Sokoły z PSLu....

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 21 sty 2021, o 14:30

Morda w kubeł i do budy dyżurny-francowaty.
I tylko udowodniłeś, że miałem rację:):):) Ale ty jesteś pajac. Niby zdrowy byk ale tylko fizycznie:):):)
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2021, o 18:39

Żeby powołać komisję trzeba mieć większość w Sejmie.
Tak, ale coś, co jest oczywiste dla wszystkich, dla głupka forumowego jest zagmatwane. :)
Na górę

Postautor: Lala » 21 sty 2021, o 18:44

Żeby powołać komisję trzeba mieć większość w Sejmie.
Ja jestem za powołaniem takiej Komisji Sejmowej. Może Gowin pomoże. Tak dużo tych transferów.
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2021, o 07:56

O co w tym temacie bijecie pianę forumowe TROLLE.
Na górę

Postautor: Gość » 29 sty 2021, o 06:43

O dobre imię Sokołów!!!?
Na górę

Postautor: Gość » 30 sty 2021, o 20:47

eeeeeeeeeeeeeeetam
Na górę

Postautor: As1 » 31 sty 2021, o 08:20

Oglądałem sesję z gminy tomaszów lubelski. Pan Radny Mariusz Kobiałka z Pis (były dyrektor w starostwie wydziału kultury oswiaty, kultury fizycznej i sportu) dopytywał się jak wydaje się pieniądze na stowarzyszenia sportowe, jakie są przepisy na to. A przecież był dyrektorem wydziału,które wydaje te pieniądze. As intelektu i wiedzy merytorycznej. Teraz będzie dyrektorem ogólniaka na górce.
Na górę

Postautor: Krus » 31 sty 2021, o 08:27

Oglądałem sesję z gminy tomaszów lubelski. Pan Radny Mariusz Kobiałka z Pis (były dyrektor w starostwie wydziału kultury oswiaty, kultury fizycznej i sportu) dopytywał się jak wydaje się pieniądze na stowarzyszenia sportowe, jakie są przepisy na to. A przecież był dyrektorem wydziału,które wydaje te pieniądze. As intelektu i wiedzy merytorycznej. Teraz będzie dyrektorem ogólniaka na górce.
Czyli tu zrezygnował I od razu nowa posadka???
Szybko jak na takie bezrobocie!
Na górę

Postautor: Gość » 31 sty 2021, o 10:25

"W poniedziałek w Sejmie złożone zostaną dokumenty rejestrujące koło Kukiz’15-Demokracja Bezpośrednia – mówi PAP jego przewodniczący Paweł Kukiz. Jak dodał, nazwa ma podkreślać idee, które są dla jego posłów ważne.
PAP: W poniedziałek rejestrujecie państwo sejmowe koło. Oprócz pana będzie w nim były wicemarszałek Sejmu Stanisław Tyszka, Paweł Szramka, Jarosław Sachajko i Stanisław Żuk, czyli osoby związane z Kukiz’15"

Ścigaj miala widocznie dośc tego cyrku
Na górę

Postautor: Gość » 31 sty 2021, o 12:34

Oglądałem sesję z gminy tomaszów lubelski. Pan Radny Mariusz Kobiałka z Pis (były dyrektor w starostwie wydziału kultury oswiaty, kultury fizycznej i sportu) dopytywał się jak wydaje się pieniądze na stowarzyszenia sportowe, jakie są przepisy na to. A przecież był dyrektorem wydziału,które wydaje te pieniądze. As intelektu i wiedzy merytorycznej. Teraz będzie dyrektorem ogólniaka na górce.
Zwykła polityka. Dobrze wie. Gdyby tam rządził PIS nawet nie śmiałby zapytać
Na górę

Postautor: Gość » 31 sty 2021, o 20:08

4 grudnia 2018
Węgiel to największy skarb Polski - ogłosił prezydent Andrzej Duda w małopolskich Brzeszczach, gdzie razem z górnikami z Tauronu Wydobycie świętował Barbórkę. "Proszę się nie martwić: dopóki ja pełnię w Polsce urząd prezydenta, nie pozwolę na to, aby ktokolwiek zamordował polskie górnictwo" - zadeklarował.

- Tylko rząd Prawa i Sprawiedliwości jest gwarantem kontynuacji dobrych dla Polaków zmian - przekonywał w sobotę w Będzinie (Śląskie) premier Mateusz Morawiecki, zachęcając do poparcia kandydatów tej partii w wyborach do europarlamentu. Jak mówił, od ilości mandatów zdobytych przez PiS w woj. śląskim, zależy m.in. przyszłość polskiego węgla i energetyki.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-05-18/od-liczby-mandatow-jakie-zdobedzie-pis-do-pe-zalezy-przyszlosc-polskiego-wegla/

14 pozycji zawiera lista śląskich kopalń przeznaczonych do likwidacji do 2023 roku. Dokument przesłała do związków zawodowych Spółka Restrukturyzacji Kopalń.

https://www.slaskibiznes.pl/wiadomosci,srk-przedstawilo-liste-14-kopaln-do-likwidacji-do-2023-roku,wia5-1-2401.html

PIS i PO to jedno zło
Na górę

Postautor: kodra » 31 sty 2021, o 21:56

Was to nie przeraża, że gość się na niczym nie zna i ma zostać dyrektorem ogólniaka. A co najważniejsze, że już jest wiadomo kto wygra ten konkurs.
Na górę

Postautor: Gość » 1 lut 2021, o 07:39

A jak było za PSL - konkursy wygrywali wykształceni bezrobotni???
Na górę

Postautor: Gość » 1 lut 2021, o 08:21

A jak było za PSL - konkursy wygrywali wykształceni bezrobotni???
Poliszynel wiedział przed konkursem kto zostanie dyrektorem. Było tak i jest tak. I nic i nikt tego nie zmieni.
Na górę

Postautor: Gość » 1 lut 2021, o 19:46

Poliszynel wiedział przed konkursem kto zostanie dyrektorem. Było tak i jest tak. I nic i nikt tego nie zmieni.
Tzn kazda partia ma swojego Poliszynela ';[p[p-=
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”