O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 23 lut 2020, o 08:08

To post z 2006 roku takie same głupoty wako pisał. Jest rok 2020 i nic się nie zmieniło. :lol:
Zmienilo sie i to wiele, schizofrenia pacjenta poglebila sie :lol:
Na górę

Postautor: wako » 23 lut 2020, o 09:03

Dokształtu prawnego c.d. "Dziennik Wschodni" tą informacją wyszedł na przeciw moim i sądowym oczekiwaniom. Poinformował społeczność lokalną, że J.G. był m.in. łapownikiem, oszustem i złodziejem.Podając jednocześnie informację, że zamierzam ten wyrok zaskarżyć a zatem nie przesądził o niewinności J.G.Mogę dziś powiedzieć (mając taką wiedzę prawniczą), że miałem dużo szczęścia. Bo w Sądzie Apelacyjnym musiałbym przedstawić prawomocne wyroki sądowe skazujące za te przestępstwa. Liczyłem, że faktury i inne dokumenty znajdujące się w teczkach prokuratury, zeznania świadków wystarczą. Widać, że sąd dał wiarę moim wyjaśnieniom i tak zredagował wyrok-przeprosiny, że spełniał moje intencje. Należało je zamieścić w gazecie za niewielką opłatą (80-90 zł) jak było wcześniej w wyborach J.Świtki do senatu, którego taka informacja dożywotnio politycznie zniszczyła. Mając do namysłu tylko 24 godziny, sprawy nie skonsultowałem i się odwołałem. Sąd Apelacyjny rozpatrzył sprawę w trybie niejawnym, być może dlatego, że była tam informacja o współpracy J.G. ze służbą bezpieczeństwa a to wiązało się z poufnością. Sądy obu instancji jednocześnie zabezpieczyły mnie przed innymi sprawami, które mógł mnie wytoczyć J.G. Teraz nałożyło się na to przedawnienie. Przeglądając akta w prokuraturze dowiedziałem się jak przebiegała sprawa. Po przekazaniu ulotki policjantowi (było to u Klimka), ten przekazał ją towarzyszącemu mu J.G. Ten telefonicznie zwrócił się o pomoc do wojewody lubelskiego W.Żukowskiego. Wojewoda postawił na nogi prokuratora rejonowego. Ten odmówił interwencji, doradził J.G. by założył sprawę prywatnie. J.G. zrobił to w trybie wyborczym - 24 godzinnym. Dalej sprawa biegła jak wyżej.
Na górę

Postautor: Gość » 23 lut 2020, o 11:22

Ciekawe , redaktor "KT" dotknął tematu nauczycieli Lubyczy i pomyliło mu się od razu "odszkodowanie" z "wynagrodzeniem". Czyżby jednak wirus kołowacizny ??? :shock: :oops:
Na górę

Postautor: Ewaxx » 23 lut 2020, o 13:16

W mojej ocenie kołowacizna i to zaawansowana zaatakowała już dawno umysły osób intensywnie piszących na tym forum. :lol: Jak można nazwać troli którzy nic innego nie potrafią jak tylko całymi dniami siedzeć na forum. Pewnie w ocenie tego wako, belfra i im podobnych redaktorzy Kroniki Tygodnia powini już siedzieć w więzueniu. Tak jak były Wojewoda P. Czarnek (obecny poseł) sędziowie NSA I WSA, prokuratorzy rejonowi i krajowi, inspektorzy PiP, burmistrz, radni, dyrektor itd. Przez to forum staje się coraz bardziej śmieszne.
Na górę

Postautor: Gość » 23 lut 2020, o 16:49

Jeśli chodzi o działania P.Czarnka w sprawie szkoły w Lubyczy, to należy je ocenić jako działania oszusta-analfabety funkcjonalnego -głupka (niepotrzebne skreślić). :oops: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 23 lut 2020, o 17:28

Jeśli chodzi o działania P.Czarnka w sprawie szkoły w Lubyczy, to należy je ocenić jako działania oszusta-analfabety funkcjonalnego -głupka (niepotrzebne skreślić).
Sama inteligencja, kwiat wiedzy prawniczej a Lubycza od kilkunastu lat w ciemnej dupie. Kur..a o co chodzi? Czyli rozumując ja ten dziadek od schizofreni wszyscy głupcy rządzą a mnie debeściakowi 13 głosów kapło :lol:
Na górę

Postautor: ciul » 23 lut 2020, o 20:19

Sama inteligencja, kwiat wiedzy prawniczej a Lubycza od kilkunastu lat w ciemnej dupie. Kur..a o co chodzi? Czyli rozumując ja ten dziadek od schizofreni wszyscy głupcy rządzą a mnie debeściakowi 13 głosów kapło :lol:
Jakie rządy w Lubyczy każdy mający coś pod kopułką wie i ocenia. Jak się nie rozróżnia "odszkodowania" od "wynagrodzenia"to lepiej się na tym forum nie wypowiadać. Nie uczyć ale się uczyć !!!
Na górę

Postautor: Matka » 23 lut 2020, o 21:52

To może być prawda, że wcześniej nie było mowy o konieczności wyłożenia przez Gminę kasy? Coś mi się nie chce wierzyć...
Na górę

Postautor: Machxx » 23 lut 2020, o 22:10

W mojej ocenie kołowacizna i to zaawansowana zaatakowała już dawno umysły osób intensywnie piszących na tym forum. :lol: Jak można nazwać troli którzy nic innego nie potrafią jak tylko całymi dniami siedzeć na forum. Pewnie w ocenie tego wako, belfra i im podobnych redaktorzy Kroniki Tygodnia powini już siedzieć w więzueniu. Tak jak były Wojewoda P. Czarnek (obecny poseł) sędziowie NSA I WSA, prokuratorzy rejonowi i krajowi, inspektorzy PiP, burmistrz, radni, dyrektor itd. Przez to forum staje się coraz bardziej śmieszne.
Tylko że kołowacizna drąży umysł pewnego pana mieniacego się za eksperta w dziedzinie prawa który ciągle wszystkich poucza. :lol: Ale wszyscy tylko się z tego śmieją.
Na górę

Postautor: Gargx » 23 lut 2020, o 22:35

W mojej ocenie kołowacizna i to zaawansowana zaatakowała już dawno umysły osób intensywnie piszących na tym forum. :lol: Jak można nazwać troli którzy nic innego nie potrafią jak tylko całymi dniami siedzeć na forum. Pewnie w ocenie tego wako, belfra i im podobnych redaktorzy Kroniki Tygodnia powini już siedzieć w więzueniu. Tak jak były Wojewoda P. Czarnek (obecny poseł) sędziowie NSA I WSA, prokuratorzy rejonowi i krajowi, inspektorzy PiP, burmistrz, radni, dyrektor itd. Przez to forum staje się coraz bardziej śmieszne.
:lol:
Na górę

Postautor: Renax » 23 lut 2020, o 23:02

Sama inteligencja, kwiat wiedzy prawniczej a Lubycza od kilkunastu lat w ciemnej dupie. Kur..a o co chodzi? Czyli rozumując ja ten dziadek od schizofreni wszyscy głupcy rządzą a mnie debeściakowi 13 głosów kapło :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 24 lut 2020, o 08:10

Tylko że kołowacizna drąży umysł pewnego pana mieniacego się za eksperta w dziedzinie prawa który ciągle wszystkich poucza. :lol: Ale wszyscy tylko się z tego śmieją.
Wkrótce będziesz się śmiał baranim głosem. Napisz coś mądrzejszego od tego eksperta.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lut 2020, o 09:39

Wkrótce będziesz się śmiał baranim głosem. Napisz coś mądrzejszego od tego eksperta.
Nie ma ko0mu pisać. Od strony gminy słychać zaśpiew "...a matoły żyją i gorzałę piją...".
Na górę

Postautor: Gość » 24 lut 2020, o 18:35

Widać dalej śpiewają, skoro nic nie piszą. :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gls » 25 lut 2020, o 17:34

Po dzisiejszych zajściach dochodze do wniosku, że szczur z lisem są genetycznie spokrewnione lub na drodze ewolucji ich drogi się skrzyzowaly...
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”