Korzyści z bycia radnym w Tomaszowie - stanowiska, nagrody, pensje,delegacje

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 10 gru 2018, o 21:22

Chciałabym rozpocząć temat tutaj o naszych radnych i tym jak to jest nim być i jakie są z tego korzyści. Chętnie bym się dowiedziała, kto dla przykładu z naszych radnych piastuje jakieś dyrektorskie stanowiska w gminie czy tez podległych jej instytucjach i jak przebiega tam rotacja ludzi ? Chciałabym narysować taka mapę ludzi z naszego otoczenia z informacjami i powiazaniami czy to biznesowymi czy też urzedniczymi. Aby to zrobić potrzebuję informacji. Może ktoś mi tutaj podpowie gdzie mogę szukać informacji ?

Aby nie grzebać zbyt głęboko zacznę od aktualnej grupy piastującej władze u nas w mieście i od nich postaram sie zaczac rysować taki schemat powiązań.

Czy byłyby osoby zainteresowane taka mapą ?
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2018, o 21:23

No to zaczynaj. Dawaj pierwsze nazwisko i powiązania. Durniejszych od siebie szukasz?
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2018, o 21:41

Chciałabym rozpocząć temat tutaj o naszych radnych i tym jak to jest nim być i jakie są z tego korzyści. Chętnie bym się dowiedziała, kto dla przykładu z naszych radnych piastuje jakieś dyrektorskie stanowiska w gminie czy tez podległych jej instytucjach i jak przebiega tam rotacja ludzi ? Chciałabym narysować taka mapę ludzi z naszego otoczenia z informacjami i powiazaniami czy to biznesowymi czy też urzedniczymi. Aby to zrobić potrzebuję informacji. Może ktoś mi tutaj podpowie gdzie mogę szukać informacji ?

Aby nie grzebać zbyt głęboko zacznę od aktualnej grupy piastującej władze u nas w mieście i od nich postaram sie zaczac rysować taki schemat powiązań.

Czy byłyby osoby zainteresowane taka mapą ?
widac, ze bez szczucia na innych zatracasz swoja osobowosc
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2018, o 21:57

Chciałabym rozpocząć temat tutaj o naszych radnych i tym jak to jest nim być i jakie są z tego korzyści. Chętnie bym się dowiedziała, kto dla przykładu z naszych radnych piastuje jakieś dyrektorskie stanowiska w gminie czy tez podległych jej instytucjach i jak przebiega tam rotacja ludzi ? Chciałabym narysować taka mapę ludzi z naszego otoczenia z informacjami i powiazaniami czy to biznesowymi czy też urzedniczymi. Aby to zrobić potrzebuję informacji. Może ktoś mi tutaj podpowie gdzie mogę szukać informacji ?

Aby nie grzebać zbyt głęboko zacznę od aktualnej grupy piastującej władze u nas w mieście i od nich postaram sie zaczac rysować taki schemat powiązań.

Czy byłyby osoby zainteresowane taka mapą ?
Kobieto, radny nie może piastować stanowisk dyrektorskich w gminie gdzie pełni mandat. To niezgodne z prawem.Fałszywy trop!!!
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2018, o 22:17

Jakie korzyści. Społecznik nie szuka profitów tylko tyra dla dobra ogółu, by Polska rosła w siłę a ludziom żyło się dostatniej 8)
Na górę

Postautor: Gość » 11 gru 2018, o 05:08

Nędzna prowokacja.Nawet nie ma pojęcia od czego zacząć a mapę chce rysować.
Na górę

Postautor: Gość » 11 gru 2018, o 06:28

Podłe to i niskie.
Na górę

Postautor: Gość » 11 gru 2018, o 06:59

To jakiś frustrat, który przegrał wybory, udający kobietę.
Na górę

Postautor: Gość » 11 gru 2018, o 09:22

Może to faktycznie jest źle ujęte. Zapytać można inaczej - dlaczego stanowiska dyrektorskie w mieście pełnią fachowcy z pis?? Czy uważacie, że tylko legitymacja partyjna świadczy o fachowości?? :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 11 gru 2018, o 09:44

Może to faktycznie jest źle ujęte. Zapytać można inaczej - dlaczego stanowiska dyrektorskie w mieście pełnią fachowcy z pis?? Czy uważacie, że tylko legitymacja partyjna świadczy o fachowości?? :lol:
Możliwe, że tak jest. Bo jak inaczej wytłumaczyć , że w swoim czasie w zakładzie energetycznym wylądował prawie cały zarząd powiatowy PO? :P
Na górę

Postautor: Gość » 11 gru 2018, o 10:16

Dokładnie tak samo jak teraz wylądował Janek F. - wiadomo od czego :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 11 gru 2018, o 10:32

Żal d...ściska?
Na górę

Postautor: Gość » 11 gru 2018, o 11:40

Co ma piernik...radni miasta...stanowiska w powiecie...ogarnij się kobieto.
Na górę

Postautor: Gość » 11 gru 2018, o 11:52

Oj to taka kobieta. Monia żona Węgra :P

Tak sobie siedzę i piszę o tym co miałam okazję przeżyć w przeciągu ostatnich kilku tygodni dzięki naszym politykom. Mimo iż mam lat 17, do mnie, do tak młodej osoby dociera i dotarło to co wydarzyło się w ciągu kilkunastu ostatnich dni w Polsce. Kilka ostatnich dni spędziłem poza domem

http://tomaszow.lub.pl/forum/viewtopic. ... 7&t=119871

http://tomaszow.lub.pl/forum/viewtopic. ... 7&t=121539
Na górę

Postautor: Gość » 12 gru 2018, o 16:02

Przegrał i płacze na forum
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”