechałem w kierunku Rudy i jak zobaczyłem w jakim stanie jest chodnik pomiędzy PZZ a Zatylem to aż mnie szlag trafił Nie ma pieniędzy na nic a to co jest to się niszczy bezmyślnie. W naszej gminie już nawet nie chodzi o to że nie ma pieniędzy na nic. Tu chodzi o gospodarność, o odpowiedzialność za powierzone mienie
Nikt nie każe nikomu odśnieżać dużym ciągnikiem chodników. Wiadomo, że można je w ten sposób zniszczyć. Zawsze jest alternatywa np.
http://www.kubota-miniciagniki.pl/?gcli ... gJeDvD_BwE
lub:
https://www.asago.pl/pl/c/Odsniezarki/3 ... gJ6n_D_BwE
Na górę

Postautor: PeGeRus » 21 lut 2018, o 05:43

Nie rozumiem jak można być tak ograniczonym żeby ciężkim sprzętem jakim jest ciągnik odśnieżać chodnik Ostatnio jechałem w kierunku Rudy i jak zobaczyłem w jakim stanie jest chodnik pomiędzy PZZ a Zatylem to aż mnie szlag trafił Nie ma pieniędzy na nic a to co jest to się niszczy bezmyślnie. W naszej gminie już nawet nie chodzi o to że nie ma pieniędzy na nic. Tu chodzi o gospodarność, o odpowiedzialność za powierzone mienie
Pieniądze może i są ale jak panuje w gminie rozdawnictwo swoim to ich nie widac. Jesli pan wójt pozwala sobie na sponsorowanie KGW na imprezke 3tyś. a w tym samym dniu mówi że nie ma pieniędzy na odsnieżanie? To coś tu jest chore!!
Na górę

Postautor: Gość » 21 lut 2018, o 07:27

Właśnie takie są prawdziwe problemy naszej miejscowości a co niektórzy próbują wcisnąć nam na siłę że w Lubyczy jest tylko szkoła Nie mówię że należy bagatelizować szum wokół szkoły - choć wg mnie to zamieszanie jest celowe (odwrócenie uwagi od innych spraw).Czy zamiast takiego koncertu zespołu Weekend nie można byłoby przeznaczyć pieniążków na np odsniezanie?
Na górę

Postautor: Nikto » 21 lut 2018, o 10:15

Ci sami co krzyczą po co był Weekend, w innym miejscu będą krzyczeć jak to Cieszanów organizuje różne imprezy.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lut 2018, o 11:27

Czy są już wyniki naboru na wolne stanowiska (główny księgowy Przedszkola i SP Machnów)?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”