Kto rządzi w starostwie?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 6 gru 2020, o 15:24

Tylko po co bym miał pisać i sam się chwalić? Podsuwam rozwiązanie i tyle. A czy ktoś to rozważy czy nie to już inna sprawa. Jeżeli ktoś ma inne zdanie proszę o konstruktywną wypowiedz. Chętnie poznam pogląd. Uważam że Pan Żukowski jest dużo lepszy i ma dużo większą klasę niż TZ i dla tego powinien zrobić wszystko żeby tego pana trochę usadzić i postawić w odpowiednim miejscu w szeregu. Zapraszam do mądrej dyskusji, a nie negowaniu czy oczernianiu.
To startuj i pokaż co potrafisz.
Na górę

Postautor: Gość » 6 gru 2020, o 18:30

Człowieku można się uśmiać czytając o tych twoich ,bystrych radnych powiatowych, wypowiadasz się do mieszkańców naszego miasta a my ich wszystkich dobrze znamy i nie musisz nam ściemniać. Burmistrz był posłem i wojewodą i co zrobił dla Tomaszowa? jedyne co pamiętam to rozpieprzył PKS. O Sasinie nie powiem nic bo szkoda słów...a przecież to nasz człowiek w W-wie /jak mówił burmistrz przed wyborami/
Na górę

Postautor: Brus » 6 gru 2020, o 18:56

Szanowny Panie ja też jestem mieszkańcem Tomaszowa Lubelskiego i znam tych ludzi. Jeżeli masz jakieś pretensje do Pana Burmistrza to napisz jakie?
Natomiast nie wiem czy znasz pozostałych radnych powiatowych z PiS? Proszę porównaj ich z radnymi od Pana Żukowskiego (Korzeń, Pawłucki i Krech). I sam zrozumiesz o co mi chodzi. Proszę obejrzyj kiedyś sesję powiatu online i wszystko będzie jasne. Ale zmieniamy temat forum. Kto rządzi Starostwem. Uważam że teraz TZ, a wolałbym żeby to był Pan Żukowski. I tylko przedstawiłem formułę w jakiej to może zrobić i tyle. Czy ktoś ma jakąś merytoryczną inną propozycję?
Na górę

Postautor: Gość » 6 gru 2020, o 18:58

Szanowny Panie ja też jestem mieszkańcem Tomaszowa Lubelskiego i znam tych ludzi. Jeżeli masz jakieś pretensje do Pana Burmistrza to napisz jakie?
Natomiast nie wiem czy znasz pozostałych radnych powiatowych z PiS? Proszę porównaj ich z radnymi od Pana Żukowskiego (Korzeń, Pawłucki i Krech). I sam zrozumiesz o co mi chodzi. Proszę obejrzyj kiedyś sesję powiatu online i wszystko będzie jasne. Ale zmieniamy temat forum. Kto rządzi Starostwem. Uważam że teraz TZ, a wolałbym żeby to był Pan Żukowski. I tylko przedstawiłem formułę w jakiej to może zrobić i tyle. Czy ktoś ma jakąś merytoryczną inną propozycję?
Zostań burmistrzem i pokaz co potrafisz.
Na górę

Postautor: Gość » 6 gru 2020, o 20:43

Konieczne jest sprisiwanie : Korzeń jest od tz.
Na górę

Postautor: Brus » 6 gru 2020, o 20:44

"Zostań burmistrzem i pokaz co potrafisz." To jakiś automat pisze ciągle to samo? Merytorycznie nic tylko jedno zdanie ciągle? Chyba że to ktoś z bliskiego otoczenia TZ boi się i żeby rozsądny Burmistrz nie zrobił tego o czym pisałem. Do osoby od "Zostań burmistrzem i pokaz co potrafisz." może coś merytorycznie?
Na górę

Postautor: Gość » 6 gru 2020, o 21:48

"Zostań burmistrzem i pokaz co potrafisz." To jakiś automat pisze ciągle to samo? Merytorycznie nic tylko jedno zdanie ciągle? Chyba że to ktoś z bliskiego otoczenia TZ boi się i żeby rozsądny Burmistrz nie zrobił tego o czym pisałem. Do osoby od "Zostań burmistrzem i pokaz co potrafisz." może coś merytorycznie?
Napisz co ty potrafisz zrobić dla Tomaszowa, a Panu Burmistrzowi podziękujemy przy wyborach samorządowych.
Na górę

Postautor: Gość » 6 gru 2020, o 22:24

Czas na wzór hrubieszowski!
Na górę

Postautor: Brus » 6 gru 2020, o 22:48

Napisz co ty potrafisz zrobić dla Tomaszowa, a Panu Burmistrzowi podziękujemy przy wyborach samorządowych.
A co TZ robi dla powiatu rządząc w Starostwie? Nie możemy w ten sposób rozmawiać.
Dziś jest potrzebna zmiana w osoby która decyduje o wszystkim w Starostwie przy tym nie będąc Starostą. Jedyna możliwość to usunięcie obecnego Starosty. Może i wzór hrubieszowski. Kto wie?
Na górę

Postautor: Gość » 6 gru 2020, o 23:00

A co TZ robi dla powiatu rządząc w Starostwie?
Wystawy pod starostwem.
Na górę

Postautor: Gość » 6 gru 2020, o 23:14

Napisz co ty potrafisz zrobić dla Tomaszowa, a Panu Burmistrzowi podziękujemy przy wyborach samorządowych.
Za to, co zrobił razem ze swoimi niewolnikami z rady w sprawie śmieci, będzie miał podziękowania przy wyborach (niewolnicy też). Kompletny brak honoru. Podzielą los innych band - PO, PSL i różnych ich przystawek.
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2020, o 08:59

W starostwie możecie zmieniać kogokolwiek na kogokolwiek i nic się nie zmieni. Rządzi kto inny i wszyscy dobrze o tym wiedzą.
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2020, o 13:51

W starostwie możecie zmieniać kogokolwiek na kogokolwiek i nic się nie zmieni. Rządzi kto inny i wszyscy dobrze o tym wiedzą.
Rządź ty, może coś zmienisz, pokaż co potrafisz.
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2020, o 16:06

Rządź ty, może coś zmienisz, pokaż co potrafisz.
Tam gdzie rządzę dzieje się bardzo dobrze i na pewno chciałbyś u mnie pracować.
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2020, o 19:56

Wiesz, na pewno to Kopernik nie żyje a czy ja chciałbym u ciebie pracować to sprawa wątpliwa, może ty u mnie.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”