O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 20 sie 2018, o 21:16

Nie ma miejscowości Dęby, jest Lubycza Południe - dzielnica miasta Lubycza Królewska. Tak więc smród jest miejski, dzielnicowy, nie byle jaki.
Na górę

Postautor: Kikimiki » 20 sie 2018, o 21:17

Trzeba powiedzieć jasno że każdy pijak za kierownicą stwarza zagrożenie nie tylko dla siebie ale i naszych rodzin i dzieci. Już Po Prawomocnym wyroku, to żebym miał zmarnować cały urlop to pojawie się i wspomnę to na wszystkich zebraniach wyborczych.
Na górę

Postautor: Ksjsidns » 20 sie 2018, o 21:22

Trzeba powiedzieć jasno że każdy pijak za kierownicą stwarza zagrożenie nie tylko dla siebie ale i naszych rodzin i dzieci. Już Po Prawomocnym wyroku, to żebym miał zmarnować cały urlop to pojawie się i wspomnę to na wszystkich zebraniach wyborczych.
W pełni sie zgadzam, zrobienie „porządku” w październiku jest ważniejsze niż brak możliwości wyjścia z domu, czy tez otworzenia okna. Gratulacje!
Na górę

Postautor: Armani » 20 sie 2018, o 21:45

To tak co wieczór będziemy mieć randkę ze smrodem ?
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2018, o 05:17

Miasto pełna gębą
Na górę

Postautor: Miacho » 21 sie 2018, o 08:18

Nie narzekać tylko biegać! Mamy ładny stadion zróbmy sobie trening z super wydajnościowym powietrzem. Jak tu damy radę to na najbliższej olimpiadzie mamy złoto 8)
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2018, o 12:50

Nie narzekać tylko biegać! Mamy ładny stadion zróbmy sobie trening z super wydajnościowym powietrzem. Jak tu damy radę to na najbliższej olimpiadzie mamy złoto 8)
Karma wraca, jak ludzie z Machnowa i okolic skarzyli sie na smród z hlewni to simierdzi bo musi . Bo tl Wieś itd a teraz w Wiejskim mieście śmierdzi to tragedia
Na górę

Postautor: olsen » 21 sie 2018, o 14:29

Smród uniemożliwia przebywanie na świeżym powietrzu i wietrzenie mieszkań. Łzawią oczy i piecze w gardle. Nie może być tak, że zakład produkujący ten odór ma w poważaniu mieszkańćów. Władza publiczna winna działać w interesie społecznym. Sprawa nadaje się do zgłoszenia Inspekcji Ochrony środowiska. Tutaj idzie o nasze normalne funkcjonowanie, tj. o zdrowie fizyczne i psychiczne. Do czego mi potrzebne mieszkanie czy dom jeśli nie mogę z niego normalnie korzystać ? Apel również do Państwa radnych - nie udawajcie, że problemu nie ma, bo jest i to od dawna.
Na górę

Postautor: nosek » 21 sie 2018, o 17:27

Opisywany smród jest pestką w stosunku do smrodu jaki narobił wojewoda w szkole w Lubyczy. Dwa miesiące mijają od oczekiwanego wyroku NSA i jakoś nie widać pośpiechu w Sądzie Pracy - zwolnionym nauczycielom jakoś się nie śpieszy, a kolejny rok już się zbliża. Szlagierowo zapowiada się rozpoczęcie nowego roku szkolnego w Lubyczy. W pogotowiu zapewne już są telewizja, pogotowie ratunkowe i policja. Warto zainteresować sprawą prasę i ministra w MSWiA.
Na górę

Postautor: Hyba » 21 sie 2018, o 21:06

"Co wolno Wojewodzie nie to Tobie *****" znasz to powiedzenie ? To nie róbcie zamętu ze szkołą.
Na górę

Postautor: Olga » 21 sie 2018, o 21:35

Nie narzekać tylko biegać! Mamy ładny stadion zróbmy sobie trening z super wydajnościowym powietrzem. Jak tu damy radę to na najbliższej olimpiadzie mamy złoto 8)
Biegać biegać smrodek gówienek lepszy niż palonego plastiku i śmieci jaki będzie się unosił nad "miastem" za 2 miesiące szczególnie w sąsiedztwie stadionu
Na górę

Postautor: Tomix » 21 sie 2018, o 22:19

Chyba palonej dokumentacji z niektórych przetargów i inwestycji realizowanych w bliżej nieokreślonych okolicznościach :)
Na górę

Postautor: Matka » 21 sie 2018, o 23:45

Gdzie ten "fachowiec", co tak ładnie mówił o nawierzchniach nowej drogi? Jechałam dzisiaj do Machnowa... Czy ktoś może mi powiedzieć - bo może ja się nie znam - co się do k***y nędzy na tym "asfalcie" od****ło???
Na górę

Postautor: PeGeRus » 22 sie 2018, o 05:45

Gdzie ten "fachowiec", co tak ładnie mówił o nawierzchniach nowej drogi? Jechałam dzisiaj do Machnowa... Czy ktoś może mi powiedzieć - bo może ja się nie znam - co się do k***y nędzy na tym "asfalcie" od****ło???
o matko, zaraz ci powiedzą że tak ma być przykryje się asfalcikiem i będzie ok :P Ale zapytaj się tych fachowców czy kładzie się asfalt na kruszywo drogowe zaraz po obfitych opadach deszczu? Ale idą wybory i powiat musi zabłysnąć, a potem niech se pegierusy łatają dalej bide.
Na górę

Postautor: Dag » 22 sie 2018, o 08:12

Gdzie ten "fachowiec", co tak ładnie mówił o nawierzchniach nowej drogi? Jechałam dzisiaj do Machnowa... Czy ktoś może mi powiedzieć - bo może ja się nie znam - co się do k***y nędzy na tym "asfalcie" od****ło???
o matko, zaraz ci powiedzą że tak ma być przykryje się asfalcikiem i będzie ok :P Ale zapytaj się tych fachowców czy kładzie się asfalt na kruszywo drogowe zaraz po obfitych opadach deszczu? Ale idą wybory i powiat musi zabłysnąć, a potem niech se pegierusy łatają dalej bide.
Dalej do sejmików powiatowych i wojewódzkich głosujcie na gumofilców z peselu bo przecież łoni dbajo o wieś dalej wam będą likwidować szkoły komunikacje drogi będziecie narzekać a za 4 lata dalej zagłosujcie na gumofilców bo ... "łoni dbajo o wieś"
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”