Gmina Tomaszów

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Wszystko » 23 mar 2021, o 17:32

A może nieład 😉
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2021, o 09:07

Lepszego gospodarza miec nie będziecie
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2021, o 10:57

Umiała sobie dobrać współpracowników. Pisiory tego nie potrafią, widać po starostwie.
Na górę

Postautor: Wszystko » 24 mar 2021, o 16:51

Lepszego gospodarza miec nie będziecie
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Na górę

Postautor: janka » 24 mar 2021, o 18:18

Sami piszą, sami się chwalą, bo nikt tego nie zrobi. Tacy "dobrzy" w tej gminie.
Może jakaś postronna osoba coś by napisała, a nie komentarze w tym samym stylu i tego samego "pióra".
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2021, o 20:47

Akurat ja nie pracuję w gminie i nie mam tam nikogo z rodziny. Uważam, że włade gminy radzą sobie bardzo dobrze. Powiat powinnien się od nich uczyć.
Na górę

Postautor: Wszystko » 24 mar 2021, o 23:19

Akurat ja nie pracuję w gminie i nie mam tam nikogo z rodziny. Uważam, że włade gminy radzą sobie bardzo dobrze. Powiat powinnien się od nich uczyć.
A możesz napisać z czym oni sobie tak radzą? Załatwiałeś jakąś sprawę teraz w gminie - to spróbuj to zobaczysz jak działa gmina. Ta pandemią tak jest im na rękę bo mówią że teraz to chociaż nikt im d.. y nie zawraca.
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2021, o 08:13

A próbowałeś coś załatwić w starostwie??
Na górę

Postautor: COV_FAKE » 25 mar 2021, o 17:02

Zamkneli się i wymyślają
Na górę

Postautor: Wszystko » 26 mar 2021, o 10:52

Tak, ta pandemia to jest im na rękę, tylko że w sklepie spożywczym dla budżetówki już wirusa nie ma 😉
Na górę

Postautor: Look » 27 mar 2021, o 08:09

W starostwie nie ma żadnego problemu z załatwieniem jakiejkolwiek sprawy. Wiem to z własnego doświadczenia, byłam tam w tym tygodniu. Mimo, że nie można się dostać do konkretnego pokoju ale każdą sprawę można załatwić. Zawsze ktoś jest przy stoliku i pomoże w każdej sprawie, doradzi, podpowie lub poprosi odpowiednią osobę. Złego zdania nie mogę powiedzieć. A ogólnie obsługa bardzo się zmieniła, nie to co było wcześniej za poprzedniej władzy.
Na górę

Postautor: ddd » 28 mar 2021, o 21:59

W starostwie nie ma żadnego problemu z załatwieniem jakiejkolwiek sprawy. Wiem to z własnego doświadczenia, byłam tam w tym tygodniu. Mimo, że nie można się dostać do konkretnego pokoju ale każdą sprawę można załatwić. Zawsze ktoś jest przy stoliku i pomoże w każdej sprawie, doradzi, podpowie lub poprosi odpowiednią osobę. Złego zdania nie mogę powiedzieć. A ogólnie obsługa bardzo się zmieniła, nie to co było wcześniej za poprzedniej władzy.
Potwierdzam
Na górę

Postautor: Wszystko » 30 mar 2021, o 17:10

No jaki gospodarz taki porządek 😉
Na górę

Postautor: Wszystko » 3 kwie 2021, o 08:18

No jaki gospodarz taki porządek 😉
👍👍
Na górę

Postautor: Jestem » 6 kwie 2021, o 20:57

Widać,że wioska wiosce nie równa.Dlaczego w miejscowości Górno powstała prawdziwa altana ,a w Typinie cztery słupy i ławka
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”