Otworzmy obwodnice i skierujmy ruch na Zamosc - wtedy bedzie nam lepiej, powaznie !

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 23 maja 2020, o 00:08

Koniecznie musimy skierowac 90% ruchu tranzytowego na Zamosc, tak aby tamtejsze firmy sie dorabialy. Nasze i tak sie dorobily wiec niech sobie w TL rzadza. Jestesmy miastem sukcesu takze wiemy co dla nas dobre!
Na górę

Postautor: Gość » 23 maja 2020, o 08:19

A kto tak zarabiał na ruchu tranzytowym? Dwie stacje paliwowe co najwyżej. Co ty znowu wymyśliłeś?
Na górę

Postautor: Idiota » 8 lut 2021, o 06:44

Koniecznie musimy skierowac 90% ruchu tranzytowego na Zamosc, tak aby tamtejsze firmy sie dorabialy. Nasze i tak sie dorobily wiec niech sobie w TL rzadza. Jestesmy miastem sukcesu takze wiemy co dla nas dobre!
Zgadzam się
Na górę

Postautor: Janon » 9 lut 2021, o 15:31

Koniecznie musimy skierowac 90% ruchu tranzytowego na Zamosc, tak aby tamtejsze firmy sie dorabialy. Nasze i tak sie dorobily wiec niech sobie w TL rzadza. Jestesmy miastem sukcesu takze wiemy co dla nas dobre!
Żałosny jesteś:D I ten co CI przyklaskuje również! POWIEDZ MI! KTO STRACI?! I nie bój się firmy naprawiające tiry itd nie stracą bo do nich i tak musiały tiry zjechać z trasy! Stacje? No kurdeee bardzo mi ich szkoda naprawdę....
Na górę

Postautor: Juzek » 10 lut 2021, o 13:11

Autorze powyższego posts?
Nie wyczyłeś ironii?
Przyklaskuje bo co mam innego powiedxieć takiemu inteligentowi??

Skoro on tak twierdzi to niech sobie twierdzi...nie będę się kłócić I prawdać

To jest jego opinia a nie moja. Rozumiesz??

Ja ma inną zupełnie opinię, którą zachowam dla siebie.
Na górę

Postautor: Krowa » 18 mar 2021, o 07:03

Koniecznie musimy skierowac 90% ruchu tranzytowego na Zamosc, tak aby tamtejsze firmy sie dorabialy. Nasze i tak sie dorobily wiec niech sobie w TL rzadza. Jestesmy miastem sukcesu takze wiemy co dla nas dobre!
Dobry pomysł !!!!
Zamykaj ulice wjazdowe do Tomaszowa !
Zastawiaj ulice czymkolwiek !
Traktorem, wozem I artylerią....nie ma wzjazdu dla obcych !!!

Mniej ludzi to lepiej - pandemia na dodatek jest !!!
Na górę

Postautor: Gość » 18 mar 2021, o 10:20

My jak my ale Zamość dopiero durnieje. Jak zbudują obwodnicę to im klienci do Warszawy uciekną. Co to będzie!!! Tam bida dopiero będzie🤣
Na górę

Postautor: Gość » 19 mar 2021, o 12:38

Ale jak zarabiamy? Odpadną najwyżej dwie stacje paliwowe przy wlocie i wylocie z miasta. Bo po zakupy Biedronce to goście ze wschodu mogą do Tomaszowa przecież wjechać.

Ile zarabiamy na tych pędzących przez Tomaszów tirach. Co najwyżej wspomniane dwie wyżej stacje.

Nie było obwodnicy źle, jest to też źle.
Na górę

Postautor: Gość » 19 mar 2021, o 13:51

Twórca tego śmiesznego tematu chyba nie miał przyjemności przejechać sie ciężarówką przez Tomaszów o godz.15.00
Na górę

Postautor: Gość » 19 mar 2021, o 14:36

Twórca tego śmiesznego tematu chyba nie miał przyjemności przejechać sie ciężarówką przez Tomaszów o godz.15.00
chyba nawet nie próbował przejść przez przejście dla pieszych
Na górę

Postautor: COV_FAKE » 25 mar 2021, o 17:04

Cieżko przejść
Na górę

Postautor: Gość » 27 mar 2021, o 20:43

teraz ruch w dwie strony. TO DOPIERO 20,30
Na górę

Postautor: zosi » 2 kwie 2021, o 20:51

masakra;/
Na górę

Postautor: Gość » 1 sty 2022, o 14:29

Dlaczego większość kierowców jadąc do Zamościa kieruję się po staremu na zamojska?
Na górę

Postautor: Gość » 1 sty 2022, o 20:46

Dlaczego większość kierowców jadąc do Zamościa kieruję się po staremu na zamojska?
Bo jest tam wyjazd koło stacji OK.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”