Poseł TZ prezesem TTR

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 17 lut 2019, o 15:46

A ja z ogolniaka pamiętam, że już wtedy nikt go nie lubił.
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2019, o 16:08

A ja z ogolniaka pamiętam, że już wtedy nikt go nie lubił.
A ciebie po zawodówce ktoś lubił ?? Tez nie .
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2019, o 17:45

Ale ludziom żal d...ściska. Jedyne co osiągneli to dopdlenie komuś na forum.TZ nigdzie się sam nie wybrał. Ani na posła ani na prezesa TTR
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2019, o 20:05

A ja z ogolniaka pamiętam, że już wtedy nikt go nie lubił.
A ja z ogólniaka pamiętam, jak pan Tomasz Zieliński spiewał w zespole o pięknej nazwie "Masturbacja". :lol:
Pewnie dotyczy polityków cierpiących na narcyzm.
Niejaki Woody Allen głosząc pochwałę onanizmu stwierdził, że to takie piękne chwile, kiedy można być z kimś kogo naprawdę się kocha :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2019, o 21:02

Większego narcyza świat nie widział!
Na górę

Postautor: JanWlk » 20 lut 2019, o 00:06

Widział jeszcze dwóch :lol: jeden na nowogrodzkiej a drugi w Toruniu :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 21 lut 2019, o 13:13

"Pycha kroczy przed upadkiem"
Na górę

Postautor: Gość » 21 lut 2019, o 14:18

A ja z ogolniaka pamiętam, że już wtedy nikt go nie lubił.
Bez przesady, ja go lubiłem! Był ok kolesiem w klasie.
Na górę

Postautor: Krzys » 21 lut 2019, o 17:41

Koryto PiSu się oddala, koalicja ma przewagę do parlamentu Eu, wkoncu pogonią te "zdradzieckie mordy" od koryta :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 21 lut 2019, o 20:55

Koryto PiSu się oddala, koalicja ma przewagę do parlamentu Eu, wkoncu pogonią te "zdradzieckie mordy" od koryta :lol:
Aleś ty naiwny Krzys :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2019, o 15:30

Poseł Zieliński ma w tym wszystkim swoje interesy, ma swoich ludzi po wioskach, głównie nauczycieli i to oni go zatopią, tylko cierpliwie poczekajcie...
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2019, o 16:20

Poseł Zieliński ma w tym wszystkim swoje interesy, ma swoich ludzi po wioskach, głównie nauczycieli i to oni go zatopią, tylko cierpliwie poczekajcie...
Następny naiwniak :lol: Pan poseł ma zapewniony byt aż do emerytury, a do takowej jeszcze ponad dekada 8)
Na górę

Postautor: Gość » 23 lut 2019, o 11:11

Poseł Zieliński ma w tym wszystkim swoje interesy, ma swoich ludzi po wioskach, głównie nauczycieli i to oni go zatopią, tylko cierpliwie poczekajcie...
Następny naiwniak :lol: Pan poseł ma zapewniony byt aż do emerytury, a do takowej jeszcze ponad dekada 8)
Mam pytanie? Czy Poseł mógł zostać prezesem. Czy to nie narusza przepisów antykorupcyjnych? Tam są dotacje z samorządów. Oj coś tu śmierdzi.
Na górę

Postautor: Gość » 23 lut 2019, o 14:30


Następny naiwniak :lol: Pan poseł ma zapewniony byt aż do emerytury, a do takowej jeszcze ponad dekada 8)
Mam pytanie? Czy Poseł mógł zostać prezesem. Czy to nie narusza przepisów antykorupcyjnych? Tam są dotacje z samorządów. Oj coś tu śmierdzi.
Ta funkcja jest społeczna a nie z nadania, więc nie ma o co pytać.
Na górę

Postautor: Gość » 23 lut 2019, o 15:35



Mam pytanie? Czy Poseł mógł zostać prezesem. Czy to nie narusza przepisów antykorupcyjnych? Tam są dotacje z samorządów. Oj coś tu śmierdzi.
Ta funkcja jest społeczna a nie z nadania, więc nie ma o co pytać.
Oj...ktoś powinien to sprawdzić...
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”