Sokoły z PSLu....

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 7 maja 2019, o 21:08

Marzą mu sie brunatni my to wiemy.
wy pacjenci Radecznicy forumowy przygłupie? :P
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2019, o 08:42

Uważam, że generalnie scena polityczna już jest rozdana, podzielona. Natomiast tu jest tylko taka próba udawania, że coś się buduje, rośnie śniegowa kula i że wokół tej śniegowej kuli, coś tam się dzieje

—podkreślił Sawicki.

Ja w swoich poglądach jestem stały i jestem przekonany, że 78 proc. wyborców i polityków PSL także. Więc wszystkie te środowiska, które tam się dołączają w mojej ocenie sprzyjają mojej koncepcji, samodzielnego startu w jesiennych wyborach, a nie koncepcji jaką przyjęliśmy na te wybory


https://wpolityce.pl/polityka/446798-po ... erzeniu-ke
Na górę

Postautor: Gość » 23 maja 2019, o 20:53

Kosiniak-Kamysz: czy rząd przehandlował Fort Trump za ustawę 447?

https://lublin.onet.pl/kosiniak-kamysz- ... 47/3r2nd40

PSL Konfederacja? :P
Na górę

Postautor: G o ssc » 23 maja 2019, o 21:41

Kosiniak-Kamysz: czy rząd przehandlował Fort Trump za ustawę 447?

https://lublin.onet.pl/kosiniak-kamysz- ... 47/3r2nd40

PSL Konfederacja? :P
PSL to ćwioki ,dupo chłopki zielono koniczynowe ,lewactwo ,tylko złób -koryto im sie marzy
Na górę

Postautor: Gość » 23 maja 2019, o 21:56

A pisorom co się marzy?? Uczciwa praca?? Za to co im się NALEŻAŁO??!! Banda pisowskich nieudaczników. Po co spierdzielają do PE skoro tacy z nich fachowcy?? Czyżby grunt pod nogami płonął?
Na górę

Postautor: Gość » 24 maja 2019, o 05:37

Kosiniak-Kamysz: czy rząd przehandlował Fort Trump za ustawę 447?

https://lublin.onet.pl/kosiniak-kamysz- ... 47/3r2nd40

PSL Konfederacja? :P
PSL to ćwioki ,dupo chłopki zielono koniczynowe ,lewactwo ,tylko złób -koryto im sie marzy

To się marzy akurat każdej partii. :P Widać po każdych wyborach w wyniku których zmienia się władza i masowo wymienia się poprzedników. I nowi jakoś nie obniżają swoich wynagrodzeń zeby udowodnić , że nie poszli za korrtem :P
Na górę

Postautor: Gość » 24 maja 2019, o 07:26



PSL to ćwioki ,dupo chłopki zielono koniczynowe ,lewactwo ,tylko złób -koryto im sie marzy

To się marzy akurat każdej partii. :P Widać po każdych wyborach w wyniku których zmienia się władza i masowo wymienia się poprzedników. I nowi jakoś nie obniżają swoich wynagrodzeń zeby udowodnić , że nie poszli za korrtem :P
Przecie prezes obniżyli uposażenia wierchuszki. Zamiar dobry a wyszło jak wyszło :oops: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 24 maja 2019, o 07:31

PSL z dr Kamyszem jest partią najbardziej uporządkowaną i im sodówka do głów nie uderza. W jesiennych wyborach życzę im dwu cyfrówki.
J.
Na górę

Postautor: Gość » 24 maja 2019, o 15:42

PSL z dr Kamyszem jest partią najbardziej uporządkowaną i im sodówka do głów nie uderza. W jesiennych wyborach życzę im dwu cyfrówki.
J.
:lol: :lol: :lol: Dobre :lol: :oops:
Na górę

Postautor: Gość » 24 maja 2019, o 15:53

Koalicja Europejska to taka podpucha: głosujesz na Hetmana a wygrywa Mucha. Dlatego nie zagłosuję na kandydata PSL, bo nie mam pewności, że nie przyczynię się do sukcesu kandydata PO, a to byłoby wbrew mojej woli. Przez to PSL straci wielu wyborców, a szkoda, bo znam tam wielu przyzwoitych ludzi. Pozdrawiam Kolegów z PSL.
Na górę

Postautor: Gość » 24 maja 2019, o 18:34

Kaczyński: definitywnie wykluczam możliwość koalicji z Konfederacją .
Gdyby zapytać się liderów innych partii przekonany jestem, że padłaby podobna odpowiedź. Jest to utworzony twór na własne wewnętrzne potrzeby a nie społeczne, narodowe. Do Sejmu nie mają wielkich szans, zerowe. W tych wyborach na limicie, wszystko zależy od frekwencji, przy wysokiej też nie przekroczą progu wyborczego.
Pozdrawiam Kolegę.
Na górę

Postautor: Goosc » 24 maja 2019, o 20:46

Koalicja Europejska to taka podpucha: głosujesz na Hetmana a wygrywa Mucha. Dlatego nie zagłosuję na kandydata PSL, bo nie mam pewności, że nie przyczynię się do sukcesu kandydata PO, a to byłoby wbrew mojej woli. Przez to PSL straci wielu wyborców, a szkoda, bo znam tam wielu przyzwoitych ludzi. Pozdrawiam Kolegów z PSL.
Masz racje ,nie trzeba głosowac na PSL i PO i Nowoczesna ,KOD -y i inne smrody
Na górę

Postautor: Gość » 25 maja 2019, o 08:00

Największy smród to wiesz kto ;)
Na górę

Postautor: Gość » 25 maja 2019, o 08:21

Największy smród to wiesz kto ;)
Nie, powiedz.
Na górę

Postautor: go s c » 25 maja 2019, o 13:08

Największy smród to wiesz kto ;)
Nie, powiedz.
PSL w szambie
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”