Zmiany w starostwie

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Hiko » 10 sty 2019, o 19:37

A jak wcześniej sami zieloni byli to było w porządku, zarówno w starostwie i jego jednostkach nikt oprócz PSLubie nie pracował a w urzędzie pracy to czas najwyższy na zmianę.
Na górę

Postautor: Gość » 10 sty 2019, o 19:47

Były kierownik geodezji nie należał do Zielonych a już nie pełni tej funkcji.
Jaka przyczyna?
Na górę

Postautor: Gość » 11 sty 2019, o 10:59

Jak to, jaka?

Bo nam się, te stanowiska po prostu należały!
Na górę

Postautor: Gość » 11 sty 2019, o 11:24

Wszystko miało zostać po staremu. Wy jakieś dzieci jesteście? :P I jakby lista Samorządowców nie była kojarzona z PSL.
Na górę

Postautor: Gość » 11 sty 2019, o 13:33

Nic nie miało zostawać po staremu. Z takimi hasłami pis szedł do wyborów!!! A jak wyszło? Ludzie inni, ale zasady takie same. Mierni fachowcy ale wierni
Na górę

Postautor: Gość » 11 sty 2019, o 13:40

Nic nie miało zostawać po staremu. Z takimi hasłami pis szedł do wyborów!!! A jak wyszło? Ludzie inni, ale zasady takie same. Mierni fachowcy ale wierni
A ty jesteś zmarnowanym talentem. Przeginasz w druga stronę. Dla ciebie fachowiec jeśli nie ma legitymacji partyjnej.
Na górę

Postautor: Gość » 11 sty 2019, o 18:46

No to niech PiS razem z Kaczyńskim i Ziel...... nie pierdol.......ą, że sa inni niż PO i PSL? Po co takie makarony ludziom na uszy nawlekać.
To po co wielka księżniczka BROSZKA ciągle gadała "PRZEZ OSTATNIE OSIEM LAT". Tacy Prawi i Sprawiedliwi? Poprzednikom za takie postępowanie ludzie podziękowali. To jak to wiedzą to co robią? Chcą zmieniać zielonych to ich zbójeckie prawo, ale nie na swoje żony, które nie maja pojęcia za bardzo co robić. Chcą rządzić ale żeby usunięci kierownicy robili dalej to samo co robili, tylko pieniążki chcą brać.
Na górę

Postautor: Gość » 11 sty 2019, o 19:41

A na czyje żony mają zmieniać? Jeśli to żona ułana to przecież nawet radnym nie został. Wiesz jakie ma wykształcenie? Że taki nierób jak ty szwendający się po ulicach Tomaszowa wszystkich ocenia
Na górę

Postautor: Gość » 11 sty 2019, o 20:17

A na czyje żony mają zmieniać? Jeśli to żona ułana to przecież nawet radnym nie został. Wiesz jakie ma wykształcenie? Że taki nierób jak ty szwendający się po ulicach Tomaszowa wszystkich ocenia
Po pierwsze nie oceniaj wszystkich wg siebie. Po drugie wykształconych ludzi to bardzo wkurza, bo niejednokrotnie mają wiedzę, inteligencję i sprawowaliby się na stanowisku o wiele lepiej. Po trzecie już nawet dla przyzwoitości i od oka ludzkiego te pociotki na stanowiskach, to wstyd.
Na górę

Postautor: Gość » 11 sty 2019, o 20:21

A na czyje żony mają zmieniać? Jeśli to żona ułana to przecież nawet radnym nie został. Wiesz jakie ma wykształcenie? Że taki nierób jak ty szwendający się po ulicach Tomaszowa wszystkich ocenia
Po pierwsze nie oceniaj wszystkich wg siebie. Po drugie wykształconych ludzi to bardzo wkurza, bo niejednokrotnie mają wiedzę, inteligencję i sprawowaliby się na stanowisku o wiele lepiej. Po trzecie już nawet dla przyzwoitości i od oka ludzkiego te pociotki na stanowiskach, to wstyd.

Czy ta 'żona ułana" nie ma żadnego wykształcenia? Jaką trzeba mieć inteligencję żeby nie zauważyć, że tak się dzieje co najmniej od 1991 roku. Zmieniają sie partie zmieniają sie ludzie na stanowiskach. A ty wiecznie zdziwiony.
Na górę

Postautor: Gość » 11 sty 2019, o 20:38

Obie żony wykształcenie po zbóju, prawie kierunkowe stosownie do zajmowanych stanowisk, zgodnie z obowiązującymi przepisami, których tak sprawiedliwi przestrzega PIS
Na górę

Postautor: Gość » 11 sty 2019, o 20:48

Do tej pory głosowałem na PiS bo myślałem że to porządni ludzie i nie będą postępować jak poprzednicy, ale są dużo gorsi od tych wcześniejszych. Nie mają młodych ambitnych ludzi którym chciało by się pracować i dawać przykład że maja chęci i zapał to wsadzają swoje rodziny? Niech zapomną o głosie teraz ode mnie i mojej rodziny. Młodzi wyjeżdżają bo się wykształcili, znają języki obce i mogli by wnieść dużo do pracy urzędu, a tu przyjmują swoich partyjnych i swoje rodziny. A tak mówili że będą tylko fachowców brali. Nie są wcale lepsi, a nawet gorsi niż wcześniejsi.
Na górę

Postautor: kji » 11 sty 2019, o 21:03

Do tej pory głosowałem na PiS bo myślałem że to porządni ludzie i nie będą postępować jak poprzednicy, ale są dużo gorsi od tych wcześniejszych. Nie mają młodych ambitnych ludzi którym chciało by się pracować i dawać przykład że maja chęci i zapał to wsadzają swoje rodziny? Niech zapomną o głosie teraz ode mnie i mojej rodziny. Młodzi wyjeżdżają bo się wykształcili, znają języki obce i mogli by wnieść dużo do pracy urzędu, a tu przyjmują swoich partyjnych i swoje rodziny. A tak mówili że będą tylko fachowców brali. Nie są wcale lepsi, a nawet gorsi niż wcześniejsi.
głupoty piszesz ...zachwalasz POpapranców,
Na górę

Postautor: Gość » 11 sty 2019, o 21:07

Do tej pory głosowałem na PiS bo myślałem że to porządni ludzie i nie będą postępować jak poprzednicy, ale są dużo gorsi od tych wcześniejszych. Nie mają młodych ambitnych ludzi którym chciało by się pracować i dawać przykład że maja chęci i zapał to wsadzają swoje rodziny? Niech zapomną o głosie teraz ode mnie i mojej rodziny. Młodzi wyjeżdżają bo się wykształcili, znają języki obce i mogli by wnieść dużo do pracy urzędu, a tu przyjmują swoich partyjnych i swoje rodziny. A tak mówili że będą tylko fachowców brali. Nie są wcale lepsi, a nawet gorsi niż wcześniejsi.
POPIERAM STANOWCZO, PISZE CHŁOP PRAWDĘ
Na górę

Postautor: Gość » 11 sty 2019, o 21:24

Po co tu pitolić trzy po trzy........ Mamy bardzo c.....y ustrój i w tym cały szkopuł.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”