Sokoły z PSLu....

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 28 mar 2019, o 22:15


Tzn. Na te obiecanki ,, Piniendzy ni bedzi,,
Ano nibedzi bo nikt nie dba o gospodarkę tylko o realizację hasła ,,Teraz Ku... My,,
Tzn. piniondze dla elit a nie dla szarej masy :?:
Na górę

Postautor: Gość » 29 mar 2019, o 06:28

Ciężką pracą ludzie się bogacą a nie kwikiem jak odcina się ich od koryta :P
Na górę


Postautor: geter » 30 kwie 2019, o 17:22

Elżbieta Kruk z pisu to ta pani, co pijana mówiła, że coś tam umie. Ale macie kandydata na europosła. :lol:
Na górę

Postautor: geter » 30 kwie 2019, o 17:27

https://www.youtube.com/watch?v=dExwqGqzCPA


Pijaki startują na posłów
:lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 30 kwie 2019, o 21:57

Na czele UE stoi pijak Junker więc to jest chyba norma. Tyle, że tamten pijak jest okey, bo ze swoichy, a ta be bo z PiSu. Himalaje obłudy. Hetmanowi nie przeszkadza wiecznie pijany kompromitujący Unię szef Komisji Europejskiej, ale przypadek sprzed wielu lat zwykłej posłanki to wg. niego wielki skandal. Jak można takiemu człowiekowi zaufać?
Na górę

Postautor: lala » 1 maja 2019, o 05:54

Ale zabalowała pani Elzbieta Kruk. Jej w pracy pić można i jeszcze jej płacą. Mnie by od razu wyleli. I jeszcze się pcha do europarlamentu (ale tupet). :oops: Ja bym się spalił ze wstydu. A skąd taka pewność przedmówcy że teraz nie pije?
Na górę

Postautor: geool » 1 maja 2019, o 06:00

Ale zabalowała pani Elzbieta Kruk. Jej w pracy pić można i jeszcze jej płacą. Mnie by od razu wyleli. I jeszcze się pcha do europarlamentu (ale tupet). :oops: Ja bym się spalił ze wstydu. A skąd taka pewność przedmówcy że teraz nie pije?
Te PSL-owskie chłopki to dno i hipokryzja .Układ-owcy do koryta.
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2019, o 07:57

Ale zabalowała pani Elzbieta Kruk. Jej w pracy pić można i jeszcze jej płacą. Mnie by od razu wyleli. I jeszcze się pcha do europarlamentu (ale tupet). :oops: Ja bym się spalił ze wstydu. A skąd taka pewność przedmówcy że teraz nie pije?
:P Facet lala :panzielony: czyzbay nasza 17 letnia Monia?
Na górę

Postautor: rotek » 2 maja 2019, o 11:04

Krzysztof Hetman jest po prostu lepszym kandydatem od pani Kruk. To lepszy wybór dla Polski. Barwy polityczne tutaj nie mają znaczenia.
pozdrawiam.
Na górę

Postautor: Gość » 2 maja 2019, o 12:17

Zrozum jedno, dla pisiora nie istotny jest człowiek i jego kompetencje, dla pisiora liczy się tylko legitymacja i przynależność partyjna
Na górę

Postautor: Gość » 2 maja 2019, o 17:57

A dlaczego to na rekonstrukcji bitwy pod Zaborecznem nie było żadnego peeselowca? Za to PiS w komplecie. A potem płaczecie, że wam wredne pisiory zabierają historię i przejmują bohaterów. Z tego co wiem, balowaliście w tym czasie że swoim kandydatem do PE na jarmarku w Suścu, w prostej linii 20 km. W ten sposób pokazaliście, że Bataliony Chłopskie macie w głębokim poważaniu. Wstyd. Bohaterowie BCh w grobach się przewracają.
Na górę

Postautor: oli » 2 maja 2019, o 20:37

Jak by byli ludzie z PSL to też by było źle, bo po co oni przyjechali nie ma też źle. Może tej obłudy już niektórzy ludzie mają dość. Po za tym nikt do tej pory tak się nie zachowywał do innych poglądów tak jak się zachowuje ówczesna władza.
Na górę

Postautor: goooll » 2 maja 2019, o 21:02

Jak by byli ludzie z PSL to też by było źle, bo po co oni przyjechali nie ma też źle. Może tej obłudy już niektórzy ludzie mają dość. Po za tym nikt do tej pory tak się nie zachowywał do innych poglądów tak jak się zachowuje ówczesna władza.

Te PSL-owskie chłopki to dno i hipokryzja .Układ-owcy do koryta.
Na górę

Postautor: Gość » 2 maja 2019, o 21:23

Elżbieta Kruk z pisu to ta pani, co pijana mówiła, że coś tam umie. Ale macie kandydata na europosła. :lol:
Kwasniewski nawalony stał nad grobami w Charkowie. Jakoś nie przeszkadzało
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”