Kto zostanie dyrektorem tomaszowskiej biblioteki jak PiS przegra jesienia wybory ?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 25 lip 2019, o 10:35

Teraz mamy powtórkę epoki gierka
Mozliwe. Ale tym razem na własne życzenie. Bo wybory w PRL wyglądały tak:

Lista posłów znana była więc de facto już przed wyborami. Projektowano ją według klucza politycznego i społeczno-zawodowego podczas układania list FN/FJN/PRON w gremiach kierowniczych PZPR.

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityk ... w-prl.read

Wyboru nie było. Tylko jedna słuszna lista. Dziś nikt nikomu nie bronił głosowac na Koalicje Obywatelską albo Biedronia :P
Na górę

Postautor: Gość » 25 lip 2019, o 11:53

PZPR też myślała że będzie wiecznie przy władzy i zonk :lol:
a ty od paru lat już napdlasz, że PIS się rozpadnie a tu zonk. :panzielony: ale ty matoł jestes
Od paru lat??? :lol: To twoim zdaniem od kiedy??
Sugeruję tylko, że każda partia się kończy, pis też to czeka. Czy chcesz tego czy nie :lol: . Ale spoko, taki partyjniak jak ty na pewno znajdzie miejsce w innej partyjce.
Na górę

Postautor: Gość » 25 lip 2019, o 12:03



a ty od paru lat już napdlasz, że PIS się rozpadnie a tu zonk. :panzielony: ale ty matoł jestes
Od paru lat??? :lol: To twoim zdaniem od kiedy??
Sugeruję tylko, że każda partia się kończy, pis też to czeka. Czy chcesz tego czy nie :lol: . Ale spoko, taki partyjniak jak ty na pewno znajdzie miejsce w innej partyjce.
jakim trzeba byc matołem żeby wierzyć , że mozna przegrac z 40% poparciem. to po pierwsze. temat dotyczy jesieni a nie KIEDYŚ. po drugie co ma parlament RP do dyrektora biblioteki w Tomaszowie? :panzielony: wybory samorządowe PIS wygrał. ma 13 na 15 radnych. a ten o przegranej. litości. tak prdlic dla samego prdolenia :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 25 lip 2019, o 14:17

Aż tak się denerwujesz, że w końcu będzie trzeba zmienić barwy partyjne?? A może zacznij żyć bez przynależności partyjnej. Więcej spokoju i luzu będziesz miała/miał :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 25 lip 2019, o 14:21

Aż tak się denerwujesz, że w końcu będzie trzeba zmienić barwy partyjne?? A może zacznij żyć bez przynależności partyjnej. Więcej spokoju i luzu będziesz miała/miał :lol:
I z kim niby ma w Tomaszowie przegrać PIS dzieciaku umysłowy? :P
Na górę

Postautor: Gość » 25 lip 2019, o 14:48

Bo widzisz zwolenniku partii, kiedyś walczono z komuną i komunistami bo grupa krwi się zmieniała jak było widać tych fachowców na stanowiskach promowanych przez władze partii. Powiedz mi co wywalczono? Bo jak dla mnie to niewiele. I podkreślam nie chodzi o kolor legitymacji
Na górę

Postautor: Gość » 26 lip 2019, o 12:09

Bo widzisz zwolenniku partii, kiedyś walczono z komuną i komunistami bo grupa krwi się zmieniała jak było widać tych fachowców na stanowiskach promowanych przez władze partii. Powiedz mi co wywalczono? Bo jak dla mnie to niewiele. I podkreślam nie chodzi o kolor legitymacji
Ta. A teraz podaj przykład jakiegoś kraju na świecie w którym system polityczny obywa się bez partii :P Oczywiście nie podawaj monarchii absolutnych.Tylko kraje demokratyczne.

Wywalczono to, że możesz głosować na jaką chcesz partię. Możesz na PIS, możesz na Biedronia. System nie zły tylko wtedy gdy nie wygrywaja twoi faworyci. Przykład Kukiz15 pokazał, że wyborcy tego nie chcą. Wolą partie. :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 27 lip 2019, o 06:35

A co w ogóle zapowiada przegraną PIS na jesieni? No i dyrektora biblioteki wyłania samorząd. Wybory były w 2018. PIS ma 13 radnych. Na 5 lat.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”