Pamiętajmy

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 5 kwie 2021, o 09:05

Kilka dni temu rocznica mordu Polaków w Poturzynie, dziś w Łubczu
Pamiętajmy!!!
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2021, o 12:29

Za kilka dni tj.9.04. też jest rocznica walk z bandami UPA w lesie Posadowskim obok Steniatyna Kol.
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2021, o 12:47

Bierzcie się wreszcie za konkretną robotę. Wszedzie brakuje chodników, dróg, kanalizacji. Służba zdrowia uklękła na kolana. Ludzie żebrzą w internecie na datki dla chorych dzieci o których państwo zapomina. Pomikami i procesjami żyć nie będziemy.
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2021, o 13:38

Bierzcie się wreszcie za konkretną robotę. Wszedzie brakuje chodników, dróg, kanalizacji. Służba zdrowia uklękła na kolana. Ludzie żebrzą w internecie na datki dla chorych dzieci o których państwo zapomina. Pomikami i procesjami żyć nie będziemy.
Takiego wpisu jakoś nie widziałem w temacie o łuku. Przy upamiętnieniu ofiar ukrainców jakoś sie uaktywniłeś
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2021, o 14:47

Takiego wpisu jakoś nie widziałem w temacie o łuku. Przy upamiętnieniu ofiar ukrainców jakoś sie uaktywniłeś
Nie ma czasu o tym wspominać, bo za tydzień kolejna rocznica.
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2021, o 16:00

Takiego wpisu jakoś nie widziałem w temacie o łuku. Przy upamiętnieniu ofiar ukrainców jakoś sie uaktywniłeś
No może u niego w rodzinie hieroje były? Mnie nie chodzi o pomniki, chodź i te w Lubyczy rozbierali. A o pamięć, a to nie boli ani kosztuje.
Na górę

Postautor: zosi » 5 kwie 2021, o 21:59

trzeba upamiętniać i pamiętać
Na górę

Postautor: Gość » 12 gru 2023, o 22:54

Pamiętajmy, że już 2 miesiące po wyborach...
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”