www.platforma-tomaszow.pl

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 26 lis 2009, o 18:07

jesteśmy w Sokółce i ciągle adorujemy aby cały świat uchronić od katastrofy,armagedonu....dlatego nie możemy pisać.
_______________________________________________________________________
partii jest dużo.Wódz tylko jeden!
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2009, o 10:06

Gość pisze:
Gość pisze:to chyba jasne! jestem z pochodzenia Niemco-Żydo-Rosjaninem,ale dwa palce u nogi mam czarne po pradziadku murzynie.wyznania jestem żydo-protestantem,ale spotykam sie z masonami.bardzo też lubię jeźdźić na rowerze (cyklista).bardzo lubię czytać,jestem dobrze wykształcony,bardzo dobrze zarabiam

nie obrażaj rasy aryjskiej Niemców,czyli jestes pan NIKT??mAm rozumiec??a orgie satanistyczne lubisz??


niemcy to naród zbrodniarzy, a ci nie są z pewnością przedstawicielami rasy wyższej - raczej bliżej im do zwierząt
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2009, o 11:51

zbrodniarze?a Gras za ciecia u Niemca robi ?Tusk według niemieckiej ustawy o pochodzeniu jest Niemcem?czyli co?zbrodniarz nami rzadzi?
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2009, o 18:19

Gość pisze:zbrodniarze?a Gras za ciecia u Niemca robi ?Tusk według niemieckiej ustawy o pochodzeniu jest Niemcem?czyli co?zbrodniarz nami rzadzi?


ale wy jesteście powaleni, żal mi was
Na górę

Postautor: Gość » 28 lis 2009, o 11:27

Gość pisze:zbrodniarze?a Gras za ciecia u Niemca robi ?Tusk według niemieckiej ustawy o pochodzeniu jest Niemcem?czyli co?zbrodniarz nami rzadzi?


Dziadek Tuska ,bo do niego pijesz ryzykując życie uciekł z Werhmachtu.Dla przypomnienia:Benedykt XVI bohatersko trwał do końca,ale jak powiedział pewien uczony kardynał :J.Ratzinger jest OFIARĄ wojny i dla Ciebie jest to oczywiste.Inny bohater - kard.Stepinac-choć był zbrodniarzem wojennym został ogłoszony błogosławionym przez JP II- miłośnika Pinocheta i zwolennika wolności pedofili w sutannach (dodatkowo przyjaciela Banco Ambrosiano- czytaj mafii ).Jak widać fakty Cię nie interesują,ważne są smsy z centrali i to co mówi ksiądz.

Co do meritum tematu.mam nadzieję,że PO przegra wybory.nijakość jej rządów mógłbym zrozumieć,ale nie mogę znieść tego co radni z tej partii robią np w Krakowie.Bycie nikim zostało wśród członków PO doprowadzone do perfekcji. Pseudoreformy np oświaty i służby zdrowia (zmiany dla zmian), ciągłe zasłanianie się" trudnościami obiektywnymi" w postaci np prezydenta (ten to już nawet do kabaretu się nie nadaje ).Władza dla władzy. Hasełka które nic nie znaczą.

Tylko kto w zamian? To co robił PiS było jeszcze gorsze.Na komuchów mam alergię... :? :? :?
Na górę

Postautor: Gość » 28 lis 2009, o 12:12

Pozostaje PSL
Na górę

Postautor: Gość » 1 gru 2009, o 11:54

DZIESIĘĆ ZOBOWIĄZAŃ WYBORCZYCH PLATFORMY OBYWATELSKIEJ

Polska zasługuje na cud gospodarczy
1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy

2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki, zwiększymy emerytury i renty

3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych, mostów i obwodnic

4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i zlikwidujemy NFZ

5. Uprościmy podatki - wprowadzimy podatek liniowy z ulgą prorodzinną, zlikwidujemy ponad 200 opłat urzędowych

6. Przyspieszymy budowę stadionów na Euro 2012

7. Szybko wypełnimy naszą misję w Iraku

8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i inwestować w Polsce

9. Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet

10. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją.
Na górę

Postautor: Gość » 1 gru 2009, o 12:00

Zamiast przejrzystości, walki z korupcją, normalności mamy kolejne doniesienia o obsadzaniu „swoimi” wszystkich możliwych publicznych stanowisk bez względu na kompetencje i kwalifikacje, kolejne afery świadczące o powiązaniu i przenikaniu się świata polityki i biznesu, podsłuchiwanie niepokornych dziennikarzy, próby cenzury internetu. Miały być cuda a jest beznadzieja.
Na górę

Postautor: kOvAl » 1 gru 2009, o 12:16

DZIESIĘĆ ZOBOWIĄZAŃ WYBORCZYCH PLATFORMY OBYWATELSKIEJ

Polska zasługuje na cud gospodarczy
1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy

To się nie do końca udało, ponieważ świat wszedł w globalny kryzys. Chyba jednak nie będziesz negował tego, że jesteśmy jedyną gospodarką, która rozwija się w czasach kryzysu?
2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki, zwiększymy emerytury i renty

Część budżetówki rzeczywiście dostała podwyżki, niestety- deficyt budżetowy.
3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych, mostów i obwodnic

To się zgadza. Drogi budowane są w tempie niespotykanym dotychczas.
4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i zlikwidujemy NFZ

Nie można powiedzieć, żeby reforma służby zdrowia Platformie się udała. Można zwalać na Prezydenta, tak czy inaczej- nie udało się zlikfodować NFZ. Mam nadzieję, że niebawem to się uda.
5. Uprościmy podatki - wprowadzimy podatek liniowy z ulgą prorodzinną, zlikwidujemy ponad 200 opłat urzędowych

Prawo podatkowe, choć powoli, jest upraszczane. Procedury także, opłaty (jak choćby wpis do ewidencji działalności gospodarczej) zniesione. Jest to kropla w morzu, a może kropelka zwiastująca burzę?
6. Przyspieszymy budowę stadionów na Euro 2012

To również bezdyskusyjnie się udało.
7. Szybko wypełnimy naszą misję w Iraku

Jak wyżej.
8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i inwestować w Polsce

Polacy wracają, częściowo z powodu możliwości w Polsce, częściowo z powodu kryzysu.
9. Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet

Co do poziomu edukacji- nie jestem pewien, natomiast szerokopasmowy internet ma być już niedługo dostępny w całej Polsce.
10. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją.

To sfera, którą mam głęboko...

Uświadommy sobie, że procesy legislacyjne potrzebują czasu. Choćby sprawy budowy dróg- sama dokumentacja, przetargi, to wszystko, co dzieje się przed rzeczywistym początkiem budowy, trwa cholernie długo.
Na górę

Postautor: Gość » 1 gru 2009, o 14:34

kto woli żyć w Polsce z +1.7 i miliardy długu wewnetrznego ,czy w Irlandii ?
Na górę

Postautor: Gość » 1 gru 2009, o 14:40

Gdy Platforma powstawała, miała nie być klasyczną, aparatczykowską i sterowaną odgórnie partią, a raczej ruchem (właśnie taką platformą polityczną), w którym odnaleźć się mieli ludzie obywatelscy, myślący i czujący wedle kategorii republikańskich, traktujący państwo i politykę jako dobro wspólne, otwarci na innych i na dialog i w ogóle kierujący się nowoczesnym zdrowym rozsądkiem.
a CZYM JEST???
Na górę

Postautor: Gość » 1 gru 2009, o 15:13

PO jako partia i rząd jako organ sprawujący władzę, wciąż nie przedstawili programu dla młodych ludzi. Nie myślą o rozwoju tej grupy społecznej, która ma rzeczywisty wpływ na przyszłość naszego kraju. Nie znamy celu rządu, który przyświeca tym antymłodzieżowym projektom. Myślę, że wraz z kolejnymi uderzeniami w tę grupę społeczną odsunie się ona od rządzących. Nie można wciąż zyskiwać na modzie panującej wśród młodzieżowych środowisk jeżeli nic się dla nich nie robi. Konsekwentnie PO kopie sobie grób wśród młodzieży. Nikt tego nie pokazuje młodym ludziom, skazując ich na niewiedzę na temat swojej sytuacji w kraju.
Na górę

Postautor: Gość » 1 gru 2009, o 15:15

jak to czym! Miejscem zakamuflowania a następnie odskoku wielu cwaniaczków, którzy zaliczyli już wiele formacji politycznych :twisted:
Na górę

Postautor: miś » 1 gru 2009, o 15:18

Powiem krótko PO jest partią karierowiczów, ludzi, którym wydaje się, że mają zasady, a na każdym kroku w ich działalności widać, iż nie mają zasad. Łamią podstawowe standard bytu politcznego przykład min. Graś tak dobitnie potwierdza, że są to ludzie chorzy na władzę, których ogarnęła rządzą pieniądza.
Na górę



Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”